1104
Tankos játék webes felületen
  • Trucker39
    #41
    A premium tankot még nem vettem fel, mert hétvégén nem nagyon tudtam volna kihasználni. Nekem is csak Tier IV tankom van, igaz német oldalon.



    A T18 TD-hez sok reményt fűztem ,ert a WoT-ban is troll tank volt. Nos, itt egyből kilőttek még szemből is vele. Szóval annyira nem jött be egyenlőre.
  • Angelus1991ster
    #42
    200 goldot hogyan szerezted?
    100 van az egyik küldetésért.
  • Dewri
    #43
    Szerintem a német oldalon csak a Tigristől lesz jó a játék, bár a Pz4 trollágyúval elég kellemetlen ellenfél... A minap a Párducot lebontottam a tier5 M4-el, csak kifogyott a dobtár és megmentette a hp...:) A Stug jónak tűnik, nagyon pattog, szóval német oldalon a vadászokra megyek majd rá.

    Orosz oldalon meg már ötöstől ott a kv1. Ha az meglesz, jobb ha kilép aki szembejön...:)
  • Dewri
    #44
    Eleve adott 300-at jutalmakból-feladatokból, meg majd a 7. nap játékért ad még 200at.
  • Angelus1991ster
    #45
    És azért meg lehet venni a 120 és 190 goldos prémium harckocsikat, vagy nem fér ki a felirat?
  • Trucker39
    #46
    Nem egészen. A premium tankoknak nem annyi az ára, mint ami ott kivan írva. Ha megnyitod az ablakot látszik, hogy az az ár 7 napra adja csak oda a tankot, vagyis bérled a premium tankot ennyi napra. A teljes ára (permanent) az ennél jelentősen drágább.
    Például: M4/FL10 "bérleti ára" 7 napra 320 gold, de ha megakarod vásárolni, akkor 3200 goldot kérnek érte.

  • Gottfried
    #47
    Durva ez a prém vas. Első csatában 6 kill. :) Jó ötlet az is hogy bérelni lehet őket egy egy időszakra. Egyelőre úgy tűnik hogy nagyon felhasználó barát a játék. A végén még itt ragadok. :D
  • Angelus1991ster
    #48
    Az a zsidócsillag/ seriffcsillag free xp nagyon durva:D
  • Gottfried
    #49
    Valahol meg lehet nézni hogy hány plecsnit kaptam?(top gun,stb.).Ezt eddig nem találtam meg a statoknál.
  • Angelus1991ster
    #50
    De jó kis tankos játék ez. Mintha 2002-3-as játék lenne. Remélem a ....gaming nem dózerolja el.

    Valahol meg lehet nézni, hogy hol tölti le a játék fájljait ideiglenesen?
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2014.11.22. 22:12:41
  • ximix #51
    Valaki használ már kiegészítőket ? (Stabilizer, Fiberscop...)
    Átlehet vinni másik tankra ha igen fizetni kell vagy ingyenes?
  • Dewri
    #52
    Még csak tier4 gépem van, arra meg nem teszek, elég húzós ára van... A kv1 ha meglesz végre, arra biztos teszek! :)

    Egy tipp a fejlődéshez: a játék ad némi aranyat küldetésre, jutalomnak. Itt a free xp-t ki lehet szedni bármilyen tankból, nem kell megvárni míg elit lesz, ezért pl én úgy nyomom, hogy az ingyen prémium M4-el amit keresek, azt arannyal kiváltom és tolom a fejleszteni való tankra. Jelentősen gyorsabb így, mint kiszenvedni az adott tankkal a kívánt modult...:)
  • Dewri
    #53
    Vegyél fel barátlistára a játékban, akkor mutatja ha online vagyok, tolhatunk szakaszt ha épp itt vagyok. Tier2-3-4. Ha meg meglesz az ötös tank, lépj be a klánba. Ma már összekerültem velük, pont egy hármas szakaszban voltunk tier5, ők meg bejöttek hárman tier6... Szövegeltek is egyből, hogy "áruló", pedig csak random sorsolás volt...:) Ők nyertek, mert a KV-2 lövését nem igazán viseli el semmi ötös szinten...

    A T-28 orosz a 85 ágyúval egy félisten, 324 volt eddig a maximum amit sebzett! Úgy vettem észre, hogy itt sokkal többször sebez az ágyú jobbat az átlagnál, míg a wotban ez pont fordítva van, van olyan videóm, ahol egymás után 6x lőttem átlag alatti sebzést T-150-el, röhej...
  • Trucker39
    #54
    Itt lehet megnézni, igaz tankokra lebontva. Összesen egyben még nem találtam meg.



