21
  • Jakuza1
    #21
    Ilyenkor eszembe jutnak a CD-vel kapcsolatos hiresztelesek is. 100 evek stb.
    Namarmost 4elovettem 1995 es 2005 kozotti lemezeimet, amiket raadasul kis sebessegen irtam meg a hosszabb tartossag erdekeben, minosegi alapanyagra.
    Kb 50-bol egyrol tudtam adatot hibatlanul beolvasni. A telepitesek joresze nem is mukodott ill olvasasi hibaval leallt etc.
    Es 20 eve meg nem torekedtek ennyire arra, hogy a termekek minnel gyorsabban cserere szoruljanak. Most pedig gyakorlatilag olyan termekeket keszitenek, hogy minnel hamarabb tonkremenjenek, vagy levaltsak oket, kiveve az aranyarban kaphato a milliardosok szamara gyartott egyedi minosegi termekek.
  • twinr
    #20
    majdnem ezerszer inkább...
  • twinr
    #19
    több százszor????
  • levente68
    #18
    Hú, ezen a rendszeren de sokat dobna egy SSD... Vagy nem is.

    Visszatérve az értelmes parolázáshoz, aki HDD-t SSD-vel ilyen módon hasonlítgat, annak nincs szüksége SSD-re és/vagy azt se érti, miért nincs...
  • aru
    #17
    Egy 386-os gépen van rajta és C-64 emulátor fut rajta. Párhuzamos portjára van kötve a C-64 floppy meghajtója.
  • a_n_d_r_e_w
    #16
    pl
  • lammaer
    #15
    Milyen szoftverrel lehet megnézni hogy mennyire egészséges az SSD?
  • torreadorz
    #14
    És mire használod a 40 megás winyót? :D
  • szomferi
    #13
    azzal nincs baj, ha az okosok hülyéskednek, de most ennek a fordítottja történik épp... (hülyék okoskodnak)
  • BCs design
    #12
    mivel a windows indexelése és még 1-2 windonws dolog állandóan pörgeti a vinyót, ezért a hülye átlag felhasználóknak sokkal gyorsabban megy tönkre az ssd, az ssd-hez kicsit sem kellenek az indexelés megoldások, azok semmit sem gyorsítanak rajta, az ssd-nek az elérése több 100-szor gyorsabb mint a hdd-é, emiatt semmilyen szinten nincs értelme az indexelésnek
  • a_n_d_r_e_w
    #11
    Az az EVO, a PRO az rendes MLC.
  • levente68
    #10
    Vidám látni ezeket a 'szakmai' megszólalásokat...
  • pakeszke
    #9
    ez ugyanaz a retek szutyok szeria a samutol ami belassult allat modra? nem mellesleg az elso TLC?
    akkor koszonom szepen jol megvagyok az Intel 520 -al (120 GB amibol 20 GB MINDIG ures)
  • barret
    #8
    Az összes vinyó üzemel amit vásároltam idáig!
    Az elsőt 2000-ben vettem. De ezek mellett van még 127 megás vinyóm is,ami tökéletesen működik.
  • aru
    #7
    Az első számítógépembe 40 MB-os winyó volt. Ez a darab 1996 óta müködőképes. A te SSD-d fog ennyi ideig működni?
  • Zsoltee_a_bator
    #6
    Nem is kell kicsit sem.. Hacsaknem azt akarod, hogy gyors legyen. :)
  • saxus
    #5
    Mondj még ilyen okosakat kérlek, hogy "kicsit sem kellenek".
  • BCs design
    #4
    nálam 5 éve megy egy ssd sokszor egész nap, és még semmi baja sincs, egyébként mindenféle indexelést és windows rendszervédelem ki van kapcsolva, remélem volt annyi eszed hogy ezeket a dolgokat kikapcsold, mivel az indexelés megoldások ssd-nél kicsit sem kellenek
  • bunny
    #3
    Nekem eddig 2 SSD-m halt meg, egyik se érte meg még a töredékét sem az ígért üzemórának vagy írásmennyiségnek. Szó szerint egyik pillanatról a másikra álltak meg, előjel nélkül, működés közben és örökre. Többnyire a vezérlő elektronika / táp hamarabb kipurcan mint a memóriák, így ez a teszt teljesen irreleváns.
  • paby88
    #2
    nekem egy kingston hyperx van de 160gigás remélem az is bírja jó sokáig
  • Kotomicuki
    #1
    Hhmm, ilyenkor azért felmerül a kérdés, hogy ki is áll a cikk hátterében, merthogy a boltban, az egyorrúak által megvehető darabok nem éppen erről híresek, látva az iparág fejlesztési irányát -> egyre olcsóbbat és silányabbat a népnek (TLC).