239
Resident Evil "Remake" Remastered
  • DarkSector
    #39
    Jaja, de nem jövőrejön konzolra? :D

    Most nézem és télleg kint van, a kutyafáját, kíváncsi vagyok mennyibe kerül majd. X360-ra
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.30. 17:34:07
  • grebber
    #38
    Ezt megvárom majd pc-re míg pár euroért lesz azt berántom addigra talán majd magyarítva is lesz!
  • DarkSector
    #37
    Ilyen hamar?
  • grebber
    #36
    Konzolokra már burjánzik a warez!
  • DarkSector
    #35
    A zombik szakadt ruhája milyen fasza.:D
  • Sirch
    #34
    Már csak az árcédula meg a preorder gomb hiányzik.
  • mester1987
    #33
    Új Képek No.2


    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.11.26. 21:46:45
  • mester1987
    #32
    Új Képek No.1


    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.11.26. 21:46:36
  • mester1987
    #31
  • mester1987
    #30
  • tutituti
    #29
    resi 1-2 psx-es verzió majd ha minden ki van végezve,akkor ott még a cold fear játék.Ezek parás játékok voltak a javából(bár én a resi4-et is szerettem)
  • DarkSector
    #28
    Van telepitő ehez és a Zero-hoz.
    Elküldöm postán is ha kifizeted.
  • DarkSector
    #27
    Össze nem lehet hasonlítani.
    amúgy 15-20 óra elsőre.
  • KaOz
    #26
    Azt a ku....
    Elolvastam a forumot, el sem hittem... Kétszer kellett átnéznem a sokk előtt. :D
    Anno mennyi játékórát pörögtünk a haverokkal a ps1 mellett és sötétített szobában fostuk össze a gatyánkat a resident 1-en.
    A hangok, a kastély első szintje ( vörös folyosó ) a hunter érkezése, stb...
    Eskü, hogy alap volt akkoriban. Az re2-n kívül a többi résszelnem játszottam, elrontották és elvitték a sorozatot egy olyan irányba, mely nem jó út szerintem. Remélem ezt nem fogják elszni.
    Én erről a gamecube-os megoldásról le is maradtam? A sorozatról tudtam, csak arról nem, hogy lehetett tolni emulátorral, valaki világosítson fel, hogy an, mikként? Köszi.
  • mester1987
    #25
    Ja tudom, csak kérdeztem, hogy 1 vagy több kampány van benne? Vagy van-e akkora tartalmú, mint az 5?

    Ez már a fanatikusoknak :D
  • DarkSector
    #24
    Nem...én úgy értem olyat fogok majd venni, ha lesz ami elérhető 20k alatt. :D

    Resident Evil 6 Archives. Kemény.
    Resident Evil 6 Anthology
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.09. 01:02:20
  • mester1987
    #23
    Az még talán reális ár, bár inkább a fémtokos ér annyit + ugye az extrák.
    Mennyi játékidővel bír? 8-10?
    1 vagy több kampány?
  • DarkSector
    #22
    Nem számít egyet veszek ami max 20k
  • mester1987
    #21
    Asia-exclusive mind a 3, onnan ide juttatni nem tudom mi vám.
  • DarkSector
    #20
    ja only for japán....
    meg 50+ ezeré szarják össze magukat.
  • mester1987
    #19
    Itt-e van. Valós.
  • DarkSector
    #18
    Azokat szokták közölni joval előtte, abban nem látok kamu-t, ráadásul a kép is tök hiteles ami mellékelve van.
  • mester1987
    #17
    Tudni kell ahhoz, hogy milyen kiadások lesznek a 2015-öshöz ellenben 100, hogy kamu vagy a régebbiek közül valamelyik...
  • DarkSector
    #16
    Ez az amit 2015-ben fognak kiadni.

