3812
  • Ashlara
    #3610
    Ahogy arra számítani lehetett...
    D.Va és Reinhardt kapja a 2020-as AllStar skineket


    Utoljára szerkesztette: Ashlara, 2020.09.13. 21:38:35
  • MarkBlade
    #3609
    Mintha megfelelési kényszer lenne a síró emberek felé vagy nem értem miért csinálja. Azt megértem hogy pl mikor Sigma bejött a pajzsok hirtelen sokan lettek azt nerfelni kell de most megint mi a jó istent szednek le? Brignek amúgy is kutyacsöcs lett a pajzsa erre mindent nerfelnek.. eh.. nem játszok sokat vele de a tematika amit követnek idegesítő..
  • CalebJoe
    #3608
    Blizzard sose tudott balancolni, jó a régi Diablok meg a régi játékaik jól össze volta rakva, de az online világ óta egyértelműen nem találják az összhangot.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2020.08.13. 21:35:19
  • MarkBlade
    #3607
    Komolyan nem értem a Blizzt.. a faxé baxtatják a herokat? Ezek a nerfek meg upok.. Miért?? Ez nem wow? Ennyire nem találják meg az összhangot hogy játszható legyen? Egyik hónapban 1-3 kari játszhatatlan konkrétan annyi nerfet kap.. aztán idővel visszajön de miért? Nem egy mai játékról beszélünk már.. játszogatok vele még de már érik egy uninstall..
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2020.08.13. 09:14:02
  • TBTPumpa
    #3606
    Elindult az event:
  • TBTPumpa
    #3605
    Holnap este indul az idei Summer Games event!
  • TBTPumpa
    #3604
    Sigma’s Maestro Challenge elindult:
  • TBTPumpa
    #3603
    D.Va aranyos, mint mindig:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.07.14. 19:33:23
  • TBTPumpa
    #3602
    Úgy tűnik, hogy kezd fontos lenni a Blizzardnak a hazai piac is.
    Még az idén érkezik az Overwatch: Anthology Volume 1. (képregénygyűjtemény) része magyar nyelven a Szukits könyvkiadó jóvoltából!
  • Ashlara
    #3601
  • Evoluti0N
    #3600
    Nekem van valami 30k kreditem, ha jól emlékszem. Szóval legrosszabb esetben megveszem. :D
  • TBTPumpa
    #3599
    Egyből azt dobta a játék az ajándék legendary ládából.

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.05.19. 20:25:10
  • Evoluti0N
    #3598
    Nájszu! A Mercy skin KELL!!! Habár szerintem jobban nézne ki, ha nem lenne a sisakon az a rész, ami az állát veszi körbe.
  • TBTPumpa
    #3597
    El is indult az idei esemény:


    Kellemes ládagyűjtögetést és játékot!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.05.19. 20:09:54
  • TBTPumpa
    #3596
    Május 19-én indul a 2020-as évfordulós esemény
  • Ashlara
    #3595
  • MarkBlade
    #3594
    Kövezettek meg de már agyfaszt kapok ettől a sok nerftől. Miért nem veszik el a képességeket mert túl erősek és akkor nem lesz már baj többet. Idióta Blizz pont a játék lényegét kezdi kicsinálni..
  • TBTPumpa
    #3593
    Új fejlesztői videó Jeff bácsitól:
  • TBTPumpa
    #3592
  • TBTPumpa
    #3591
    Megérkezett az új patch és Echo is!

    "Welcome back, partner."



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.04.14. 20:11:21
  • MarkBlade
    #3590
    legalább lesz ami megkavarja az álló vizet..
  • TBTPumpa
    #3589
    "Echo swoops into Overwatch on April 14!"
  • TBTPumpa
    #3588
    Overwatch 2 Official Key Art:


    Kíváncsi vagyok, hogy a Valoran mellett mennyire lesz létjogosultsága ennek a játéknak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.04.08. 18:14:13
  • Malakai
    #3587
    Engine, UI, új PvP dolgok jönnek OW1-re is, fel lehet őket fogni egy nagy ingyenes expansion-ként.
    A bejelentés alapján kizárólag PvE miatt érdemes megvenni OW2-t.

    Ami kérdéses, hogy pl új skin-ekkel mi lesz. Mert egyrészt az alap OW2 skin-ek 100, hogy exlkuzívak lesznek OW2-nek. De érzésem szerint a pénzügyek közbeszólnak és a megjelenés után érkező skin-ek terén is majdnem kizárólag OW2 exkluzív dolgok fognak érkezni és a kozmetikumok lesz a másik dolog, amivel át akarják csábítani a játékosokat OW2-re.

