933
Új, dél-koreai ARPG a Diablo nyomdokain.
  • savior666
    #89
    Ez a pálya nem hozta meg a kedvem a játékhoz.
  • soundsonic
    #88
    hard mode dungeon- angol nyelven
    Utoljára szerkesztette: soundsonic, 2018.11.25. 13:56:38
  • Kiraizen
    #87
    Én úgy tudom a nyugati megjelenés előbb lesz mint a Kínai de pontos időpontról még nincs szó, ha tippelnem kéne minimum 2019 vége 2020 eleje. Viszont van egy olyan érzésem, hogy úgy jár mint a Blade&Soul, hogy csak 2-3 év múlva ér ide mikor már lesz több olyan játék amit az ember jobban fog várni. Elég ha csak az előbb említettre gondolunk, ha jól emlékszem mikor megjelent nálunk, akkor rá 2-3 hónapra jött a Black Desert Online és kb a háromnegyede a játékosbázisnak átment BDO-zni velem együtt :) Remélhetőleg összeszedik magukat és tényleg elkezdenek szép lassan a nyugati megjelenésre is koncentrálni.
  • PetruZ
    #86
    Az újraindulás után nagyon sok VPN-es account revalidálási felszólítást kapott, szóval ezeket bukták, a korábbi bejutási módszerek nagy része már nem működik.
  • soundsonic
    #85
    level20+ szummoner gémpléj
  • PetruZ
    #84
    A kínaiak állítólag feltörték az OBT szervereket (skippelik a queue-kat) és tucatjával indítottak bot-okat, exploit-okkal rengeteg tárgyat szereztek. A szervereken jelenleg nem lehet új karaktereket alkotni és elég hosszú karbantartási időszakok vannak.
  • PetruZ
    #83
    Semmi. Az IP szűrések miatt már a honlap sem elérhető Koreán kívülről, külön VPN kell ahhoz is. Ennek ellenére egy nem hivatalos angol (és kínai) patch-et már fabrikálnak fanatikusok.
  • savior666
    #82
    Az EU/NA megjelenésről semmi hír?
  • soundsonic
    #81

    Béta gémpléj
  • PetruZ
    #80
    Kell hozzá mindkettő, és többen azt is jelentették, hogy koreai telefonszámot is kért tőlük a launcher a hitelesítéshez.
  • savior666
    #79
    Csak VPN kell hozzá és lehet is játszani, vagy koreai azonosító is kell hozzá?
  • PetruZ
    #78
    Új OBT bemutató és kasztok
  • savior666
    #77
    Nekem engedte a regisztrációt. Csak email címet meg felhasznaló nevet + jelszót kért.
  • PetruZ
    #76
    Open béta start: november 7., a regisztráció elindult. Csak koreai nyelv és régió érhető el, továbbra is trükközni kell. FAQ

    Nyitó trailer. Látványos, grandiózus, de valahogy lapos, szerintem.
  • lammaer
    #75
    Nagy dolog. Tessék: koreai személyi szám generátor :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.09.06. 19:20:51
  • PetruZ
    #74
    Szeptember 17-én lesz egy bejelentés a játékról, összecsődítették a távol-keleti újságírókat, az online közvetítésben meg (állítólag) kulcsokat osztogatnak majd. 100%, hogy a dél-koreai open béta / végleges indulás dátumáról lesz csak szó, más megjelenés egyelőre nem valószínű.
  • PetruZ
    #73
    Nem tudni még semmit az open bétáról. De szerintem továbbra is koreai TB szám kell majd hozzá.
  • xyz123xyz
    #72
    Ha open bétába lép akkor sem,lehet regelni a játékra ? Továbbra is külföldi mobil szám kell hozzá ?
  • xyz123xyz
    #71
    Akkor felejtős,köszi.
  • PetruZ
    #70
    Nem! Többen is írták redditen, hogy a hasonló account adás/vétel teljesen megbízhatatlan, sokszor lopott KR adatokkal történik.
  • xyz123xyz
    #69
    Sziasztok.

