18
  • zetortraktor
    #18
    Már hogyne lehetne adni? Persze, ha neked egy kritikának az a lényege, hogy de jó vagy de fos, akkor nem hiszem, hogy sokat érsz velük. Kábé minden más fontos, az az egyetlen nem lényeges, amit írsz.

    Igen, az is megoldás, hogy az ember mindent megnéz, ami szar, hátha nem szar. Így lát mondjuk 10 hollywoodi filmből 8 bénát és örül a 2 jónak. Más szerint meg az a megoldás, hogy az ember megnéz 10 olyan filmet, amiről tudja, hogy megéri megnézni és ebből 8 jó lesz, 2 meg nem, mert nem jöhet be mindenkinek minden - és rohadtul leszarja, hogy volt 2 olyan film, ami bejött volna neki, de nem nézte meg a kritikák miatt. Mert soha nem is tudja meg, hogy azok bejöttek volna neki.

    (És, ami fontosabb, a 6 szar filmnyi játékidő helyett, amivel te többet nézel, én megnézek további 5 jó filmet.)
  • Dewri
    #17
    Már rég nem adok a cikkekre meg a kritikákra. Ezek csak az adott cikkíró véleményét tükrözik. Ha neki bejön a film, akkor "mekkora jó film", ha nem, akkor "mekkora fos". Erre nem lehet adni, meg kell nézni és saját véleményt alkotni. Csak azért nem nézni meg valamit mert azt írták hogy rossz? Nemár...
  • Hoz_Hun
    #16
    Hello Liam Neeson fan vagyok. Muszáj megnéznem... legalább egyszer. Sajnos van, amit többször nem is tudok.
  • zetortraktor
    #15
    Én azon csodálkozom, hogy te ilyen filmeket nézel... Nem viccelek, komolyan. Fehér pokol meg veszTEDbe? Mindkettőről előre lehetett olvasni, hogy milyenek lettek.
  • Hoz_Hun
    #14
    Ennek a Ted 2-nek ugye nincs köze a "Hogyan rohanj a veszTEDbe"-hez, mert annak elpatkol a végén. Az is elég gyenge film volt. A virág a meztelen seggében, meg elég dicstelen jelenet volt... :D
  • Hoz_Hun
    #13
    Jaj ezt a filmet ne is említsd. Imádom Neesont de a Fehér Pokol rém gyenge alkotás. Én személy szerint csodálkozom, hogy van ember akinek tetszik.
  • Narxis
    #12
    A Non-Stop nekem nagyon tetszett. Trailer alapján ez is jó lesz.
  • Tinman #11
    Pontosan.
  • Although
    #10
    Ezt tényleg javaslom mindenkinek aki a szereti a filmjeit, szerintem ez volt az utolsó jó filmje.
  • Although
    #9
    Tényleg sajnálatos hova süllyedt régen voltak jó filmjei is . Ima egy haldoklóért, Schindler listája. Stb. Ja és az utolsó az a Fehér pokol volt.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2014.11.06. 08:21:37
  • zetortraktor
    #8
    Már a Non-Stop is jó krimi volt, de Scudderként végképp magára talált Neeson, pazar film volt.
  • NiGhTM4R3
    #7
    Szerintem meg évek óta megy le a lejtőn, 2008-ban nagyot dobbantott a Takennel aztán azóta közepes/gyenge filmek tömkelege.

    De a következő filmjei is katasztrófák(nak tűnnek); erőlteti a Taken 3-at, Ted 2-t, de jön még a Run All Night a nagyon eredeti történetével ami alapján egy kiöregedő bérgyilkost alakít akit kényszerítenek, hogy felvegye a harcot az alvilággal, hogy megvédje a családját. HŰHA!
  • Banderas1990
    #6
    Nekem eddig a legtöbb filmje tetszett. Alapból, egy színész alapján belőni egy egész film minőségét elég érdekes.
  • Major
    #5
    Nézőpont kérdése, nálam ez volt az első, aminél úgy éreztem, hogy visszakérném a jegy árát.
  • Tinman #4
    De ezt miért meglepő? Szokásos L.N. film, szokásos szint.
  • ddt500
    #3
    Szerintem ku.va jó volt!
  • Major
    #2
    Látta egyáltalán a szerző ezt a fimet moziban? Azért hülyeségeket ne írjon már! Vérlázítóan gyenge a film, így is egyel többször láttam, mint ahányszor szerettem volna.
    Utoljára szerkesztette: Major, 2014.11.05. 15:24:02
  • Narxis
    #1
    Mert nagyon kell ám érteni a filmekhez, te jó ég...

    Ettől függetlenül várom a Blu-ray verziót, majd azt "kikölcsönzöm".