    Ráadásul az update-elt engine / közös szerverek miatt OW2 játékosokon látni fogod az új skin-eket, csak megszerezni nem... :P
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2020.03.27. 12:28:30
  • TBTPumpa
    #3586
    Igen, csak közben teljesen új motort kap a játék, eleve úgy fejlesztve, hogy bármikor bővíthető legyen mindenféle Pass-al. Illetve, hogy harmadik féltől származó program ne futhasson a háttérben + zökkenőmentesebb és gyorsabb legyen a patch-elés. Legalábbis BlizzConon még ilyesmit mondogattak a "zárt" falak mögött.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.03.27. 10:39:51
  • Maala
    #3585
    De csak kétharmad játék lesz, a PvE-vel, meg egy pár PvP változtatással, a PvP többi részét hozza az első részből. :-o
  • Malakai
    #3584
    Azért az érhtető, hogy lootbox-tól el akarnak mozdulni. Azért eredeti interjúban utal rá, mintha nem akarnának gatekeep-elni dolgokat, de tekintve mennyit OWL token skin jön, nem lepődnék meg, ha ez csak az interjú miatt lenne ott.

    Az interjú egyébként (csak egy kérdés ez): www.pcgamesn.com/overwatch/year-four-battle-pass
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2020.03.26. 18:37:35
  • TBTPumpa
    #3583
    Bitang jó játéknak kell lennie, hogy ezek után (plusz a Blizzard fiaskói után, amiket mostanság elkövet) legyen rá komolyabb érdeklődés. Kicsit az az érzésem, mintha direkt maguk alatt vágnák a fát. De valószínűleg Activision erősködés ez is, azért is hagyják ott a Blizzardot az első rész fejlesztői.
  • Malakai
    #3582
    Olyan olcsóhuszároknak, mint én, aki nem költ a skin-ekre, nem vesz lootbox-ot sem, annak rossz hír valójában, mert battle pass rendszerekben általában elég minimál dolgokat lehet csak ki-grind-elni, valamennyit kell fizetni szezononként.
  • TBTPumpa
    #3581
    Jeff szerint nem lesz lootbox rendszer az Overwatch 2-ben, helyette lesz majd Season/Battle Pa$$.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.03.26. 18:22:42
  • Maala
    #3580
    Köszi.

    Tudod mi a hosszú? A farkam es a dps queue time. Nem azert var az ember 15 percet, hogy utana 10 percres meccsbe dobja be.

    Mindig a nyivakolo kisebbsegre kell hallgatni, meh.
  • Malakai
    #3579
    Ja, túl hosszúnak ítélték a map-okat sokszor, főleg 2CP, amikor harmadjára is nekifutnak a támadásnak a csapatok.
  • cleric
    #3578
    In the Assault, Payload, and Hybrid game modes for Competitive Play, when both teams complete a round of offense and have more than 2 minutes of time bank then each team’s time bank is equally reduced until one of the teams has a 2 minutes remaining
    Example: If Team A completes a round of offense on Volskaya with 4:37 remaining in their time bank, and Team B completes their round on offense with 2:50 remaining, then 50 seconds is removed from each team’s timebank. This leaves the teams tied 2-2 and Team A with 3:47 remaining and Team B with 2:00 remaining

    Patch notes
  • Maala
    #3577
    Volt most egy meccs Volskaya-n. Ellen 4:14 visszamaradóval foglalta be a 2. pontot, mi 4:08 körül.

    Aztán következett a második kör, nekünk volt 2:00, ellennek 2:06 támadási ideje.

    Valaki tudja, hogy mi a faszért vett el 2 percet?
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.03.26. 02:19:22
  • FalseHeLL
    #3576
    Nincs eleg dps hero a jatekban.
  • MarkBlade
    #3575
    DPS? azt hittem sup lesz.
  • TBTPumpa
    #3574
    Echo már játszható a PTR szerveren:
  • TBTPumpa
    #3573
  • TBTPumpa
    #3572
    És akkor, egy kis kihagyás után kapunk egy új karaktert is:
  • TBTPumpa
    #3571
    Elindult az új event:


    Nincs új sztorimód, azaz a második részt is el kell adni valamivel.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.03.12. 19:16:51