    most 2 lehetőség van, vagy poénkodik a gyerek , vagy e-bay-en már akkora a biznisz hogy vállalnak pre-order-t. :D
  • mester1987
    #15
    Ez vagy kamu vagy valami bővített. Nem látom a dobozképet annyira. Nem hiszem, hogy Remaster. Max HD, ha létezik. Konzolra szinte fossák az ilyeneket.
  • DarkSector
    #14
    ezt a hirdetést segíts értelmezni...:P
  • mester1987
    #13
    Resident Evil HD Remaster Screenshots for PS4
  • DarkSector
    #12
    Már csak 1 dolog tenné szebbé a napjaimat, ha lenne ennek valami extra fémtokos kiadása!!!
  • DarkSector
    #11
    GC-n is könnyfakasztóan szép volt, nemhogy most a comparison-t nézve! :D
  • mester1987
    #10
  • DarkSector
    #9
    Most ugye hülyéskedsz velem. :D

    1. nem kell mókolni, leszeded feltelepited rányomsz hogy start game és megy.
    2. mostani generáciba csöppentél nem a te hibád, ezek már nem olyanok mint régen a régi részek megszűntek a 4. rész eljövetelével együtt
    3. az egész RE eredetileg erről szól a spencer kastély felfedezéséről
    RE5-ben a visszaemlékezés is teház azoknak okozott retro élményt nem beszélbe a kamera glitch-ről akik ismerték a legelső részt
    Persze a kastély a RE5-ben gyatra kinézetű, a fixkamerás RE1-ben mérföldekkle jobban nézett ki még PS1-en is.
    Ez az egyik előnye a fixkamerának, meg az hogy nem látsz mindent előre hogy éppen mi van a sarkok mögött.
    4. ÉS EZ A LEGFONTOSABB
    Lehet majd játszani 2 féle kamerakezeléssel!!!!! Fix, amit a videóban látsz, vagy RE-4-5-6 szerű válkamerával.

    Vagyis úgy mint a RE5-ben a kastélyban is alapon válkamera van, ha az ajtonál benyomod a glitch-et, akkor fixkamerás. :)
  • mester1987
    #8
    PS4 vs. Gamecube Graphics Comparsion

    ------------------------

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER on Steam
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.10.09. 00:02:46
  • mester1987
    #7
    Nem mókolok ilyenekkel...mostmár megvárom ezt. Én amúgy is már abba a generációba csöppentem, mikor konkrétan egy nézetből irányíthattad a játékot (pl. TPS, FPS...)
    Ez a váltogatás sosem volt az én világom. Remélem valamit javítanak rajta.

    szerk.: Viszont ha jól látom, akkor az a bizonyos kastélyban történt ominózus van itt az első részben. Amire visszaemlékeznek az 5. részben.
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.10.08. 23:53:01
  • DarkSector
    #6
    Nem játszottad még, atyaég. :D
    Mire van pc-n a cseszett emulátor...vagyis nem is kell, leszedhető cotum telepitő is. :D
  • mester1987
    #5
    Akkor azt hiszem itt lesz az ideje pótolnom.
  • DarkSector
    #4
    Nagyon durva lesz, pedig a sima Remake, a Gamecube-os sem volt pite. :D
  • DarkSector
    #3
    Aki nem ismerné a story-t:

    Volt régen egy Capcom nevű cég, aki hál istennek kiadott egy fantasztikus horrorjátékot.
    Ez volt a Resident Evil.
    Majd Gamecube konzolra később úgy érezték, szerencsére jól, hogy ki kell adniuk a nagy klasszikus teljesen újragondolva, szebb lett, sok újítás került a játékba, de alapjaiban a régi maradt, tökéletesebb lett a tökéletes játék.
    Most 2015-ben majd ismét tiszteletét teszi a következő generáción, vagyis a mostani generáción, hogy még csiszoltabb formában tudjuk magunkvá ezt a remek játékot.

    Hát csodálatos!
  • mester1987
    #2
    Én is néztem, hogy PS4-es szinte fellvarrják...sőt még mindig nem hiszem el teljesen :D

    szerk.:

    Nem müxik most a YT ágyazás:
    Resident Evil - BSAA Costume Trailer
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.10.08. 23:45:19
  • DarkSector
    #1
    Resident Evil Remastered HD:

    Még ennyire nem voltam soha boldog életemben.
    Ez az egyetlen játék amit magabiztosan rendelek elő, minden kétséget kizáróan hogy bármi szempontból csalódás lenne.

    Az a baj ha 1 perc mulva játszhatnék vele az is késő lenne.

    Chris gameplay (PS4)


    Jill gameplay (PS4)

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.10.08. 23:37:46