10
Gépelemek1
  • hiper fizikus
    #10
    Ti nem eszkábáltok valamit? Mármint a kombjúter virtualitáson kívül.
  • I am Cthulhu
    #9
    Nincs nagy tolongás :-D
  • Molnibalage
    #8
    Mármint, hogy a 3 éves alapkézést után 1,5 év mehet még? Ez 50% plusz... Ez relatív értelmenben sokkal megengedőbb. Nekem 10 féléves képzésnél 13 félévet finanszírozott az állam.
  • I am Cthulhu
    #7
    Debreceni Egyetem

    Muszáj végezni az egyetemmel időben, mert annó megkötötték velünk az állambácsi a szerződést, hogy ha nem végzed el úgy hogy csak egy 1,5 évet húzol rá, akkor erősen vissza kell fizetni a dolgokat. Már nem lehet húzni halasztani a tanéveket.

    Ezért lenne fontos, hogy valaki segítene ebben.

    A jkv. részét megcsináltam, de e mellett hogy az autocadhez nem értek abszolút, mellette ott a mecha, matek stb.
    nem egyszerű.
  • hiper fizikus
    #6
    Én sok évvel ezelőt primitív köülmények között megpróbáltam fogaskerekekekt csinálni rétegzett műanyagból marózással, de sehogy sem sikerültek elég pontosra. Ti, hogy vagytok a fogaskerekekkel ?
  • Molnibalage
    #5
    Anno a "kedves" csoporttársam - mert két emberes feladat volt - baszott dolgozni és két ember munkáját csináltam helyette. Anyáztam is rendesen. Ok, ő fizette a nyomtatást meg hálálkodott, de kb. ennyiben ki is merült a részvétele...

    Gondolkozz el, hogy csak egy mérnök gyakornok óradíja mennyi és neked mennyi melód lenne vele. Ennél még a keresztfélév is sanszosan olcsóbb. Nem szégyen az, ha az ember nem csont nélkül végzi el az egyetemet én sem úgy lettem gépészmérnök, Igazság szerint alig ismerek olyat, aki a régi osztatlan képzésben 5 év alatt végzett..
    Utoljára szerkesztette: Molnibalage, 2014.11.03. 09:51:23
  • DJ RX7
    #4
    mék etyetem?
  • I am Cthulhu
    #3
    Próbáltam csak mindenki el van foglalva a sajátjával, mert mind más típus

    nem ingyen gondoltam persze:)
  • PrasCo
    #2
    Itt?! A szaktársaiddal nem próbáltál beszélni?
    ...illetve csak így, ingyen? :D
  • I am Cthulhu
    #1
    Üdv mindenikek bátorkodtam megnyitni ezt a témát, remélem itt is sok segítség összegyűlik, ilyen témát nem találtam itt

    Ez elsősorban e gépészeti tantárgy segítségére, megértésére szolgál.

    Tiszteletteljes kérésem lenne, hogy aki tud nekem segíteni egy hidraulikus munkahenger megtervezésében, jegyzőkönyvön és autocad rajzolással együtt kérem segítsen.
    SOS

    A hengerhez szükséges adataim megvannak, csak abszolút nincs időm ezzel per pillanat a többi tantárgy mellett teljes körűen foglalkozni.

    Köszönöm