    Dewri: Nem nagyon merek ígérni semmit. Majd ha tudok játszom, de eléggé változó, mikor van rá idő.
  • Dewri
    #55
    Közben gondolkodtam ezen a jogi dolgon. Ha jobban megnézzük, ezúttal törekedtek rá, hogy ne legyenek egyforma tankjaik a wottal. Amik egyformák, azok valóban létező tankok (kv1, tigris, stug, stb..), erre nem szólhat senki semmit. A maradék fehér foltokat meg olyanokkal töltötték ki, amik amott nincsenek: e25 helyett e10, kv122 helyett kv9, e75 helyett e90, nincs t29, van sturmtiger. Így már ez se plágium. A tankok, modulok adatai is mások. A garázs is másmilyen, fölül van a tanklista, oldalt a modulok, alul extrák, nem wot. Ennyi erővel a war thundert is perelhetnék, mert ott alul van a tanklista, tech tree van, tankok vannak...

    Sőt, mivel itt bejöttek olyan újításokkal, mint az időjárás, a sturmtiger, a tank utólagos fejlesztése és a több játékmód, ezeket ezután már nem hozhatja be mondjuk a wot, mert akkor ezek tudnak sírni, hogy őket másolja a wg...:)
  • Gottfried
    #56
    Köszi,ezt már megtaláltam. Egyben hiányolok pár statot,bár nem olyan fontos. Nagyon ügyesen csinálják a kezdőknek adott vackokkal.Már két napja be sem léptem a WT-be,csak ezt tolom.
  • Angelus1991ster
    #57
    Tényleg szegény ember wotja. Itt móddolni sem lehet. Tetszik. Nem nagyon törekednek még a történelemhűségre. De ilyen szintű grafika szép a böngészősők sorában. Látszik jó sok munka vele. Fasza medál rajzok. UI vagy interface sem ronda. Hangok is rendben vannak, a csata közben beszélő hangon nevetni szoktam.

    Mennyit jósoltok neki? Amíg a gagyigaming széjjel nem pereli.



  • Gottfried
    #58
    Tudja valaki hogy hogy lehet rátölteni a félig kiürült tárra ennél a prém shermannál? A controlsnál nem találtam ilyen gombot és hiába nyomkodtam mindent össze-vissza,nem sikerült.
  • Angelus1991ster
    #59
    Máris megjelent az alsóbbrendű, haláltáborba való gyökér akik nem képesek észrevenni és felfogni , hogy egy stock Marder II-essel nem tudom felvenni a harcot 3 db 5 tieres ellen. Ezért gyűlölöm az embereket, mocskos korlátolt népség.
  • Angelus1991ster
    #60
    Mintha az első száz csata döntené el a további ezreket, meg ilyen zagyvaságok. Miért léteznek ezek a fattyak e világon? Gondolom az ilyen alantasnak a wotban 41-43%-a van tízezer csatánál.
  • Trucker39
    #61
    Úgy tűnik nincs benne reload gomb.

    A perléssel kapcsolatban majd meglátjuk, hová halad a dolog. Ha megnézitek a FB csoportját, 2013 áprilisa óta vannak fenn. Azóta már lehetett volna lépéseket tenni ellene.
    Ezzel a szabadon használható Unity motorral nagyon szép (webes játékhoz képest) lett a játék. Jók az FPS értékek, igaz a Ping magas.
    Mezei tankos játékosoknak, akik naponta egy-két órát tudnak leülni játszani csak, telitalálat ez a játék. Nem kell órákat eltölteni azzal, hogy ilyen-olyan javításokat, modokat letöltsenek, azzal is a kevés szabad idejüket elpazarolva.

    Még egy dolog, amire kíváncsi leszek. Ebben a játékban vajon van-e olyan nagyképű és lekezelő stílusú fejlesztő csapat, mint a WoT-ban. Mert ha nincs, akkor egy idő után lehet hogy sokkal több játékos lesz ebben a játékban, mint ami most van.
  • Plata
    #62
    Egy kérdésem lenne,hogy hogy csak 60 fps-ed van ilyen szar grafikánál?
    WOT-ban is van 60 fps-em high grafon.
  • ximix #63
    Gondolom Vsync ON.

    más-------------------------------
    Érdekes, hogy pár dolgot milyen jól megoldottak a lövedékek úgymond világítanak akár egy nyomjelzős lövedék és nagyon látványosak a lepattanok plusz a kemp-t is kilehet szúrni, mert hiába nem látszódik a bokorban az ellenség, de a lövedék az viszont igen .
    A WoT-ban ezt ilyen egyszerűen miért nem lehetett megoldani azt nem tudom mindenféle tracer-el meg csak az láthatja aki pont arra néz és hasonlókkal szenvednek.
  • twi452
    #64
    azért aranyos játék, el lehet vele hülyéskedni simán :D

