3812
  • TBTPumpa
    #3730
    A Twitch drop pontos leírása:
  • TBTPumpa
    #3729
    Közel 10 percnyi cukiság:
  • TBTPumpa
    #3728
    A nap folyamán érkezik az új Overwatch Animated Short kisfilm Kirikóval a főszerepben:


    És ma indul a Twitch kapmány keretében feloldható, alábbi Legendary Kiriko skin is:

  • IMYke2.0.0.0
    #3727
    Igen, azok a karakter modellek elérhetőek, csak ugye alap (sőt, inkább haladó) ismereteket követelnek meg.
    Kényelmes volna egy "nézegető" alkalmazás, minden extrával :)
  • MarkBlade
    #3726
    Várható volt a Blizt ismerve.. :)
  • TBTPumpa
    #3725
    Jó hosszú állapotjelentés az Overwatch 2 jelenleg ismert hibáiról!

    Tartalma:
    - Sorbanállási problémák, szerverösszeomlások és stabilitás
    - Hibásan zárolt hősök, hiányzó tárgyak és korábban elért eredmények a korábbi játékosok számára
    - SMS alapú védelem eltávolítva (nem kell már telefonszámot beállítani a Battle.net-en a játékhoz)

    Röviden: Tudtak a hibákról és igyekeznek is javítani őket. A játékosok türelmét kérik!
    (Ez csak azért furcsa, mert 2 publikus bétateszt is volt, emellett a korábbi launch-ok elbaltázásából is tanulhattak volna.)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.10.06. 09:00:11
  • Cassell
    #3724
    Igen futball nyelven K.R.A GYENGE! Délután 3000 sorban állás most "csak" 400 majd egy hét múlva unalmas home officos reggelen csak bejutok...
  • Neocortex
    #3723
  • TBTPumpa
    #3722
    Az első szezon 2022. október 4-től december 6-ig tart.
    Emlékeztetőül:
  • TBTPumpa
    #3721
    #UnleashHope
  • TBTPumpa
    #3720
    És ettől a pillanattól kezdve, elérhető az Overwatch 2!


    Jó játékot kívánok minden kedves játékosnak!

    Bocsássatok meg, de tévedtem. Nálam minden Overwatch 1 progress megmaradt! Az összes játékidőm a karakterekkel/role-okkal, endorsement szint stb. Örülök, hogy az elmúlt 6 év nem maradt nyomtalanul.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.10.04. 20:17:52
  • MarkBlade
    #3719
    Bocsi blendert használnak.
  • MarkBlade
    #3718
    Van ilyen. Egy ismerősöm abból generál 3d nyomtatható fileokat. Megkérdezem neked..
  • IMYke2.0.0.0
    #3717
    Technikai részletekben Te/Ti biztosabban többet fogtok tudni: én ugyanis nem játszottam soha az OW(1)-el, és a 2-vel sem tervezem.
    A karakter dizájnok érdekelnek.

    Ha létezne olyan program (és nem 3DSMax, Maya, Houdini, Blender és társaik), mely csak ezeket tárná az ember elé, realtime 3D nézegetés opcióval én boldog lennék.
  • TBTPumpa
    #3716
    Legendary Kiriko skin szerezhető Overwatch 2 közvetítések nézéséért a Twitch-en!



    Twitch Drop 1 – Legendary Sukajan Kiriko Skin
    Watch any stream in the Overwatch 2 category on Twitch for six hours total between October 7 at 2:00 p.m. PDT and October 16 at 11:59 p.m. PDT to earn the Legendary Sukajan Kiriko Skin!

    Twitch Drop 2 – Razor Sharp Kiriko Spray & Donut Weapon Charm
    Watch any stream in the Overwatch 2 category on Twitch for two hours between October 17 at 11:00 a.m. PDT and October 24 at 12:00 a.m. PDT to earn the Razor Sharp Kiriko Spray! Watch for another three hours (five total) during this time to earn the Donut Weapon Charm!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.10.04. 14:13:19
  • MarkBlade
    #3715
    Akkor miért tölt le 20 gigát pre release ben? Szerintem ha lent van az egy akkor a kettőre upgradeli magát. De nemsokára kiderül..
  • IMYke2.0.0.0
    #3714
    1 - külön játék
    2 - https://eu.shop.battle.net/en-us/family/overwatch - alap: Free 2 Play
    "OVERWATCH 2 LAUNCHES OCTOBER 4 AS A FREE-TO-PLAY LIVE EXPERIENCE"

    - Watchpoint Pack - 40 euro

    "Do you need to buy Overwatch 2 if you own 1?

    OW2 is free to play and you dont have to buy it. Even if you did not have the watchpoint pack you could still play it. The pack just includes 2 exclusive skins (each worth 10 bucks), 2k currency (worth 20 bucks), the season 1 BP (worth 10 bucks) and an player icon that you get all when OW2 launches."
  • hawkie22
    #3713
    Ha fent van az Overwatch 1, akkor a 2-et már nem kell installálni? Vagy egy teljesen új installálás kell? Egyébként ingyenes maga a game, igaz?
  • TBTPumpa
    #3712
  • TBTPumpa
    #3711
    Az Overwatch első része mostantól hivatalosan is halott.

