1104
Tankos játék webes felületen
  • Trucker39
    #1
    Szerintem megérdemel egy külön fórumot. Egy részt nem barmoljuk össze a többi tankos fórumot, más részt ahhoz meg egész jó, hogy más is lássa és esetleg kipróbálja.
    Lehet FB alatt és lehet külön az oldalon is regisztrálni és máris jöhet a menet. Amolyan webes játék és - tegyük hozzá - jó nagy koppintás. Amíg nem törlik a játékot, addig ide írjátok, mi a tapasztalat, vélemény erről a játékról.
  • Trucker39
    #2
    Pár kép a játékból:





  • Trucker39
    #3
    Tech tree:

  • Trucker39
    #4
    Ami a többi tankos játékból hiányzik (egyenlőre):


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.21. 17:07:58
  • ToMM23
    #5
    Szerintem egy jópofa, kis fogyókúrás WOT :D Leginkább a Panzerjäger-rel vagyok, a maxos lövegével aprít mindent :) 1-2 lövés minden szinte.. Egyedül a Panzer II-esek automata gépágyúja idegesítő amikor spagetti tészta vékonyságú nyomjelző csíkokkal tüzel Rám.. :D:D A ruszki és amcsi ágat nem próbáltam még ki egyenlőre.. Max ami zavaró benne,hogy akik játszák többsége szerintem életében nem tolt semmi tankosat, így nem igazán van csapatjáték. Vannak benne újdonságok amik tetszenek. Ilyen például,hogy lehet bizonyos tankokra extra páncélt és alkatrészeket aggatni. Engem legjobban a nagyon apró betűk zavarnak ,hogy alig lehet elolvasni bizonyos dolgokat.
  • cpthungarian
    #6
    Tipp: Hot News gombra kattintva a 7-day Package fülön minden nap beszerezhető egy kis ajándék (első nap 50k kredit). Az Accumulated Missions résznél további jutalmak vannak különböző küldetések teljesítéséért. :)
  • ToMM23
    #7
    Ezekre sikerült rájönnöm :) Arra kellene valami módszer,hogy olvasható is legyen a sok pici szöveg.. fullhd-n nézve még teljes képernyőn is apró .. :(
  • joe38
    #8
    Ti hogyan játszatok facén vagy kliensen keresztül,gondolom kliensen kényelmesebb ?
  • ToMM23
    #9
    Klienst nem akarja letölteni.. gyakorlatilag semmit se reagál rá..
    "Download micro client" --> és semmi reakció
    Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2014.11.21. 19:19:47
  • cpthungarian
    #10
    Kliens nem jó, mert full oroszul van minden.
    Ráadásul regelni kell valami ruszki szolgáltatóhoz is (mail.ru vagy egyéb).
    Egyébként, ahogy nézem ugyanaz mindkettő, semmi különbség nincs.
  • ToMM23
    #11
    Ez esetben viszont marad a http://tanks.gamebox.com/ oldal a futtatásra :D
  • Trucker39
    #12
    Gift code is van. Azt is érdemes felvenni. Sokat kerestem, hogy hol lehet beírni, de sikerült rájönni.

    Itt:



    Nekem webes felületen sikerült normálisan elindítani. Nem tűnt fel, hogy kicsik lennének a betűk. Szerintem teljesen normális méretűek.



    Érdemes a napi küldetéseket is megcsinálni. Nem nagy munka, de amit kapunk az csak jól jöhet.



    Nekem Opera-val működik jól és FB bejelentkezéssel. Persze átneveztem a játékos nevet.
    Az Operában baloldalt megjelenik egy ablak, amit félre lehet csúsztatni és utána F11 gombot megnyomva Full képernyőre vált az Opera. Sajnos a játékon belüli teljes képernyős rész nekem rosszul működik. Elcsúszik a kép bal oldalra és a kép bal széle nem is látszik egyáltalán.





    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.21. 20:12:45
  • cpthungarian
    #13
    Milyen gift code? :P
  • Trucker39
    #14
    Ilyen. Úgy működik ez is kb, mint a WoT-ban. A kapott kódot kell bemásolni és kapunk pár fogyó eszközt.



  • cpthungarian
    #15
    Köszi, közben megtaláltam. :)
  • Trucker39
    #16
    Lett is 200 aranyam vagy micsodám.

    Szerk: Ja igen még azt akartam mutatni, hogy kevés létszám mellett is hogyan van elosztva a két csapat.


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.21. 20:34:38
  • ToMM23
    #17
    Azért egy 32-es en lesve pedig azok :) Ha csak nem bújok bele, de akkor megvakulok kb :D
  • Trucker39
    #18
    Majd az M4/FL10 tankot ne felejtsétek el kiváltani. Ha jól látom 7 napig lehet vele farmolgatni.





