1104
Tankos játék webes felületen
  • twi452
    #24
    az a spot-olást figyelmeztető animáció emlékeztet valamelyik játékstúdió intrójára :D
    de most ha megölnek se fog beugrani hol láttam :D

    szerk:
    háá tudtam :D


    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.11.22. 11:15:16
  • Trucker39
    #23
    Rendszerkövetelményekről is essen pár szó.

    Minimum system requirements CPU: P4 800 MHZ (or better).
    Display: above 12 inches, image resolution is no less than 1024 * 768 (support widescreen or better).
    Graphics: Geforce2 MX 400/512M (or better).
    RAM: 1 GB (or more).
    Space available on HDD: larger than 2G. You need to install the Unity web player4.0

    Mivel webes felületen fut maga a játék, nem igényel különösebben semmilyen telepítést.

    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.22. 09:59:37
  • Trucker39
    #22
    Kedv csináló...
  • Trucker39
    #21
    No csak sikerült elindítani teljes képernyőn (én nem találtam külön klienset hozzá). Sokat dobott az FPS értéken. Azért elgondolkodtató, hogy mindent maximumra húzva, ennyi FPS-t tud a gépemen, míg a WoT-ban, minden minimálisra állítva is kevesebb volt. Persze ennek nem olyan összetett a grafikája értem én.

  • Trucker39
    #20
    Azért erre kíváncsi leszek.

  • Trucker39
    #19
    Már statisztikám is van (olyan amilyen).

  • Trucker39
    #18
    Majd az M4/FL10 tankot ne felejtsétek el kiváltani. Ha jól látom 7 napig lehet vele farmolgatni.





    Amúgy Tiszta kincsesbánya ez a játék. Mit találtam....


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.21. 21:34:53
  • ToMM23
    #17
    Azért egy 32-es en lesve pedig azok :) Ha csak nem bújok bele, de akkor megvakulok kb :D
  • Trucker39
    #16
    Lett is 200 aranyam vagy micsodám.

    Szerk: Ja igen még azt akartam mutatni, hogy kevés létszám mellett is hogyan van elosztva a két csapat.


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.21. 20:34:38
  • cpthungarian
    #15
    Köszi, közben megtaláltam. :)
  • Trucker39
    #14
    Ilyen. Úgy működik ez is kb, mint a WoT-ban. A kapott kódot kell bemásolni és kapunk pár fogyó eszközt.



  • cpthungarian
    #13
    Milyen gift code? :P
  • Trucker39
    #12
    Gift code is van. Azt is érdemes felvenni. Sokat kerestem, hogy hol lehet beírni, de sikerült rájönni.

    Itt:



    Nekem webes felületen sikerült normálisan elindítani. Nem tűnt fel, hogy kicsik lennének a betűk. Szerintem teljesen normális méretűek.



    Érdemes a napi küldetéseket is megcsinálni. Nem nagy munka, de amit kapunk az csak jól jöhet.



    Nekem Opera-val működik jól és FB bejelentkezéssel. Persze átneveztem a játékos nevet.
    Az Operában baloldalt megjelenik egy ablak, amit félre lehet csúsztatni és utána F11 gombot megnyomva Full képernyőre vált az Opera. Sajnos a játékon belüli teljes képernyős rész nekem rosszul működik. Elcsúszik a kép bal oldalra és a kép bal széle nem is látszik egyáltalán.





    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.21. 20:12:45
  • ToMM23
    #11
    Ez esetben viszont marad a http://tanks.gamebox.com/ oldal a futtatásra :D
  • cpthungarian
    #10
    Kliens nem jó, mert full oroszul van minden.
    Ráadásul regelni kell valami ruszki szolgáltatóhoz is (mail.ru vagy egyéb).
    Egyébként, ahogy nézem ugyanaz mindkettő, semmi különbség nincs.
  • ToMM23
    #9
    Klienst nem akarja letölteni.. gyakorlatilag semmit se reagál rá..
    "Download micro client" --> és semmi reakció
    Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2014.11.21. 19:19:47
  • joe38
    #8
    Ti hogyan játszatok facén vagy kliensen keresztül,gondolom kliensen kényelmesebb ?
  • ToMM23
    #7
    Ezekre sikerült rájönnöm :) Arra kellene valami módszer,hogy olvasható is legyen a sok pici szöveg.. fullhd-n nézve még teljes képernyőn is apró .. :(
  • cpthungarian
    #6
    Tipp: Hot News gombra kattintva a 7-day Package fülön minden nap beszerezhető egy kis ajándék (első nap 50k kredit). Az Accumulated Missions résznél további jutalmak vannak különböző küldetések teljesítéséért. :)
  • ToMM23
    #5
    Szerintem egy jópofa, kis fogyókúrás WOT :D Leginkább a Panzerjäger-rel vagyok, a maxos lövegével aprít mindent :) 1-2 lövés minden szinte.. Egyedül a Panzer II-esek automata gépágyúja idegesítő amikor spagetti tészta vékonyságú nyomjelző csíkokkal tüzel Rám.. :D:D A ruszki és amcsi ágat nem próbáltam még ki egyenlőre.. Max ami zavaró benne,hogy akik játszák többsége szerintem életében nem tolt semmi tankosat, így nem igazán van csapatjáték. Vannak benne újdonságok amik tetszenek. Ilyen például,hogy lehet bizonyos tankokra extra páncélt és alkatrészeket aggatni. Engem legjobban a nagyon apró betűk zavarnak ,hogy alig lehet elolvasni bizonyos dolgokat.
  • Trucker39
    #4
    Ami a többi tankos játékból hiányzik (egyenlőre):


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.21. 17:07:58
  • Trucker39
    #3
    Tech tree:

  • Trucker39
    #2
    Pár kép a játékból:





  • Trucker39
    #1
    Szerintem megérdemel egy külön fórumot. Egy részt nem barmoljuk össze a többi tankos fórumot, más részt ahhoz meg egész jó, hogy más is lássa és esetleg kipróbálja.
    Lehet FB alatt és lehet külön az oldalon is regisztrálni és máris jöhet a menet. Amolyan webes játék és - tegyük hozzá - jó nagy koppintás. Amíg nem törlik a játékot, addig ide írjátok, mi a tapasztalat, vélemény erről a játékról.