1104
Tankos játék webes felületen
  • ximix #201
    Ha megszakad a kapcsolatom vissza lehet valahogy térni csatába ? (eddig még nem sikerült)
    Csata közben látni reconnecting embereket.
  • Tarczay78
    #202
    Én most néztem, hogy 5 szintig keményebb az orosz, utána a német jobb.
  • Trucker39
    #203
    Akkor szép sorjában. A klánokban van lehetőség bizonyos tankokat kifejleszteni ( és csak ott). Ezeket az alábbi módon kell (szerintem) kifejleszteni.
    Első feltétel csatlakozzunk egy klánhoz, majd kezdjük el gyűjteni a Loyality pontokat.



    Naponta egy meghatározott mennyiségű pontot tudunk beváltani. Beváltáshoz aranyat, vagy ezüstöt lehet beváltani.



    Ha a szükséges mennyiségű pontot összegyűjtöttük, elkezdhetjük az adott tank kifejlesztését.

    Például nézzük meg a legelső Tier V-s szintű tank kifejlesztéséhez mire lesz szükségünk.

    A33 Excelsior kifejlesztéséhez 3600 loyality pont és 106220 XP szükséges.




    Kattintsunk a tank melletti research gombra

    Ekkor megnyíló ablakban látható, hogy mire is lesz még szükségünk.



    Látható, hogy még nincs elegendő loyality pontom, valamint az is, hogy milyen tankok által gyűjtött XP-t lehet ennek a tanknak kifejlesztéséhez felhasználni.

    A példában látszik, hogy nálam csak az A20 tank szerepel, valamint a szabadon felhasználható (free) XP.

    Tehát a klánban fejleszthető tankok hozzávalói:

    - megfelelő mennyiségű loyality pont
    - megfelelő mennyiségű XP

    Ez utóbbira az a szabály vonatkozik, hogy csak szabadon felhasználható XP-t lehet felhasználni (ez ugye elég drága mulatság) vagy - és itt a lényeg - olyan tankok által gyűjtött XP, amelyek egy szinttel alacsonyabbak, mint a kifejlesztendő klán tank. Tehát a példában szereplő tank kifejlesztéséhez, Tier IV tankok által gyűjtött XP szükséges.
  • Gottfried
    #204
    A Hetzer nálam egy vicc. Igaz hogy sebez 600-at szerencsés esetben de eddig a csatáim 90%-át t6 ellen mentem.Na oda nagyon gyenge. T4 egy álom lenne de olyanba még soha nem tett.Ha csak ötösök vannak,már örülök....T28 ugyanez.T3-4 egy kínlódás.
  • Dewri
    #205
    Hát nem tudom mi alapján sorol be, de nálam talán 2-3 csata volt, ahol jött szembe hatos, az összes többiben négyesek és ötösök, azokból is főleg az M4 prémium, KV-1 elvétve. Szóval pusztítok rendesen...:)
  • Trucker39
    #206
    Ahogyan meglett a Tier VI, már az első csatában volt egy Löwe, egy T-34 és egy IS-3. Szerintem engem sem nagyon szeret a szerver. Azóta is rendszeresen besorolja a hatost hetes tankok közé.
  • Dewri
    #207
    A +1 tierrel nincs semmi probléma. A gond a +2 tier, azokkal nem lehet bírni. Ma volt olyan meccsünk is, hogy nálunk csak páncélvadászok voltak, szemben meg csak tankok, több M4 prémium és 2 KV-1. Tehát 300-500 hp-s járművek az 1100-1200 hp-s páncélosok ellen. Na ez a beteg!! Nem is nyertünk...
  • Angelus1991ster
    #208
    Jelenlegi alacsony játékos szám és 7vs7 valamint a +2tieres kill-ekért járó medál nem indokolja a + 2 tiert, akkor legyen ha már 15/16/18/20 vs 20/18/16/15-ös csaták vannak.
  • ximix #209
    Ha VIP időszak alatt vesz valaki advenced kiegészítőt azzal a VIP lejárakor vajon mi lesz ?
    Mert vannak jó dolgok, de ha deaktiválódik lejárat után akkor csak pénz kidobás.
  • Luciferkee
    #210
    Nálatok is úgy van, hogy esténként szinte játszhatatlan? 5 csatából 3-ban olyan lagg van, hogy élvezhetetlen! :(
    Esetleg tippek ellene?
  • Trucker39
    #211
    Igen. Egy-két óra időtartamban valami történik a szerverrel és gyakorlatilag játszhatatlanná válik. A Ping alig emelkedik nálam, ezért gondolom, hogy a szerveren van valami munkálat. Remélem elébb utóbb csinál majd a fejlesztő egy európai szervert is.
  • Gottfried
    #212
    Jó volt a KV1 a wotban is de hogy itt mekkora egy király az a tank. 80% win lazán megy vele.Persze gondolom ha majd több lesz a t7 csata,azért ez csökkenni fog.
    Van már valakinek tapasztalata a különböző felszerelésekkel? Mit érdemes itt felrakni?
  • Trucker39
    #213
    Még nem nagyon. Elég sokba vannak. Ezüstöt meg inkább tankokra költöm.
  • Dewri
    #214
    A töltésgyorsító majdnem egy másodpercet dob. A +100 hp-t adó cuccok is életet tudnak menteni. Célzásgyorsító talán nem kell, elég jók azok az idők. Mást még nem használtam.
  • Dewri
    #215
    Valahogy nem olyan jó a Stug trollágyúja (105 mm), mint amikor a Hetzer használja. De néha azért elgurul a gyógyszer a Stugnál is...:)

