3
  • DJSummer85
    #3
    Pénzhez szeretnél jutni, de nincs munkád? Itt egy remek internetes pénz szerzési lehetőség!!!
    Nem kamu, paypal-ra fizet onnantól át lehet utalni bankkártyára az összeget!!
    Ha van indulási tőkéd az csak még jobb(nem kötelező), érdemes be fektetni
    1 dollárból 1,55 dollár haszon
    10 dollárból 15.5 dollár haszon
    100 dollárból 155.5 dollár haszon és így tovább, megéri regisztrálni az alábbi linken:
    https://www.paidverts.com/ref/DJSummer

    Leírás az oldalról :

    http://hportal.ucoz.hu/index/paidverts_ptc_oldal_leirasa/0-29
  • pakeszke
    #2
    minden ponttal egyeterek!!!

    csak az az egy furcsa hogy minden mas hiroldalon kihoztak azt hogy koztudomasulag ez volt es hogy ezt midnenki tudta es vissza is elt vele, de en anno 4 ora elteltevel vetettem meg a matricat 500 km -re, akkor hiaba kerestem ra, sehol nem talaltam ezt hogy volt eddig ez a kibuvo
  • halgatyó
    #1
    Törvénnyel kellene biztosítani az utólagos matricavásárlás lehetőségét.
    Mert ez az őrület kinek az érdeke? Ha egy autós, aki NEM szokott autópályákon és fizetős utakon közlekedni, és valami miatt mégiscsak jobb lenne áttérni az autópályára, akkor két lehetőség van:
    -- Azt gondolja magában, hogy na jól van átmegyek, kifizetem azt a 4 napos (miért is szűnt meg rohadékok???) matricát majd a legközelebbi benzinkútnál.
    -- Tisztában van vele: nem mehet át az autópályára, mert rettenetes büntetést kell fizetnie. Inkább marad a nemfizetős úton, az autópályakezelő pedig elesett 1 matrica árától.
    Na, akkor most melyik változat az érdeke az autópálya-kasszírozó maffiának?

    Bonus kérdés:
    Tudjuk, hogy a büntetések súlyosságának valahogyan tartalmaznia kell (az elkövetett tett súlya mellet) a lebukási kockázattók függő szorzót is. Azért, hogy NE ÉRJE MEG.
    Namármost: az az autós, aki a rendszáma alapján MINDEN ESETBEN AZONOSÍTHATÓ, vagyis a lebukás kockázata 100%, nos az miért is fizet annyira sokszoros büntetést?
    (Aki eleve hamis rendszámmal közlekedik, annak meg postázhatják a büntetést az anyjuk hátsó felébe)