11
  • Ender Wiggin #11
    könyörgöm valaki találja már fel a 2 centinél vastagabb telefont is!
  • endrev
    #10
    Kilógaaa, kilógaa, ÚRISTEN KILÓG A KAMERAÁJAAAAA!!!!! :O :DDD
  • wraithLord
    #9
    Megalkották a nadrágzsebben hordva könnyen szarrátörhető telefont. :D

    Persze ha ezt a vastagságot nem azzal érték el, hogy minden kisebb, vékonyabb, csak pl. a NYÁK és rápakolt chipek ugyanakkorák, akkor még hasznos is lehet a dolog, egy 10 mm-es telóba több mindent lehet rakni.
    De 8-10 mm-nél lejjebb véleményem szerint nem érdemes menni, ha a telefon 3"-nál nagyobb, és nem (funkcionálisan) hajltható. :D
    Utoljára szerkesztette: wraithLord, 2014.11.03. 18:02:01
  • M2 #8
    Én most már inkább kivárom 3 mm-es telefonokat, annál vastagabbat egyszerűen nincs értelme venni!
  • A1274815
    #7
    Eddig se a vastagsággal vagy súllyal volt a gond, hanem a kijelző mérete inkább a probléma meg a fogyasztása. A kijelző méreten nem lehet csökkenteni fiziológiai okok miatt, de fogyasztáson dolgozhatnának.
  • duke
    #6
    "amelynek vastagsága már 5 mm alatt van"
    Ez kurva fontos fejlesztes, de sd kartyat persze nem lehet beletenni.
  • grebber
    #5
    Tudom én,hogy cégek egymást között gyakorlatilag mindenben harcolnak ,de minek vékonyitanak már ennyire?
    Így is alaig birják a szarok 5-7 órát használat mellett.

    Akku forradalmát már de rettentő gyorsan.
    Nem kell nekem hogy 1 hetet bírjon 2 szaros napot húzzon ki az nekem bőven elég de a mostani 5-7 órák amiket bírnak nevetséges.

    Meg valahogy nem látom a telefonok hwjeinek fejlődésének az értelmét mert a rájuk kiadott játékok valahogy nem állnak összhangban a tudással.
  • Lacee86
    #4
    Bravó. Most ennek tapsolni kellene?
  • sanyicks
    #3
    ezzel még mindig nem lehet fokhagymát szeletelni! Hol az innováció?
  • Ender Wiggin #2
    elég ha egy faszes farmer farzsebében van és leül a viselője...
  • Serutekin
    #1
    csak nehogy jöjjön egy erős fuvallat :)