10
  • Tinman #10
    Hearthstone-ban azért megnézném meddig húzod az arénában ;-)
  • Vol Jin
    #9
    Hát a Warcraft 4-re én is rákattannék azonnal.
    A Warcraft 3 is eredetiben van meg, és vagy 50 kampányt letöltöttem pluszban, amiket utólag szerkesztettek lelkes rajongók.

    Innen szoktam szemezgetni:
    http://www.hiveworkshop.com/forums/maps.php?extension=w3n&d=list&r=200

    Vannak nagyon durván jó kampányok.

    Meg még a Wonderers of Sorceria-t is végigtoltam, de azt máshonnan szedtem le. Az önmagában 6 kampány kampányonként 10-20 pályával, és egy másik Univerzumban játszódik, nem a WC-ban.
  • Ragnaar
    #8
    A Valve megcsinálta a DOTA2-t (warcraft3mod) a Blizzard meg megcsinálja a Overwatcht (TF2 clone). Személy szerint egy Starcraft Diablo vagy Warcraft világban játszódó küldetésalapú multilövöldének (Mint az ETQW) jobban örültem volna ...
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2014.11.10. 11:00:51
  • Renátó1985
    #7
    A te izlesed az etalon?
  • who am I 7
    #6
    gyerekeknek is kell valami...nem egy MK X , az biztos :D
  • Sir Cryalot
    #5
    -Látom ebben már nem alapfelszereltség az értelmifogyatékos kreténgrimasz gimmick mint a teamfortressben.
  • paby88
    #4
    én warcraft 4-et meg diablo mmo-t akarok de jöhetne akár egy egész estés 40k mozifilm is ^^
  • Etinger
    #3
    Nem kell vele játszani, el kell kerülni. Jobban jársz Te is, mert ez a vergődés amit leművelszkb az összes Blizz cikk alatt, fájdalmas.
  • TakácsBálint
    #2
    Ebben van a pénz. Semmi sem kötelező:)
  • gombabácsi
    #1
    blizzardot rég el kellett volna tiltani a játékfejlesztéstől, sorban gyártják a totálgiccs totálostoba játékaikat. a nép meg úgy rácuppant, mint öreganyám a barátok köztre :(