53
header.png
  • Szabi #53
  • Szabi #52
    kínai verziós autólista o.0
  • ibiza870608
    #51
    Sziasztok!

    Remélem tudtok segíteni. Le töltöttem a játékot, jó ideig játszottam vele, de meguntam, hogy mindenre várni kell. Új pályák meg túl magas PR-t kértek. Ezért leszedtem egy moddolt változatot. Feltelepítettem, nem indult el. Ezért a Google Play-ről újra leszedtem az eredetit, de már az se indul.
    Tud erre valaki megoldást?

    üdv: Attila
  • Szabi #50
    ma végre kilehet nyitni az alap LaFerkát :D
  • DarkLighter
    #49
  • Szabi #48
    grafikai frissítés meglepően jól sikerült, szerintem most kb. beállította arra amit tud a tabletem, így képen még nem is tűnik komolynak, de a tabon nézve mintha 2 konzolgenerációt ugrott volna a látvány :D


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.12.04. 18:03:52
  • Szabi #47
    a mai frissítéssel jött pár új autó (még nincsenek feloldva)





    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.12.04. 16:03:00
  • Szabi #46


    The upcoming special event Xtreme Racing Championship will give us 1965 Ken Block's Mustang on loan. Like the other events we will try to get that Classic Muscle!
    Some information for players who are not familiar to Special Events:
    * You will have new currency event credit and "Event Tickets" to race in the event. Just don't forget to check its refill time.
    * Everyday a new chapter will be unlock. In 5 days if you can complete every chapter, you will be awarded to get the car.
    * You will have prototype materials and parts which can only be installed in this car.
    * You will have a separated storage max limit 100 materials/parts.
    * Don't forget to use your tickets when you have some. Play some re-playable races and collect its rewards. (Your priority should be batteries, bearings, gaskets, relays if you consider its a muscle car) and there is no replay limit so you can play the races as much as you can.



  • Stockbauer33 #45
    https://www.facebook.com/snoopdogg/videos/vb.11455644806/10153378737419807/?type=2&theater
  • Szabi #44
    közbe meglett a fájl, már csak néhány minta kéne.. :)

    az Android\data\com.ea.game.nfs14_row\files\CC_Data\settings.blob fájl-odat megosztanád velem? (jegyzettömb nyitja, a grafikai beállitások vannak ott) :D
  • grebber
    #43
    Mivel ezek a game-ek annak fényében skáláznak mit tud a tablet/telefon soc.
    Nézzél top über ketegoriás teló/tablet youtube videokat a gameről befosol mennyivel szebb ennél.
  • Szabi #42
    oké, de grafika beállítás lehetőség nincs, fájlokba se találtam semmit


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.10.23. 11:01:10
  • grebber
    #41
    Ez a kép mindent el is mond milyen szintű tabletet vettél. A game 765x szebb!
  • Szabi #40
    Azóta már van egy tabletem, erre már telepíthető.. egész élvezetes, csak nagyon csúnya szegényke :D
  • DarkLighter
    #39

    Nagyon ász!
  • Panzeradler #38
    Elvileg tegnap jött ki valamikor, én éppen szedem le.
  • oneal1
    #37
    IOS
  • Szabi #36
    ?
  • oneal1
    #35
    magyar store-ban lesz egyáltalán? :D
  • Szabi #34
    Sony SP-re nem telepíthető
  • grebber
    #33
    Need for Speed: No Limits - ma végre megjelenik a mobilos NFS
  • Szabi #32
  • GregSB
    #31
    "The game is currently exclusive in Taiwan and the Netherlands release for iOS on January 6, 2015, and in the Netherlands release for Android on February 17, 2015 until the worldwide launch.[4][5]"

    Tajvanon es Hollandiának kivul meg sehol nem jelent meg.
  • Szabi #30
  • RYO21
    #29
    Sosem értettem, hogy miért incompatible egy csomó alkalmazás/játék a telefonommal (Moto G)...
  • Szabi #28
    januárban jelent meg :D
  • janihunk
    #27
    Le lehet már tölteni? Vagy mikor jelenik meg?
  • hunbalee
    #26
    Ez azért szép lesz (Trailer)
  • skinnyman
    #25
    Tenyleg kurva jo szorakozasnak hangzik.
  • grebber
    #24
    Én attól még szórakozok csak hát nem haladok.