    innen vett már valaki accountot a játékhoz?

    https://www.obtgame.com/verified-lost-ark-kr-account.html

    Megbízható? Működik ?
    Utoljára szerkesztette: xyz123xyz, 2018.05.26. 09:08:43
  • PetruZ
    #68
    Ez pedig a bárd.
  • PetruZ
    #67
    CBT3 hamarosan indul. A hírek szerint jelentősen módosítottak a játékon, sok mindent kicseréltek, vagy újraírtak, a CBT3 állapot pedig sok új helyszínt és jelentős grafikai ráncfelvarrást is kap. Kijött két új kaszt videócska is: soulmaster (tisztára D3 monk, csak felturbózva) és hawkeye (íjász ranger-szerűség).
  • xyz123xyz
    #66
    Ezt Sajnálattal hallom :(
  • PetruZ
    #65
    Egyelőre semmi konkrét. A 3. closed beta még csak most fog kezdődni. Állítólag ősszel/télen kezdenek Koreában, nemzetközi megjelenés talán majd évek múlva...
  • xyz123xyz
    #64
    Remélem ha jön is felénk,nem zongorázzák le felénk is az egész cbt-t.

    Csak jelenjen meg és ennyi.
  • xyz123xyz
    #63
    Sziasztok.

    Van már valami infó a megjelenésről ?
  • PetruZ
    #62
    CBT 2 videó, csomó új jelenet, eléggé megváltozott a játék kinézete!
  • Tsurata
    #61
    Tervezettek szerint összesen 4 CBT aztán OBT az ütemterv (az első zárt béta előtti média nap alapján)

    Ismételten bejutottam a zárt bétára, akit érdekelnek hírek, leírások és egyéb infók a játékról azok kövessék a weboldalam: www.lostarkdatabase.com

    Itt fogok streamelni is: www.twitch.tv/chronochimera vagy ha esetleg más csatin akkor írok ide még, szept15-től megy a CBT2 ami nálunk szept 14 délután-estefelé van
  • PetruZ
    #60
    Igen.

    Nem tudni.
  • xyz123xyz
    #59
    Gondolom csak koreába?

    Mennyi cbt lesz még a megjelenésig ?
  • PetruZ
    #58
    Négy nap múlva indul a jelentkezés a CBT2-re.
  • savior666
    #57
    Több helyen is a F2P játékok között láttam feltüntetve, holott erről még nem hallottam hivatalos hírt.
  • xyz123xyz
    #56
    Nagy a csend a játék körül :(
  • xyz123xyz
    #55
    Megjelenésről vagy nyílt betáról van már valami hír ?
  • PetruZ
    #54
    Nyáron jöhet a CBT2.
  • xyz123xyz
    #53
    Akkor erre még nem kell várni pár évig :/
  • Tsurata
    #52
    #48 Az csak annyit jelent, hogy elkezdtek in-house tesztekhez toborozni, a játék alapból contenthiányos és sok melójuk van még vele.

    Koreai CBT1-en ott voltam illetve kaptam a Smilegate-től egy szép kis levelet a lostarkdatabase.com oldalamon való datamineolt adatok leakeléséért.

    A CBT1-es kliens max szintlimitje 30 volt, a content pedig level 40ig volt megcsinálva fájlok alapján, sok scrapelt ötlet és placeholder adat is bújt mellettük, nem tudom mikor lesz ebből egy teljesértékű játék. Az első teszt nem volt rossz, talán a harc kicsit lassú volt, de a mozgás, animációk és maga a játékmenet jó volt.

    Sajnos a grafikai downgrade miatt így nézett ki a játék CBT1-en, ezt mondjuk mondták is, hogy későbbi fázisokban már szebb lesz.

    (max beállításon ilyen volt)

  • xyz123xyz
    #51
    Jó lenne,de megvárom az angol verziót.
    Ha egyszer kiadják egyáltalán.
  • PetruZ
    #50
    Nem valószínű, hogy be tudnál jutni, esetleg valami proxyval. És persze koreaiul is tudni kéne hozzá...