7
  • Rita79
    #7
    Vasembernek nem lehet ellenfél egy amerika kapitány, egész más fajsúly a kettő. Kb. olyan hasonlat lehetne, mint egy Thor-Macskanő csata
  • BrockSamson
    #6
    Igazabol nem feltetlen rosszfiu attol, mert szembemegy Amerika kapitany dontesevel. Persze nala a cel szentesiti az eszkozt, de minket oldalnak megvannak a maga ervei.
  • Nebojsa1982
    #5
    Csak nyugi. RD Jr.-ből nem fognak rosszfiút csinálni. Egyébként annyi történet van amit meg lehetne még filmesíteni, a Civil War szerintem nem kerül ezek közé.
  • uvbull
    #4
    Úgy tudom épp a múlt hónapban szerezte vissza a marvel a sony-tól :)
  • szomferi
    #3
    szerintem nem fogják tudni megcsinálni, Pókinak a filmes jogai a Sony-nál vannak...
  • rolinev92
    #2
    1, a Polgárháború csak pletyka mert Downey Jr. nem csak cameo-szerepet kap a filmben, mint ahogy eddig szó volt róla...

    2, "Mutánsok" <- bár jah valamilyen szinten azok, de a Marvel Univerzumban ez a szó csak és kizárólag egy kisebbséget fed le...

    3, A 2015-ös Polgárháborúról szó szerint semmit sem lehet tudni... ugyanis a reprinteket vagy újrakiadásokat vagy új köteteket nem szokták így promózni... tehát képregény lesz és új képregény... de azon kívül, hogy Polgárháború a címe és 2015 semmi sem derült ki... és a Marvel folyamatban löki a promókat régi crossoverekre hajazó bejelentésekről... (amúgy jah a filmes pletyka is ebből ered...)
  • BrockSamson
    #1
    Kivancsi vagyok mikent tudjak majd feltolteni a filmes univerzumot szereplokkel, mert az eddigi filmek csak egy maroknyi szuperhossel operaltak, mig a kepregenyben igen-igen sokan vannak, es pont ez ad sulyt a Polgarhaborunak.