    Vicces nézni hogy közel 80-as szintűként (tökmindegy milyen játékban) agyonvernek a 69-7x szintűek és elképzelhetetlenül nagyobb a támadóerejük.
    A fejlődéshez tekercsek kellenek elvileg minden levert gép után illene beadnia a győzelemért a tekercset.De van amikor lenyomok 30 kört és kapok 2-öt mikor már egy szintlépéshez kellene 5. De persze többet nem harcolhatok csak ha kristályt áldozok be amit pénzért lehet venni.
    Szóval minden percét élvezem nap mint nap meglep, hogy nahát még mindig nem ad lószart se
    De majd 5 év múlva csak előrébb jutok benne. Ez benne a jó , örök elfoglaltság végigjátszhatatlan game :D
  • skinnyman
    #23
    Lenyegeben pontosan azt tamasztod ala, arrol szamolsz be, amit irtam, azaz:
    "halalra szopatjak az embert amig nem tejel folyamatosan"
    Csak mashogy fogalmazol. Ingyen jatszol. Leszamitva, hogy nem jatszol, csak egy helyben toporogsz (sajat szavaid!), vegtelen idot es frusztraciot felemesztve. Es azzal, hogy ezt elfogadhatonak tartod, es jatszol az ilyen hugy-szemet jatekokkal, magad is resze vagy a problemanak. Mert ha nem jatszananak az emberek az ilyen fos szarokkal, nem csinalnanak ilyen fos szarokat. De ebben van a penz, a tobbseg benyeli a mely dakot, szoval lassan minden jatek ilyen mar.
    Gecire meglepo, de meg ma is vannak olyan jatekok, amiknek az egyetlen celja nem az ember kiszipojozasa, hanem peldaul hogy onfeledt szorakozast biztositson. Sot, regen az osszes jatek ilyen volt. Csak ezek a jatekok altalaban nincsenek "ingyen". Ugyanakkor sokkal inkabb ingyen vannak, mint barmelyik freemium vilag-szemete.

    Ajanlom figyelmedbe: Freemium isn't free
  • grebber
    #22
    Ja ,hogy megint más jobban tudja,hogy én mikkel játszok, értem!

    Sok jó pénzes game van ,de mindegyikbe ingyen játszok amikkel játszok. Igaz olyan lassan haladok,hogy szinte egy helyben toporgok,de haladgatok INGYEN!

    Sajnos amit meg linkeltél nem tudom mi,de biztos majd lesz róla magyar cikk is.
  • RYO21
    #21
    Akkor maradnak a moddolt apk-k.
  • skinnyman
    #20
    Kizartnak tartom, hogy eddig nem talalkoztal ilyennel. Mindenesetre most biztos, hogy fogsz: EA Will Charge For Gas In Need For Speed: No Limits As Part Of Its Ongoing Effort To Make Games As Mundane And Annoying As Real Life
  • dud271
    #19
    kurvajónak tűnik. alig várom
  • Szabi #18
  • grebber
    #17
    Kíváncsi leszek a HW igényre!
  • Szabi #16

  • grebber
    #15
    Szerencsére ilyenekkel még soha nem találkoztam.
  • skinnyman
    #14
    Igen, a freemium jatekok kb <5%-ara ez igaz is. A maradek csekely >95% pedig direkt ugy van megcsinalva, hogy az elejen meg jo legyen, kesobb kozel elvezhetetlen legyen IAP-ok nelkul es halalra szopatjak az embert amig nem tejel folyamatosan.