46
  • IMYke2.0.0.0
    #46
    Szabad ráizgulni Emiliára, szíved joga - de egy Terminator filmben igen is gáz ő is, és a többi szereplő is.
    Ez a "fiatalítás" nagyon árt ennek a frencsájznak.
  • Archenemy
    #45
    Ezeknek a feje utólag van rárakva a képre, azért van, hogy ennyire nincsenek szinkronban a fegyverekkel. Jobb alsót ha megnézitek kifejezetten nagyobb a feje, mint normális, aranyos baba lesz tőle a karakter.
  • CRMessen
    #44
    Lehet, hogy a fotókat akkor készítették, amikor még arról volt szó, hogy zombiappokalipszismindmeghalunkezértsikerfilm lesz. Közben közölték velük, hogy terminator, és ezért üvöltenek. Az, hogy a legtöbb előre néz, és a padlót lövi már a Photoshop mágusok fogyatékossága. Vagy betelt a fényképező SD kártyája, és már nem tudtak olyan fotót csinálni, ahol oda lőnek, ahova néznek. Tisztelet a kivételnek balra alul, és balra középen. Bár utóbbi igazi fenegyerek lehet, ha egy kézzel megtart egy olyan fegyvercsodát. Vagy terminátor. De akkor miért üvölt? Gyorsabban megy a plazma ebből a nemwestinghouseból? Szóval, egyelőre fejvakarás. De ha olyan lesz, mint a Robin Hood franchise fuszeklis változata, akkor várós :D
  • dartois83
    #43
    Utálom az olyan plakátokat, ahol előhúzott lőfegyverekkel rohangálnak, vagy lőfegyvereket nyomnak az arcomban. Igaz ez a sok hülye, egy kaptafára épülő nyomozós-krimi plakátjára is. Rém unalmas már.
  • DontKillMe
    #42
    Elsőre rém gagyinak tűnik.
  • NEXUS6
    #41
    Mém gyanús fotók!
    XD
  • CairoJack
    #40
    Természetesen én is erre gondoltam. Ugyanakkor az is megfogalmazódott bennem, hogy ha ennyire színvonaltalan a film promója, ha az alkotók szerint ez jó, ez felkelti a figyelmet, akkor maga a film is pont ilyen színvonaltalan szutyok lesz. Jelen pillanatban úgy fest, hogy igyekeznek mindent megtenni azért, hogy még az érdeklődés leghalványabb szikráját is kiöljék az emberből. Ezek után én már egy nulla színvonalú alkotást várok. Lehet, hogy tévedek, de tényleg mindent megtettek azért, hogy ez a kép alakuljon ki az emberben a filmről. Enné elcseszettebb promót soha nem láttam még.

