17
  • Zombee
    #17
    Az imdb-n ezeknek a filmeknek az adatlapján csak akkor látszik, ha a see full cast-ra kattintasz, az első 20 szereplőbe csak egynél fért. Nem is értem, hogy kapott ilyen szerepet, mint a Feláldozhatók.

    Miért baj, ha nem írnak ki egy főszereplőt? Ez nem egy komoly akciófilm. Inkább a főgonoszt erősítsék, azon az oldalon kevesen vannak. Az elsőben kimondottan súlytalan volt, szerencsére Van Damme karaktere már elég jó genyó volt, Mel Gibsont még nem láttam.
  • Dynamic
    #16
    Na ne! Most tényleg komolyan kéne venni egy olyan embert aki néhány videófilmben, meg 1-2 dzs kategóriás alkotásban olyan szerepeket játszott, mint a 26. rossz fiú, akit a film egyik jelenetében 5 másodperc után lelőttek?
    Ennyi erővel mindenki karakteres mellékszereplő, akit bármilyen filmben 5 másodpercig mutatnak a háttérben
  • AZUL
    #15
    2008 A Skorpiókirály 2. – Harcos születik

    2007 Kegyenc fegyenc

    2006 Legyőzhetetlen

    2005 Halálod napja

    2003 Bölcsőd lesz a koporsód


    ugyan egyik sem kultfilm, de egyet leszmítva ahol csak cameozott, mindenhol karakteres mellékszereplő volt....
  • torreadorz
    #14
    Az első két rész jó volt, a harmadik béna.

    Lehetne akár negyedik is, de kevesebb (ámde jobban kidolgozott) főszereplővel, jobb sztorival és karakteres főellenséggel.
  • Bazsio
    #13
    Én eddig az egészet láttam de nekem tetszett, olyan egyszerű de mégis nekem bejön, a kedvenc szereplőm Statham tőlem ha Stallone véletlenül nem figyel oda és a fő ellenség lelőné akkor ez film de tényleg jól jönne ha valamelyik kemény csávó meghalna. Travolta tényleg kell rossz fiúnak......
  • Dynamic
    #12
    No, akkor sorold gyorsan milyen kultfilmekben játszott ? Mert nekem most egy sem jut eszembe. Hidegen hagy, hogy mondjuk MMA-ban mekkora arc - ha ugyan erre utaltál. Mert, hogy az Ex. előtt ember nem volt, aki ismerte volna mint színész, az hótziher. Ki ne találd már, hogy a filmes világban neve van, vagy hogy egy napon említhető Stallonéval, Schwarzival vagy akár Lundgrennel.
    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2014.11.25. 15:26:45
  • gyualmighty
    #11
    Randy Couture ismeretlen???? neked lehet,nezz utana mielott irsz valamit
  • Dynamic
    #10
    Pl. azt a Randy Couture nevű ismeretlen és érdektelen figurát nyugodtan kiírhatják felőlem. Schwarzit és a többi 5 perces szereplőt sem látom értelmét erőltetni. Behoznak egy csomó nevet, hogy elmondhassák, hogy ő is meg ő is benne lesz, de csak egy értelmetlen katyvasz kerekedik ki az egészből. Kicsit ahhoz hasonlít, mint amikor egy verekedős játékot megfilmesítenek, és mindenáron bele akarják rakni, mind a 15 karaktert.
  • AZUL
    #9
    hát az a fiatal bagázs úgy ahogy van elhullhatna a 4. részben... szerintem senkinek sem hiányoznának... amúgy főgenyának travolta kellene... szeirntem, de lehetne két főgenya is pl...
  • culas25hc
    #8
    Szerintem meg totál unalmas már, hogy egy-egy filmnek 5-6 része is készül, lassan olyan moziba járni, mintha sorozatot nézne az ember. Jó volt az alapötlet, hogy csináljunk egy a 80-as évek fénykorára hajazó akciófilmet, de évente elsütni ezt a poént már nem ér.

    És miközben ezt írom, a szemem sarkból már látok egy cikket a Rambo 5-ről...
  • tomboy013
    #7
    Köszönjük Emese.
  • wraithLord
    #6
    Nem kell feltétlenül meghalniuk, de legalább legyen rajtuk egy karcolás, kerüljenek intenzívosztályra, mittudomén. Esetleg abból a fiatalokból álló bagázsból el is patkolhatott volna valaki. :D
    És ne legyen PG-13-as...
  • nandorb
    #4
    uristen ekkora fos filmet nem kene mar erotetni az elso resz oke, de a tobbi az eroltetett fos...
  • paby88
    #3
    kurt russel is benne lehetne a lorenzo lamas az viszont már túlzás :D
  • Cickány90
    #2
    Kötődnek a főszereplőkhöz? Kis tévedésben van XD
    Én Nic Caget szeretném, baromi jó rosszfiú lenne bele :D
  • Dewri
    #1
    Remélem ezúttal lesznek benne a másodikhoz hasonló poénok, illetve nem 13-as korhatárral adják majd... Szereplőnek meg jöhetne Steven Seagal, Michael Dudikoff, Lorenzo Lamas...:)