6
  • BaltásRém
    #6
    bölcs ember :)
  • emberz
    #5
    Inkább iszom negyven évig és beledöglöm, mint ülök egy kockában nyolcvan évig, vagy százig. Ha Norbiként vagy Rékaként kéne élnem, hetek alatt öngyilkos lennék, de így, ha csak ötven évig fogok is élni, azt önmagamként teszem, úgy, ahogyan én akarom. Elégedetten, részegen, bedrogozva, utolsó fillérig elszórva. Ti meg gyúrjatok inatok szakadtából, és diétázzatok, amíg bírjátok, és éljetek kétszer annyi ideig, mint én! Úgy, ahogy mások jónak tartják helyettetek...
  • BaltásRém
    #4
    remélem bartos cs is kiértékeli majd a cikket
  • barret
    #3
    Én meg csak pálinkát iszom,(házi) Mert az összes többitől rosszul vagyok... Érdekes dolog.
  • wraithLord
    #2
    Akkor nekem szerintem túl sok van ebből a fehérjéből, mert egyetemista korom óta rosszul vagyok a röviditaloktól, pedig az nem most volt. :D
  • SirBubu
    #1
    a magam részéről fölöttébb gyűlölöm még azt a szót is, hogy "alkohol", meg az összes "a" betűs italt ("a" sört, "a" bort, "a" pálinkát") pusztítom, ahol érem :DD

    de hogy a cikk utolsó bekezdésére reagáljak legalább valami félértelmeset: ha valaki fizetne érte, lehet hogy megfontolnám, hogy alkoholellenes keresztes háborúmat fölfüggesszem (persze nem mindegy, mennyi lenne az annyi) :DD