    Amúgy Tiszta kincsesbánya ez a játék. Mit találtam....


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.21. 21:34:53
  • Trucker39
    #19
    Már statisztikám is van (olyan amilyen).

  • Trucker39
    #20
    Azért erre kíváncsi leszek.

  • Trucker39
    #21
    No csak sikerült elindítani teljes képernyőn (én nem találtam külön klienset hozzá). Sokat dobott az FPS értéken. Azért elgondolkodtató, hogy mindent maximumra húzva, ennyi FPS-t tud a gépemen, míg a WoT-ban, minden minimálisra állítva is kevesebb volt. Persze ennek nem olyan összetett a grafikája értem én.

  • Trucker39
    #22
    Kedv csináló...
  • Trucker39
    #23
    Rendszerkövetelményekről is essen pár szó.

    Minimum system requirements CPU: P4 800 MHZ (or better).
    Display: above 12 inches, image resolution is no less than 1024 * 768 (support widescreen or better).
    Graphics: Geforce2 MX 400/512M (or better).
    RAM: 1 GB (or more).
    Space available on HDD: larger than 2G. You need to install the Unity web player4.0

    Mivel webes felületen fut maga a játék, nem igényel különösebben semmilyen telepítést.

    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.22. 09:59:37
  • twi452
    #24
    az a spot-olást figyelmeztető animáció emlékeztet valamelyik játékstúdió intrójára :D
    de most ha megölnek se fog beugrani hol láttam :D

    szerk:
    háá tudtam :D


    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.11.22. 11:15:16
  • Dewri
    #25
    Ez a játék nálam kenterbe veri a wotot minden téren. Van dinamikus időjárás: porvihar, hóvihar, felhőszakadás, amik rontják a látótávot, aztán abbamarad és kitisztul újra. Többféle játékmód van, nemcsak a foglald a kört!! Igaz, hogy a parancsnokvadászaton senki nem játszik, de az árkád módot már kipróbáltam tier1 szinten, nem rossz: az ellenfél csapatát kell kilőni, az nyer aki előbb eléri a kitűzött pontszámot, halál esetén újraéleszt! Nincs az hogy berohan valami kis fos és befoglal, itt csak a harc van! Sajnos tier1-2 felett nem tolja senki, szerintem kevesen foglalkoznak a játékmódokkal... A hangok jópofák, ahogy nevet vagy éppen pánikol az emberünk egy-egy találatkor. A zene is nagyon jó. Itt is vannak persze aljasságok, mikor minden gyökér trollágyúval rohangál és egylövésezik mindenki mindenkit, meg berak +2 tier ellen, ahol kevés az esély, meg a látótáv is wot-szerű, van hogy úgy kilőnek azt se tudom mi és honnan. De rengeteg a fedezék, és a pályák végre nem olyanok mint a wotban, hogy gyakorlatilag 1-2 folyosó jellegű úton mehetsz ahol csak szemből fog jönni az ellenfél, illetve oldalról 4 kilométerről is lőnek közben, hanem annyi kis utcácska/dombocska van, hogy mindenhonnan jöhetnek és te is mehetsz mindenfelé! A városi harc egy élmény emiatt, simán hátba-oldalba lehet menni. És nincsenek artyk, se repülők!!!! Bár szerintem később lesz valami, mert a parancsnoki képességeknél katyusatűz, valamint air defense képességek is vannak feltüntetve...
  • Dewri
    #26
    Egyébként bemutatták az Armored Warfare gameplay videót valami játékbemutatón, a youtube-on fönt van. Amíg csak intro volt belőle, ahogy a modern tankok zúzzák majd egymást, nagyon vártam. Aztán a bemutatón kiderült, hogy tulajdonképpen lehetne úgy is nevezni, hogy World of Tanks Modern DLC, mert az aztán tényleg egy az egyben egy wot klón, csak modern tankokkal. Nagyot csalódtam... Szóval a másolás legális ezek szerint, úgyhogy éljen soká a Ground War!!!! :)
  • Dewri
    #27
    Igen, a csapatjáték dolog nekem is feltűnt, itt még annyi sincs, mint a wotban. Nagyon néha segít valaki... Viszont az érem másik oldala, hogy az amatőröket könnyű lenyomni, mert oldalt állnak, nem mozognak, nem tudnak célozni...:) Mondjuk ezek inkább tier1-2 szinten mozognak, ott szinte végig simán hoztam a köröket egyedül, illetve haverral ketten szakaszban állandóan csak mi lőttünk ki. Tier3-4-5-6 szinten aki már odáig elment, azt már jobban érdekli és vagy ragadt rá valami, vagy veterán-wotos...:)
  • Dewri
    #28
    Van magyar klán is. Alul a csataindítás mellett balra a Corps ikon mutatja a klánokat, a Hungarian Destroyers-be várják a magyarokat. Tegnap beléptem, akkor voltunk 15-en, játszottunk pár hármas szakaszt. A klánon belül további extra, hogy a klán fejleszthet külön tankot magának, ha jól értelmezem a tagok közösen adják az xp-t a kiválasztott tankba a csaták során. De még nem tiszta ez a dolog, mindenesetre komoly tier7-10 tankokat lehet klánon belül gyártani valahogy! Aki akar, lépjen be, már csak a szakaszozás miatt is, nagyobb eséllyel győzünk hárman 5-7 ellenfél ellen, mint egyedül...
  • Trucker39
    #29
    Ugye-ugye. A végén szép lassan mindenről kiderül, honnan lett össze... gyűjtve egy helyre. Nekem inkább úgy tűnik, ez is orosz "fejlesztés", már ha erre a játékra rá lehet fogni. Azt viszont el kell ismerni, hogy az össze...lapátolásban jók voltak.