    Szerk: Habár, lehet hogy vígjáték lesz. Annak elmegy.
    Utoljára szerkesztette: CairoJack, 2014.11.02. 19:01:00
  • Skyline
    #39
    Emilia Clarke minden csak nem gáz....
  • fszrtkvltzttni
    #38
    Itt pont a beállítás a gáz, hogy kinyalva tátott szájjal lövik maguk előtt a betont. Ez senkinek nem áll jól.
  • IMYke2.0.0.0
    #37
    Ezt mindenki tudja.
    A szereplők a gázak. Nem a beállítás.
  • xido
    #36
    még a helyszín is valami reptér szerű nyitott tér.eszébe se jut senkinek,hogy többsége esetleg csak beállított promó kép és nem filmből kivágott fotó??
  • Jani Hun
    #35
    Szerintem ez egy "Hogyan szigeteljünk kátránypapirral" reboot lesz. oké hogy effekt meg jólnézki meg hüdevagány, de ez nevetséges hogy mindenkit éppen torkolattüzestöl "kaptak el", kb mintha lángszóró lenne az összes, más-más dizájnal.
  • gombabácsi
    #34
    ez az, legyen ez is jó primitív, mint a szuperhősfilmek :D
    dőlni fog a lé
  • CairoJack
    #33
    Ami fotó eddig kijött erről a reboot-ról, az mind a "katasztrofálisan gagyi" kategóriába tartozott, és a mostaniak sem kivételek ez alól. Szép meglepetés lenne, hogy ha ezek után egy jó film lenne, de egyre kevésbé hiszek benne. Szerintem ezekkel a képekkel sokkal többet ártottak a filmnek, mintha a világon semmi infót nem közöltek volna, vagy ha simán kiadtak volna valami látványos plakátot. Én már elhatároztam, hogy nem nézem meg moziban, talán majd ha leadja a TV.
  • bmw
    #32
    Remelem bukta lesz es annyiba is marad ez a rebootolos szarsag.....
  • StoneCold7
    #31
    Ez kritikán aluli. Helyettük is rosszul érzem magam mennyire nevetségesen festenek. Ez biztos a Terminator reboot? Nem keverték össze a képeket?
  • duke
    #30
    A kepek alapjan, bugyuta tinihorrornak tunik. Olyan filmnek, ahol az ember vegig a szadista baltas gyilkosnak szurkol, hogy nyirja mar ki az idegesitoen nyavajgo, visitozo foszereploket.
  • zaki
    #29
    szanalmas...
  • FoodLFG
    #28
    Kicsit szar.
    Különösen azok a nevetségesen divatosan bezselézett hajak illenek egy háború közepébe.
    Láthatóan tizenéves kiskölykök szintjén lévő amerikaiakra és külföldi követőikre hangolják a filmet. Olyan sok esetben láthatunk már ilyet és ennek a végeredményét, hogy ebből könnyen kikövetkeztethető a film szarfaktor szintje, ami nagy.
    De nem baj, röhögni jó lesz ez is, szigorúan csak öbölből kirántva persze. (:
    Utoljára szerkesztette: FoodLFG, 2014.11.01. 20:01:30
  • arty
    #27
    azért nem volt a 3-4 akkora bukta ám ... szerintem kicsivel 0 felett végeztek (dvd+tv+ondemand forgalmazás)

    persze egyik sem a Cameron féle pénznyomda lett ... (amik mellesleg még jó filmek is :D )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.11.01. 19:52:06
  • Vadnokedli
    #26
    a hideg kiráz hogy mi ez az ótvar..
  • Ender Wiggin #25
    hány bukta kell még, hogy leálljanak a terminator filmekkel? eddig a relatíve képzett színészekkel beégtek, most megpróbálkoznak amatőr színjátszókkal. jó recept...?
  • arty
    #24
    Agyhalál.

    Hálivud, a jóanyád.
  • gothmog
    #23
    A robotapokalipszis után mindenkinek makulátlan lesz a ruhája és jobb híján a betont fogják lőni valamiért.
    szerk: jahogy reboot... jó, azt akkor sem értem, hogy a beton mit ártott nekik.
    Utoljára szerkesztette: gothmog, 2014.11.01. 18:35:02
  • SirBubu
    #22
    úristen, most rémlett fel előttem egy szörnyű jövőkép:

    nehogymá ezek a barmok még a végin az élienszöket is rébútójják, mer akkó mék barikádot építeni az biztos
  • Axlkenobi
    #21
    A film lehet, hogy jó lesz, lehet, hogy szar, de szerintem semmiképpen se ezek miatt a bénán beállított promó képek miatt ítéljük el előre. Én nem gondolom annyira tragikusnak a helyzetet, mert egyrészt ez csak marketing (annak mondjuk bűnrossz), de láttam már szarabbat, mint például a Mátrix második részénél a "vágjuk le a karakterek fél fejét a plakátról" kampányt. Másrészt az a két kép, ami "igazinak" tűnik (Arnold a puskával és Sarah meg Kyle a kocsi hátuljából lődöznek) szerintem egyáltalán nem rossz.