  • Dewri
    #216
    Továbbra se értem, hogy egyesek minek játszanak tankos játékkal?? Tier6 Vk3601, kifestve, ő az egyetlen hatos, mindenki más 5 és 4. Erre átmegy a pálya egyik oldalán (nem találkozott senkivel, mert az ellenfél a másik oldalon jött) és beáll foglalni. Kész. És nem érdekli, hogy foglalják a bázisunkat, nem érdekli, hogy hullik a csapat, ő csak ül a körben... Az ilyen idióta nyugodtan mehetne akármilyen más fps-be bújócskázni...
  • ximix #217
    Majd a Brumi-nál mit szólsz 20s újratöltés, 6 sec célzás HE

  • Luciferkee
    #218
    Na most, hogy kicsit játszhatóbb (ping) jobban belemerültem.

    Még csak az orosz ág T3-nál vagyok, de csodálatos a játék. Leköt. Nem érzem ezt már sem a WT-nél, se a WoT-nál. Itt valamiért... nemtudom.
    Vicc például, hogy itt be lehet állni a "halott" tankok mögé, nincs átlövés rajtuk. (WT-ben (RB), mikor abbahagytam nem így volt). Nem tűnnek el, ottmaradnak a csata végéig. Fejlesztések tetszetősek, nem biztos, hogy a legdrágább ágyú a legjobb.
    Továbbá a jelenlegi Tier-ben nem úgy tűnik, hogy hetekig kellene 1-1 modult "grindelni".