    - Ha jól láttam, november elején indult az első szerver (nyílt Beta??). Már találkoztam ezer játékosszámmal is.
    - Egyből lett három fejleszthető ág, sok-tankkal, ami ugye nem olyan nagy szó talán, mert látszik honnan szedték. Mondjuk az E-90-re is kíváncsi lennék.
    - A Micromanagement máris kiforrott, jól használható.
    - van egy halom premium tank máris, Igaz, a Tier VIII-k még nem megvásárolhatóak.
    - két fokozatú premium előfizetés van, különböző bónusz szolgáltatásokkal (mondjuk gold ammo-t ezüsttért csak premium II-s játékos vehet, ez annyira nem baj)
    - TierIII-tól már nem is olyan könnyű fejlődni (vagy csak béna lettem). Tier V-III csapatba kerülök vele és alig ad XP-t. Mondjuk lehet, ez sem olyan nagy baj.
    - Egyenlőre a WoT trollok nem találták meg ezt a játékot. Alig látok baráti tüzet vagy lökdösődést.
    A tech tree-ben vannak olyan tankok mindhárom nemzetnél, amikre kíváncsi vagyok, a már megismert nagy vasakon kívül is. Azokra is kíváncsi vagyok, mert jó lenne összehhasonlítani a WoT-ban már meglévőkkel.
    - Itt is vannak többféle csata módok (bár ezekből még csak a standardot próbáltam ki) Az Arcade battle annyira nem érdekel, a defense sem nagyon, viszont a kapjuk el az ellenfél parancsnokát, már annál inkább. Ez utóbbiban látok fantáziát.
    - Sokkal bővebb, részletesebb egyes tankok tuningolása a WoT-hoz képest. Ide vehetjük a legénységi skilleket Perkeket is. Egyenlőre csak nézegetem őket, mivel a legénységem még túl fejletlen.
    - Máris vannak benne mindenféle küldetések(napi, heti, meg gyűjtő, meg még amit meg sem találtam)
    - Nem kell telepíteni. Igaz, ez jó is meg rossz is. Abból a szempontból jó, hogy ha naponta javítanak valamit, nem kell újra patch-elgetni. Rossz mert webes felületen fut, bár ennek hátrányát még nem annyira éreztem, amit tud grafikailag a játék, az nálam szépen elfut teljes képernyőn, ráadásul valamennyivel jobb teljesítménnyel, mint például a WoT-ban. Mondjuk nem annyira szép a grafikája.
    - Itt is vannak jó térképek, bár még elég kevés van belőlük (vagy csak én találkoztam kevéssel)
    - A taktikai térképen egyből rajta van, ami a WoT-ban csak MOD segítségével kerül rá.
    - A billentyűzet beállítás konfigurálható. Már teljesen azzal a beállítással használom, mint a WoT-t.
    - Hang effektek elfogadhatóak, zenei aláfestéstől dobtam egy hátast, de van akinek bejön
    - Működő statisztika, ki a legjobb az adott tankjában, stb. Érdemes nézni. Minden egy helyen van, nem kell külön oldalakat böngészni.
    - Látok már századokat is, szakaszok természetesen vannak. Még bizonytalan vagyok a szakasz létszámban, mert láttam már négy fős szakaszt is
    - Van láthatósági rendszer, bokorba bebújva külön jelzi hogy bokorban vagy ....
    Szerintem még lehetne sorolni, de egyenlőre egy nap játék után ennyi jutott róla eszembe.

    Sajnos csak egy szerver van még, így alapból magas a ping (180-200 nálam) Kíváncsi lennék egy EU-szerverre, hogy úgy milyen a játék.
  • Trucker39
    #30
    Egész jól meg vannak azért rajzolva a pályák. Csúnyának sem lehet nevezni. Pár nap játék után megszokja a szem.