    Furcsa érzés leírni ezt egy Blizzard játék kapcsán, pláne annak apropóján, hogy 2016-ban az Év játéka díjat is bezsebelte (értelemszerűen akkor volt a csúcson a játékosbázis).

    És akkor emlékül, a 2014-es BlizzCon-on bemutatott bejelentő animációs kisfilm:


    2016. május 24. - 2022. október 3.
    Köszönjük az elmúlt 6 évet!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.10.03. 19:27:52
  • IMYke2.0.0.0
    #3710
    Be is indítják az E-Sport programukat - "Calling All Heroes" címmel.

    "A joint program of Overwatch and the Overwatch League, Calling All Heroes’ mission is to build an inclusive game and competitive environment for everyone. We are excited to announce a few initiatives this year that pursue that goal by focusing on equity, visibility, and community support for underrepresented genders."
  • MarkBlade
    #3709
    Kiváncsian várom :) azért nem írtam le teljesen.. bár meglepődnék ha zökkenő mentesen indulna.
  • TBTPumpa
    #3708
    Holnap este 21 órakor indul a móka:
  • MarkBlade
    #3707
    Hát ilyen valuta árak mellett ez drága lesz.. de freeben megnézem azért.
  • TBTPumpa
    #3706
    A bankkártyák rémálma, az új Ingame shop:





    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.09.29. 19:25:10
  • TBTPumpa
    #3705
    Minden új Legendary skin a megjelenéskor:
  • cleric
    #3704
    Tudja valaki, hogy mit és mit nem lehet venni az OW1 golddal az OW2-ben?
  • TBTPumpa
    #3703
    Az első két hét Legendary skinjei a játék shopjában:






  • TBTPumpa
    #3702
    Befutott a Launch Trailer:


    Megjelenés 1 hét múlva!
  • TBTPumpa
    #3701
    Overwatch + Overwatch 2 lead hero designer has left Blizzard
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.09.21. 20:49:14
  • TBTPumpa
    #3700
    Kiriko háttértörténete:


    Új fejlesztői videó:
  • TBTPumpa
    #3699
    Season 1 Trailer:
  • TBTPumpa
    #3698
    Minden infó a Battle Pass működéséről, a jutalmazási rendszerről és a hősök feloldásáról - hivatalos Blizzard hír!

    Kiriko feloldásához az 55. szint elérése szükséges (új játékosok számára). Ha rendelkezel a Premium Battle Pass-al azonnal megkapod (ez várhatóan 10 euró lesz), illetve, ha az Overwatch első részével, akkor ő lesz az utolsó hős, akit még azonnal megkapsz.
    A későbbiekben érkező hősök már szinthez, játékbeli pontokhoz vagy Battle Pass-hoz lesznek kötve.

    Néhány hivatalos képanyag:










    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.09.15. 13:35:19
  • TBTPumpa
    #3697
    Kiriko képességei:


    Season 1 roadmap:


    Végre valami életjel a játék körül.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.09.15. 12:10:33
  • TBTPumpa
    #3696
    Hivatalosan is bemutatkozott az új support hős - Kiriko:


    Október 4-én az Overwatch 2-vel fog érkezni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.09.15. 11:47:04
  • TBTPumpa
    #3695
    Leak anyagok szerint Kiriko (rókalány - japán nemzetiségű) lesz az új hős - support fronton fog érkezni:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.09.12. 15:02:38
  • MarkBlade
    #3694
    Igen pontosan ezt érzem én is. Pedig jól kitalált világ. Szépen megtámogatott story. És annyira elhanyagolt lett..
  • TBTPumpa
    #3693
    Nagyon a Blizzard sem erőlködik a játékkal így 3 héttel a megjelenés előtt. Már el is feledkeztem róla, mert annyira csend van körülötte, csupán 1-2 ilyen jellegű hír hallatán eszméltem rá, hogy mindjárt itt van ez is.
    Emlékszem anno 2016-ban baromi nagy marketinganyaggal támogatta a játékot a Blizzard a megjelenés előtti és utáni hónapokban. Itt... közel 3 hét múlva indul a "móka" és még mindig semmi, csak ilyen kevésbé bíztató előjelek.
  • MarkBlade
    #3692
    Hát az utobbi időben úgy sem játszottam.. ezután meg már az elv miatt is hidegen hagy.. majd meglátom milyen lesz. De hát egyenlőre ez.. kuka ahogy hallom.
  • TBTPumpa
    #3691
    Az Overwatch 2 hőseit már nem kapjuk meg automatikusan. Vagy megvesszük a Battle Passt (ekkor nyilván megkapjuk azonnal) vagy sokat játszunk és (játékbeli pontokért cserébe? ) szerezzük meg.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.09.11. 19:48:51