4
  • attes
    #4
    én a roninosat szenvedtem végig múltkor, az szinte teljesen nézhetetlen volt.
  • logixxxxx99
    #3
    Tegnap ültem végig, én azt gondolom róla, hogy:

    ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ, ROSSZ,

    {Spoiler - aki meg akarja nézni, lapozzon}

    Én ezt láttam: Egy kutya miatt a kezdő képsorokban szuper-érzékenynek bemutatott könnyező, gyászoló, kisállatba beleszerető főhős hidegvérrel, szenvtelenül legyilkol 48 embert, és ezt még cinikus poénokkal is megtűzdelik. Ja, és a hatodik válldobás után megkérdőjelezhető a főszereplő közelharci jelenetekre való felkészítése is...

    Azt gondolom, hogy : Gagyi, gagyi, gagyi, gagyi, gagyi, gagyi, gagyi, gagyi, gagyi

    {Spoiler vége }
  • zetortraktor
    #2
    Nem arról van szó, hogy téged nem mozgatott meg, hanem azokat sem, akiknek nem kell utazniuk. Nyilván elég sok moziban látható volt a film.
  • Wittgen
    #1
    Nem volt nehéz nem megnézni, ha egyszer nem vetítik a moziban, ahol lakom. Továbbá egy film miatt sem fogok oda-vissza 160 km-t utazni...