    mondjuk T1-ben van 250 várakozó és mindig telekúrja a fél csapatot T2-es szarokkal amik 2 lövéssel elintéznek neked meg kéne 20 lövés mire lefaragod :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.11.23. 11:39:32
  • cpthungarian
    #65
    Nem fogod elhinni, de ugyanaz, mint a WoT-ban. :D C gomb. :)
  • Gottfried
    #66
    Az igazi szívás a T3. 10-ből 9-szer t5 csata,sokszor egyedül vagyok t3. Egy kínlódás. Gyorsan túl kell lépni rajtuk. A T2 viszont élvezetes mert csak t2 csatába rak,soha nincsenek nagyobbak.
  • Gottfried
    #67
    :D
  • Dewri
    #68
    Igen, én az oroszokat nyomom, t1-t2 tök jól ment, aztán a t3 megakadt. Bár alapvetően a wot is ugyanez, az egyes szintek alapágyús tankjai semmit nem érnek a +2 tier ellen, amíg ki nincsenek maxolva, még magas szinten is. Az IS, a KV4 borzalmas szenvedés volt stock cuccal, nyilván itt se lesz másképp. Ráadásul itt egy rossz vesztes csatára kemény 0-50 xp-ket ad. Ahogy eddig kinéz, az xp lesz a macera a fejlesztéseknél, mert a pénz tűrhetően jön, még nullás körökre is ad pár ezret.
  • Dewri
    #69
    A játék ötödik napi ajándéka egy extra test hp-t adó cucc volt, fölraktam. Leszedni csak 10 aranyért lehet, vagy kuka, tehát ugyanaz a rendszer mint a wotban.
  • Plata
    #70
    A játék ahogy elnézem full wot koppintás,csak rosszabb grafikával.
  • Dewri
    #71
    Elsőre úgy tűnik, de ha játszik vele az ember, akkor rájön, hogy fényévekkel jobb mint a wot. A grafika nem minden, a hangulat, a játékélmény többet ér (pl éjszaka a hóesésben csatázni egészen új élmény, erre a wotban hiába várunk évek óta...). Ráadásul nálam a wot is kb így néz ki, mert maxon megy vagy 12 fps-el a csodásan optimalizált motorjával, amellett hogy a war thunder milliószor jobban néz ki, mint a wot, ha csak a grafikát akarjuk nézni... Már attól rosszul vagyok, ha arra gondolok, hogy kéne wotozni egy kicsit, hogy haladjak a fejlesztéssel, nem bírom rávenni magam, hogy elindítsam... Ezzel meg napok óta játszok hosszú órákon keresztül, sok verzióval ezelőtt még a wot is ilyen volt, de már nagyon régen nem ilyen. Pár kommentelő is azt írta, hogy itt ragadt miközben ránézett erre. Kinek mi jön be, én személy szerint maradok ennél és hagyom a wotot, néha kis war thunder. A szórakozás előbbre való mint a "szép" grafika melletti állandó frusztráció és idegeskedés...
  • Trucker39
    #72
    Jó ez az 7 napos ajándék tank. Most váltottam ki de máris szépen teljesít.



    A játék élményről: Máris megjelentek a játékban a noob,idiot, stb spannoló játékosok. Viszont a játék élmény egyenlőre igencsak jó.

    Most már nekem sem 50-60 FPS van. Másik böngészőben, teljes képernyőre váltás esetén 70-90 körül mozog.

    Délelőtt kipróbáltam párom gépén ezt a játékot (kicsit húzta a száját). Pár perccel azután, hogy oda ültem mert mentem is egy csatát és a jóval gyengébb gépén is ment 30 FPS-l a játék. Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag semmit nem telepítettem arra a gépre.
    Szerintem ez utóbbi dolgot, pár munkahelyi tankparancsnok értékelni fogja, ahol van net, de nincsenek erőgépek az irodában.

    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.23. 16:38:44
  • Trucker39
    #73
    Ja igen, még valami. 5 fős szakaszokat lehet csinálni és ha nem esik a hó akkor kicsit magasabb az FPS nálam

  • Dewri
    #74
    5 fős szakaszt csak a VIP (prémium fiók) miatt enged csinálni, amúgy 3 fős.
  • Trucker39
    #75
    Olyanra nem költök.
  • Dewri
    #76
    Ha megnézed, a tankkal együtt kaptál egy nap VIP-et is. Később is lesz egy 3 napos ajándék VIP, a hatodik napon.
  • Luciferkee
    #77
    Igen ez a bérlés nagyon jó. War Thunderben (repülős, tankos részben egyaránt) nem egyszer szívtam meg, hogy a prémium gép szinte semmit nem ér. Így legalább ki lehet próbálni, mielőtt tényleg megveszed. (Jó, WT-ben is álló npc-k ellen)
  • Trucker39
    #78
    Meg csak kevés goldot költ rá az ember, míg kifarmol valamit, ami fontos.
    Amúgy a VIP egynapos most nálam is aktív. Igyekszem valamennyire kihasználni. Az M4 Troll-t is kellene használni, de most valahogy a német ágat szeretném fejlesztgetni. Még - remélem - egy két gyengébb tank és utána már jobb lessz.



    Amúgy vannak bónuszt adó garázsok is. Persze csak előfizetőknek. Nem sokat adnak, de azért valami pluszt mégis.

    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.23. 17:56:21
  • Luciferkee
    #79
    Nektek betölt most egyébként? Ha igen melyik url-ről használjátok? Nálam megakad mint face mind a weboldal alól.
  • cpthungarian
    #80
    Nálam megy mindkettőről.