2146
nv
  • smog15
    #24
    Passzív hűtőset nem találtam, főleg nem OC-sat az mind 2 ventilátoros :D De különösebben nem izgat a hang.
  • grebber
    #23
    Ha 750ti vs hang akkor passzivban is lehet lazán goldolkozni van teszt is simán jó alig melegebb mint ventivel.
  • Jim Morrison
    #22
    én se gondoltam rá, de "így jött ki".
  • smog15
    #21
    Jaja szerintem nem éri meg ár/érték arányban az Asus és az MSI-re is 3 év gari van azt mondják, hogy nagyon halk a hűtése is :)
  • broman191
    #20
    A videokari ventik lekapcsolása a zajszint szempontjából max akkor ér valamit, hogyha eleve nem pörög más venti a gépben, szűk kerestmetszet alapon...szóval jóféle fanless tápod van, gigantikus passzív CPU hűtőd és melletük ventimentes a ház. Ha valami az utóbbiakból másképp van, akkor rögtön fel sem tűnik, hogyha idle terhelésnél 1100-1200 RPM fordulatszámon aktívan kavar a videokari ventije...mivel minden más is. Fogyasztás szempontjából pedig nem egy érezhető 'rezsicsökkentés' a nem forgó venti... :)
  • smog15
    #19
    Annyi a különbség a két kártya között, hogy az Asus kb 20 Mhz-el erősebb ami semmi... meg hogy ha nem hajtod akkor lekapcsolja a ventilátorokat na most szerintem ez nem ér meg 4 ezeret :D Szóval akkor marad az MSI. Tudom, hogy keveset fogyaszt pont azért kell mert nem igényel plusz tápcsatit és azért elég jó teljesítménye van, amíg ki nem jön a 960 meg nem lesz másik tápom addig jó lesz ez szerintem :)
    Utoljára szerkesztette: smog15, 2014.12.04. 17:18:46
  • broman191
    #18
    A lehető legolcsóbbat, 2 GB GDDR5-tel és 3 év garival...alig fogyaszt valamit a 750 Ti GPU, így akármilyen hűtéssel megvehető, nem lesz hangos, sem forró...a dupla pörgős hűtés már-már overkill rá, annyira feleslegesen alacsony hőmérékleteken tudja tartani a GPU-t. Tuningban a legtöbb verzió hasonlóan teljesít a GPU órajelét tekintve (bőven többet bír stabilan mindegyik, mint amit gyárilag bevállalnak, így felejtős a gyári órajel szerinti választás), a memó tuningjánál szokás szerint a VRAM chipek gyártója szerint lehet szórás... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.12.04. 17:11:05
  • scomcomputers
    #17
    Hasonlítsd össze, mi a különbség a két vga között...órajel,hűtés,stb,stb......
  • smog15
    #16
    Sziasztok!

    Szerintetek MSI 750Ti OC vagy 4000 forinttal drágábban Asus Strix 750Ti?
  • MerlinW
    #15
    Passz és passz:) Shadowplay-t nem használom (Mirllis Action-t szeretem), 2 VGA-t meg sosem jutott eszembe berakni a gépbe, így SLI témában hót kuka vagyok:) De valaki más biztos tud válaszolni.
  • Jim Morrison
    #14
    bejön a shadowplay ablak, viszont valamit rosszul csinálhattam a teszt alatt, mert nem vett fel semmit :( majd hétvégén próbálkozom vele...
    Olyan lehetőség van, hogy windowson belül az energiasémához igazítva be vagy ép ki legyen kapcsolva az SLI? sajnos nem találtam erre való topikot :(
  • j0nNyKa
    #13
    eloszor es utoljara figyelmeztetlek, hogy ezt itt most abbahagyod.
    vagy hozzaszolsz konstruktivan, vagy nem fogsz hozzaszolni semmihez.
  • Zsoltee_a_bator
    #12
    Sokkal jobb /egyertelmubb, hogy a tobbi kukazva lett.
  • RYO21
    #11
    Engem nem zavar, örülök, hogy végre van egy nv-s topik is.
  • grebber
    #10
    Már van nyitottak régen ,keresd meg!

    Amúgy meg nem értem minek neki új topi 2xxx komment van már a Fermisbe ami eddig is mindenféle geforce ról szólt már aki odajött a kérdésével bajával.
    Minek a nulláról egy új.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.25. 23:12:10
  • PeeTeR
    #9
  • jetblack
    #8
    Olyan vagy mint tirexi komolyan lassan neked is inditanak egy kulon topicot.
  • grebber
    #7
    Ez nem kötekedés ezek tények.Akinek volt Geforce gondja megtalálták azt a topikot igaz kevesen voltak mert az nvidia az nem ati :D
  • MerlinW
    #6
    Basszus, hogy neked nincs jobb dolgod mint kötekedni...
  • grebber
    #5
    Volt már csak át kellett volna nevezni...
  • Jim Morrison
    #4
    hm köszi, ezt majd mindenképp kipróbálom!
  • MerlinW
    #3
    Nem tuti info, de olyasmit olvastam, hogy nincs benne h.264 chip, ami kell a SP-nek. Viszont elvileg meg tudod hekkelni:
    "...\GFExperience.exe" -shadowplay

    Aztán hogy milyen teljesítménye lesz az kiderül. Meg van -gamestream kapcsoló is.
  • Jim Morrison
    #2
    Nekem egy bajom van. Shadowplay elérhető GTX 660M-től felfele, de a GT 750M SLI bezzeg nem támogatott... nincs valami infó valahol, hogy mikre tervezik még kidobni a shadowplay támogatást? Mert ahogy elnéztem a 750M SLI mégiscsak erősebb, nem tudom mi akadálya, hogy ezt is támogassa.
  • MerlinW
    #1
    Legyen egy általános NV topik, hogy ne mindig más topikot offoljon össze mindenki.