    Az előzetesek majd árnyalják a képet, de én mindenképp adok egy esélyt a filmnek.
    Utoljára szerkesztette: Axlkenobi, 2014.11.01. 17:15:15
  • SirBubu
    #20
    rájöttem a Tátott Szájak Titkára:

    a fotók az Amerikai Fogorvosok és Fogkrémgyárosok Szövetségének támogatásával készültek

    szólni kéne az Amerikai Csokigyárosok Szövetségének (élükön magával Vonkával), hogy csináljanak már valamit, mert nem állapot ez így

    (szerk.) vagy riadóztatni kéne a fogRÉMeket :DD
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2014.11.01. 17:17:21
  • who am I 7
    #19
    ezek a beállított steril fotók ezekkel a gyerekekkel. valami délelőtti játszóházas film betét lesz ez?
  • vik3
    #18
    Hát ezek nagyon gagyin néznek ki - B kategóriás színészek stb... :S
  • tomboy013
    #17
    Nyitott vagyok a rebootokra, nem igazán szoktam előre semmit leszólni, de ez a színész gárda számomra rossz előjel. Ezek a képek önmagukban gagyik, ezzel az ordibálós fejjel. Inkább ne tettek volna fel semmit a netre....
  • RAZOR27
    #16
    Mi a kénköves pokol ez? 30 forintból meg 40deka parizerből készül?
  • SirBubu
    #15
    "The Empire is on the verge of success. Soon, peace and order will be restored throughout the Galaxy."

    (szesrk.) ja, most nézem, eltévesztettem a topikot, ez itt T-univerzum, nem SW.

    bocs
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2014.11.01. 14:05:10
  • SirBubu
    #14
    Terminátor zene, 10 óra hosszúságban
  • GaborT28
    #13
    Ez egy rossz vicc.
  • SirBubu
    #12
    a tátott szájról meg:

    a végén a csaj akarata ellenére, tátott szájjal, röptében kapja majd be a legyet, ha így folytatja :DD
  • Katalizátor
    #11
    Ha ez reboot, nem nagyon értem hogyan jön John Connor a képbe. Plusz mik ezek a high-tech fegyverek? Vagy ez már annyira reboot, hogy teljesen újra lett gondolva az eredeti koncepció? Most már kényünk-kedvünk szerint járkálhatunk az idősíkok között, fegyvereket és leszármazottainkat magunkkal hurcolászva?
    Kezdetben örültem, hogy Emilia Clark játssza majd Sarah Connort, jó utánpótlásnak tartottam, mivel a Trónok Harcában már megmutatta, hogy képes eljátszani a sebezhető naiv kiscsajt, akiből később tökös katonai vezető lesz. De ezeket a képeket elnézve...
    Nagyon remélem, hogy csak valami frissen végzett, tejfölös szájú marketingesnek volt csak akkora mákja, hogy megkapta ezt a melót. Bár valakinek rá is kellett bólintania a képekre...
  • SirBubu
    #10
    hát egyébként abszolút van abban valami, amit mondasz

    a Human Resistance ("Emberi Ellenállás") 3 másodpercig se tudta volna tartani a frontot a SkyNET terminátorai ellen, ha csupa ilyen hülyékből állt volna, mint a képeken látható alakok, nemhogy megnyerni a háborút
  • NEOreg3
    #9
    képek alapján Asylum színvonal
  • Dewri
    #8
    De mivel ez látványfilm lesz a mai agyhalott okostelefonfüggő alkonyatnézőknek, így elég pár robbanás, lövöldözés tátott szájjal, pár robotos kép a sikerhez. Sztori, szakértők, következetesség? Ezek mára már kihalt dolgok...
  • Dewri
    #7
    Hát igen, eddig a sztori alapján se akartam megnézni, ez az álláspontom pedig most a színészek alapján csak erősödött...