    Ha megoldják ezt a lagg/server problémát, tőlem biztos kapnak valamennyi prémium előfizetést.
  • Dewri
    #219
    Egyébként a KV-1 a wotban is jó volt pár verzióval ezelőtt. Szakaszban, saját tierben leöltünk mindenkit. Aztán mikor behozták az új német vadász ágat, vége lett, mint ahogy a teljes KV nehéztank vonalnak is. Nulla látótávval és lassúsággal a 400 méteres látótávok ellen, olyan ágyúk ellen amik hosszában átlőnek, nincs sok értelme már játszani velük... A Hetzer ugyanez, régen saját tierben egylövésezett mindent, +2 tier ellen is simán belevágott akármibe 100-150 sebzést. Most meg ha 50 sebzést ki tud osztani +2 tier ellen, az már nagy szó, sajátban meg ha 2 lövésből sikerül kilőni valami kis szart, az már siker. Hajdanán sorjáztuk vele a 6-9 killes köröket, most meg 3 kill alig jön össze. Mi változott? Az ágyú, páncél ugyanaz elvileg, tehát nyilvánvalóan belenyúltak a készítők... Ezért is ragadtam itt, itt még érnek valamit ezek a "klasszikusok". :)
  • Trucker39
    #220
    Igen, vannak jó ötletek megvalósítások, ebben a játékban. Már rengeteg mindent felsoroltunk (nem kell letölteni, havonta frissíteni, ahhoz meg újabb MOD-k, roncsok érnek valamit, új, eddig nem játszható tanktípusok, egyenlőre élvezetes játékmenet) eze kívül hacsak megemlítem, hogy nincs műholdnézetes Arty és ennek ellenére jó a játékmenet, már megérte kipróbálni.
    Azt nem szabad elfelejteni, hogy egyenlőre egy szerverrel üzemel (az is USA nyugati part) és csak nyílt beta fázisban van a játék.

    Ez utóbbi számomra azért kissé érthetetlen, mert az orosz szerver meg lassan két éve működik és köszönik, jól megvannak. Épp tegnap néztem az ottani Ranked listát és az első helyezettnek valami 80 ezer csatája van. Gondolom, nem két nap alatt csinálta meg.

    Meglátjuk, hová vezet ennek a játéknak az útja és ha tetszik én is el játszogatok rajta szívesen.

    Szerk: Mondjuk lehet bene haladni, mert 10 nap alatt 650 csatánál járok és különösebben sokat nem is játszottam vele.
    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.30. 23:04:01
  • Luciferkee
    #221
    Na igen, bár most kicsit lelombozódtam, nem tetszik, hogy T3-ban csak T4-T5 ellenfelekek ad a játék. :(
    10-ből egyszer tényleg van csak T3 csata, akkor meg épp a játék lagosabb szerverére tesz! Meglátjuk! :)
  • Trucker39
    #222
    Bemutató videó azoknak, akik még nem próbálták ki ezt a játékot.

  • Trucker39
    #223
    Ha ilyen Arty lenne a WoT-ban is, talán kevesebb sírás-rívás lett volna. Ez is egylövésezik gyakorlatilag bárkit, de ennek oda kell mennie céltávolságba, hogy lőni tudjon. Szó sincs műholdas nézetről, meg lövöldözésről a pálya másik végéből. Igaz, jó sok HP szorult belé és félelmetesen gyorsan tölt, illetve céloz. Nyilván nem egyesével kell oda menni hozzá kilőni, hanem mindjárt vagy 3-4 tanknak egyszerre.

    Amúgy jól bemutatja a videó ennek a tanknak az erősségét és a gyengéit is.

  • Antimat
    #224
    Kipróbáltam, marha jó :)
  • Gottfried
    #225
    Tudom,mentem vele pár ezer csatát. De itt egy megállíthatatlan állat.Ma 7 killel kezdtem vele,úgy hogy a csapat összesen 400-at sebzett és elhullott az első percekben.Egyelőre a legnagyobb fun a KV1 . :)
  • Trucker39
    #226
    Csak ne jöjjön szembe egy PanzerIV vagy egy StugIII megfelelő löveggel és lőszerrel, mert akkor a KV-1 max két lövést jelent nekik.
  • Trucker39
    #227
    Közben tessék lájkolni. 10 ezer like és kezdődik a nagy csata.

    Link
    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.12.01. 12:18:26
  • Trucker39
    #228
    A KV-1 eset miatt nem is kellett "messze mennem. Épp összejött egy ilyen bemutató csata.
    Két lövést kapott a KV-1 és 1080 sérülést szenvedett el.

