11
Resident Evil 2 Reborn HD (nem hivatalos)
  • darkSectorxxx #11



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.20. 01:01:01
  • DarkSector
    #10
    azt had én döntsem el
  • grebber
    #9
  • mester1987
    #8
    Akkor inkább ne is mutassa senki...ha te ezt mondod akkor az 1000 %, hogy olyan is :S

    szerk.:
    Majd az első rész HD Remake-je jobb lesz és ha lesz vállnézet, remélhetőleg nem követik el újra azt a bakit, mint a 4-nél...vagyis nagyon remélem!!!
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.11.03. 18:52:48
  • grebber
    #7
    Én találtam ,de nem osztom meg ezt a foshalmazt. Az ilyet kár kiadni csak saját magukat égetik.
  • DarkSector
    #6
    Ahogy valaki talál letöltő linket, kérem ossza meg velünk is. :)

    Amúgy Facebook oldaluk.

    És eredetileg szerintem innen kéne hogy tölthető legyen.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.01. 14:52:40
  • DarkSector
    #5
    ezek a játékok elsősorban attól jók hogy nem vállkamerások, elvész az értelme a játéknak.

    Valamint az egér + bill nem ehhez való, ezt kontrollerre szabták.
  • DarkSector
    #4
    Hát azért a Resident Evil, és a Resident Evil Remake, nem ugyanaz! :D
    A sima Resident Evil-t kihagyva az más, mert a Remake-ben több terület, vagyis más területek és plusz vagy éppen az eredeti helyett más feladványok is vannak.

    Szóval a rendes PS1-es Resident Evil-t én még ha csúnya is letólnám gyorsan előtte. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.01. 14:38:07
  • mester1987
    #3
    Én sem ellenzem, sem a Nemesist. Remélem lesz mindkét HD részhez vállnézet, mert anélkül számomra bukta,
    ja és főleg ha már PC, akkor ne kövessék el azt a bakit, mint a 4 Ultimate HD-nál, hogy egérrel nem lehet fordulni balra és jobbra. Múltkor nézem nyomom az előrét amerre Leont irányítom erre mintha az egeret figyelembe se venné...(lustaságuk basszus).
  • grebber
    #2
    Remélem valóban el fog készülni és remélem mivel ingyenes minden segítséget megadnak majd az emberkéknek, így lehetőség lesz hogy magyarítás is készülhessen hozzá!

    Resi 4 előtt ugyis soha nem toltam egyik részt se szóval ez jó hír nekem Resi 1 HD, resi 2 HD ..... remélem akkor már jön majd a 3 is :D
  • DarkSector
    #1
    Lelekes emberkék elkészítették, vagyis el fogják a nem hivatalos Resident Evil 2 HD újragondolt változatát.

    Először egy alfa verziót tesznek közzé, majd állítólag a végleges játék is teljesen ingyen lesz mindenki számára elérhető!!!!

    Elvileg azt mondták, hogy a normál kamera mellé lesz ez a modernebb válkamera nézetes irányítás is....:D





    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.01. 10:04:04