12
  • BCs design
    #12
    ha az sg-nek tetszik akkor lehet még sem jó film :/
  • zetortraktor
    #11
    "Pont az a baj, hogy faéknek nézik a nézőt és azt hiszik ez kell a népnek!"

    Mert nem ez kell? Szerintem elég jól hiszik, te vagy rá az élő példa, hiszen te megnézted.

    Lazán bepalizott Hollywood és most még hisztizel is. (Az meg kész röhej, hogy még a Bruce Willis-féle Herceget is láttad, amit sehol nem mertek moziba küldeni, de betettek egy ismert színészt, hogy vele reklámozzák, hátha valaki bekapja a csalit. Neked sikerült.)

    Egyébként tényleg nem volt bonyolult film, de mindkét kommented jelzi, hogy nem értetted meg - ezen nincs mit szégyellni, manapság nem túl intelligens a moziba járók zöme.
    Utoljára szerkesztette: zetortraktor, 2014.11.20. 10:03:12
  • aru
    #10
    Milyen meglepő, hogy láttam a filmet! :D Az a kutya ha 10 éves lett volna akkor John Wick az egész bolygót elpusztítja a garázsából előszedett atom arzenállal. :D Ettől még a Bruce Willises herceg is jobb, de csak egy hajszállal!

    Pont az a baj, hogy faéknek nézik a nézőt és azt hiszik ez kell a népnek!
    Utoljára szerkesztette: aru, 2014.11.19. 21:31:39
  • Fratello
    #9
    Láttad te egyáltalán a filmet?

    SPOILER

    "1 napja volt nála a kutya!"

    Amit az előző nap eltemetett felesége utolsó ajándéka volt, nyilván semmit nem jelentett neki...

    "Ha annyira nagy ember ez a John Wick akkor vérrontás nélkül visszakapta volna a kocsiját, plusz az apuci büntette volna meg fiacskáját."

    Apuci először pontosan azt próbálta meg amit írtál, de erre John Wick azt mondta hogy...


    Valami komoly baj lehet a mai mozinézőkkel ha még egy faék egyszerűségű akcióhenteléshez is magyarázó kézikönyvet igényelnek...
  • aru
    #8
    SPOILER?!
    Nem olvastam a cikket nem érdekel, de a film egy rakat ****. Komolyan egy kutya miatt mészárolnak le egy fél várost? 1 napja volt nála a kutya! Vicc... Ha annyira nagy ember ez a John Wick akkor vérrontás nélkül visszakapta volna a kocsiját, plusz az apuci büntette volna meg fiacskáját.
    Ennek az alaknak a mátrix óta nem igazán volt élvezhető filmje!
    Utoljára szerkesztette: aru, 2014.11.19. 20:18:04
  • Ender Wiggin #7
    nekem az a fura, hogy a cikk szerző szerint reeves "egy ideje csak szemetet tett le az asztalra". én ezzel nem értek egyet, a Matrix óta minden olyan filmjét láttam, amiben főszereplő volt és csak a Constatine-re mondanám azt, hogy nem tetszett. "Az utca királyai" meg az egyik legjobb kemény zsarus film, amit valaha láttam (James Ellroy-nál talán nincs is jobb író ebben a témában).

    Lassan már a trailerhez is sikonyálni kell, hogy spoiler? Jézus...
    Utoljára szerkesztette: Ender Wiggin, 2014.11.19. 19:09:17
  • cateran
    #6
    Benne van a trailereben....
  • Fratello
    #5
    Á, igazad van, elnézést, hátha valaki még nincs tisztában a film egymondatos alapsztorijával... ;D
    Utoljára szerkesztette: Fratello, 2014.11.19. 12:56:27
  • SecuRicsi
    #4
    Használj spoiler-jelzést kérlek! :)
  • Fratello
    #3
    "Plusz pont, hogy kihagyták belőle a szokásos romantikus mellékszálat. "

    Cserébe van benne pár pont ahol viszont nagyon határozottan szembemegy a mai Hollywood-i "akció"trendekkel (pl. ki halhat meg és hogyan, lásd kutya... :D)
  • Cickány90
    #2
    Igaz, hogy már milliószor láttam ezt a történetet, de a pörgős akciójelenetek, és a, hogy a fim nagyon sokszor nem vette komolyan magát nagyon tetszett :D
    Plusz pont, hogy kihagyták belőle a szokásos romantikus mellékszálat.
  • Fratello
    #1
    Ráadásul a magyar szinkron is meglepően jó lett.