  • Trucker39
    #31
    Mondjuk a Hungarian Destroyers klánhoz oda kell írni, hogy minimum követelmény Tier V tank vagy a fölötti, mert anélkül nem fogadnak.



    Ezek meg a közösen fejleszthető tankok:


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2014.11.22. 12:08:45
  • twi452
    #32
    mondjuk ilyen 200as pinggel olyan játékot játszani ahol mozgó célpontra kell lőni...:D
  • joe38
    #33
    Na én is meglestem a gémet,szerintem az egy dolog hogy nagyrészt koppintásnak tűnik de,nem annyira,sőt a másik tankos gémek is elleshetnének belőle dolgokat,lenne mit tanulniuk és akkor kölcsönösen kopizhatnák egymás játékát:D
    A graf nem vészes,bár tök egyszerű a fizika,chrome-al,vagy valamilyen alternatív böngészővel érdemesebb játszani mint Operával,teljes képernyőre meg tök egyszerő rárakni csak észre kell venni a kicsi gombot a a battle gomb mellett baloldalt:) ,nálam a ping meg csak 60 körül volt,ami teljesen jó:)
  • Trucker39
    #34
    Kis elemzés a játékról. Beta Preview
  • messerharcos
    #35
    szerintem is jó kis játék, ez kb bárkinek elfut már a gépén. Van benne ötlet, még ha egy az egyben kopi is, főleg hogy már benne vannak olyan dolgok amiket a WG mióta ígérget... Szegény ember wotja, de jó :)
  • Luciferkee
    #36
    "B" gomb, és teljes képernyős lesz! Szerintem a legegyszerűbb.

    Vicces amúgy, hogy jobban elszórakoztat mint a WoT + WT együttvéve! :)
  • Gottfried
    #37
    Egyelőre engem is szórakoztat.Talán pont azért mert így le van egyszerűsítve. A WOT-ból ismert OP tankok itt is jól működnek.Egyelőre még csak a T18 van meg és holnap a hetzer,de ahogy néztem a T28-nak megvan a 85-ös ágyúja.A T18 még durvább mint a wotban mert a nagy gun is gyorsan tölt.A 7 vs 7 csaták is jobbak mint a 15 vs 15 mert nem vagy annyira a csapatra utalva. Így az idiota csapat nem olyan idegesítő.Nekem a wottal az volt a legnagyobb bajom.Kíváncsi leszek hogy mi lesz nagyobb tierekben.
  • Angelus1991ster
    #38
    Szerintem mindenki faszbuk szórakozásnak fogja fel.
    Nekem is tetszik.
    Ingyé kevéske goldot lehet szerezni?
    P40-re és E10-re fáj a fogam.

    Sturmtiger kedvelőknek kötelező.
  • Dewri
    #39
    Igen, az 5 vs 5 és a 7 vs 7 esetén könnyebb győzni egyedül, mert kevesebb az ellenfél. Ha meg összejön egy hármas szakasz, akkor 3 vs 7 már simán hozható, jobb mint a 3 vs 15... A T28 a 85-ös ágyúval végre életképes, átcsap mindent ami szembejöhet és simán sebez akár 300-at is. Nagy kár hogy nincs páncélja szegénynek, így általában kilőnek a vége előtt. Majd a kv1, az lesz az igazi nehéztank! Ellenfélként már láttam Stugot, nehezen lövik ki, nagyon pattogós szemből, kell egy olyan is.:) A Hetzertől nem ájultam el, a kis T46-al belelőttem 200at marha messziről szemből, pedig kicsit el is volt fordulva. Ez nem túl biztató, de hátha jól szuperál a 10,5 ágyúja majd...

    Ahogy látom itt is megvan a wotos aljaskodás, ha túl jól megy pár kör egymás után, akkor hirtelen elkezdenek jönni a keményebb +2 tieres ellenfelek. konkrétan az ingyenprém M4 ellen dobott már Párducot és Tigris P-t is ugyanabban a körben, csak hogy tudjam hol a helyem...:) Kicsit mondjuk nevetséges, hogy a lista szerint van bent 7-8 hetes tank, 80 körüli négyes, 70 ötös, 50 hatos, de nekem rögtön 2 hetest ad...
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2014.11.22. 19:47:42
  • Dewri
    #40
    Ja, ez nem tűnt fel, mert akkor már megkaptam az ingyen prémium tier5 sorozatlövő M4-est...:) Anélkül csak négyesem van, a T28. De ezek nem nagyon olvasnak csetet, tegnap kuncsorogtam szakaszozni a kláncseten, de nem volt válasz. Igaz, hogy a csetboríték állandóan villog, mert egyben van minden, a világ, a klán és a szakasz is...