    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.12.01. 12:24:33
  • twi452
    #229
    én meg lekűzdöttem az m3 lee-t is hála az égnek :)
    voltak vele jó csatáim és végre sebeztem rendesen a köcsögöket de azért ez nem több mint egy rohadt nagy lomha td nulla páncéllal és kevés hp-val :D

    a sörminek viszont örülök, végre egy rendes tank :)
  • twi452
    #230
    az ilyet szeretem :$
    kár h ritka :D
  • twi452
    #231
    megint jó volt az mm :D
    nálunk csak 5ös tankok ellenél ötösök és egy 7es... miért? :D
    nem volt szakaszban se, semmi csak úgy magában bedobott egy 7est a tréfa kedvéért? :D persze kv-3 volt :D
  • Dewri
    #232
    Maximum hátulról érnek valamit ellene a trollok, akkor is főleg meglehetősen közelről, nagyon mákos lövés kell, hogy elölről sebezzem. Oldalról még 2 méterről is lepattanok róluk Stuggal és Hetzerrel is (ágyú ugyanaz). Persze torony oldalról vagy hátulról az lőhető, de messziről még a segge is pattog. Beforgatva meg garantált esélytelen meglőni.

    Ami érdekes még, hogy a PzIII olyan szinten tud lepattanni, hogy az már pofátlanság, pláne, hogy papíron nem sokat ér. Ellenfélként is szenvedés, meg ha én játszom is sokat elvisel, én csodálkozok a legjobban, mikor a sokadik lövés után még mindig megvan több mint a fél hp... Vannak még ilyen csodás tankok, a SU-76 gyakran kilőhetetlen, meg a T82 is okoz meglepetést, noha ezek lényegében papírtankok, a 120-as átütés is kevés sokszor ellenük...
  • Trucker39
    #233
    Tessék? Egy játékkal játszunk? Ma is kilőtt StugIII KV-1 tankból két lövéssel. Illetve tegnap este szedett ki szintén két lövéssel PanzerIV és szintén szemből. Ma meg már mutattam képet, hogy lőttem ki én is StugIII-al KV-1-t igaz nem rám figyelt, ami nagy hiba volt. Simán szedhető szemből is a KV-1, feltétele, legalább egyszer pattanjon rólam. Ugyanúgy, mint a WoT-ban, elől és alul átviszi a trollágyú, nagyot sebez, erre bepánikol a KV-1 forgatni kezdi a tornyát mire észbe kap, már ugyan oda kapja a másikat is.
    Ugyan így belefutnak a csőbe KV-1S tankkal is, csak azt már csak oldalról sebzi a trollgun.
  • twi452
    #234
    ezaz meglett végre a rendes ágyú is.. többe került mire eljutottam az ágyúhoz mint az egész tankot kifejleszteni a lee-ből :D
    mostmár jöhetnek a tetves kv-k és társai :)

  • Trucker39
    #235
    Csak azután el ne bízd magad. Egy - két jó csata és máris két Tier-el magasabb csatában találod magad.
  • twi452
    #236
    amíg lehet őket sebezni addig nincs gond :)
  • twi452
    #237
    t-34eket nem nagyon látok, talán ötször találkoztam eddig csatában velük szinte ritkaság
  • twi452
    #238
    még egy kérdés
    van ez a hét napos minden napra valami ajándék amiket ki lehet váltani
    mi van ha mindet kiváltottad? akkor generál egy új kört vagy ez csak ilyen egy alkalmas dolog aztán annyi? :)
  • Dewri
    #239
    A 7 napos ajándék eltűnik 7 nap után és kész. Viszont a napi bejelentkezős résznél alul a 2-5-10-stb bejelentkezésre kapott ajándékok havi szinten vannak, mert most elsején újraindult. Kár, már csak pár nap volt a 100 aranyig...
  • twi452
    #240
    igen azt én is benéztem... gyűjtögettem szépen aztán hupsz eltűnt :D

    akkor a 7naposnál nem sietek beváltani a gold shermant
    igazából most úgysem használnám mert csak pénzszerzésre meg max legénység fejlesztésre jó na meg egy maroknyi free exp ugye :)