8
  • Ragnaar
    #8
    Jah, Az utolsó akcióhős aranymálna jelölésekről nem tudtam. Szerintem legalább kb. True Lies színvonalú film volt.
  • zetortraktor
    #7
    A Predator régebbi, de az sem volt nagy siker, viszont az Akcióhős sokat emlegetett bukta volt anno, pedig tök jó film annak ellenére, hogy csomó Arany Málnára jelölték.
  • Ragnaar
    #6
    Az utolsó akcióhőst nem nevezném kifejezetten bukásnak.. Aztán ott van a Predator is , bár az lehet, hogy régebben volt mint 20 éve. A "minden filmje kasszasiker" azért valóban túlzás.
  • zetortraktor
    #5
    Szerintem te kevered őt valakivel. Mikor volt neki minden filmje kasszasiker? 20 éve olyan bukásokat csinált, mint a Junior, Ovizsaru meg Az utolsó akcióhős. Svarcinak kábé két nagy sikerű filmje volt, a True Lies meg a T2. Bár tény, hogy akkor sikeresebb volt, mint mostanság.
  • Amergin
    #4
    Swájcinéger 20 éve volt istencsászár a mozikban, minden filmje kasszasiker volt.
    Most meg ugyanabban az akcióhős szerepkörben az összes egykori "riválisával" (Stallone, stb...) együtt sem képes teltházat összehozni.
    Maradona is nagy sztár volt egykor, de most az öregfiúk meccsen lenne csak esélye. Szóval lehet próbálkozni a Twin Peaks-szel is csak nem kell csodálkozni, ha megbukik. Kétszer ugyanabba a folyóba ugyebár...
  • Ender Wiggin #3
    annó alig vártam, hogy kiderüljön valami. de nem derült. és én hülye a lost-tal is beszoptam ugyanezt.
  • Ragnaar
    #2
    Nemrég volt az M1-en esténként a teljes szériát leadták, ha jól tudom. Minden idők egyik legjobb sorozata szerintem. Viszont ha folytatás akkor.. spoilerezni nem akarok, ha esetleg valaki nem látta végig. Teljesen jó, hogy lesznek új karaktetrek is a régiek mellett, kíváncsian várom.
  • gothmog
    #1
    "a Dale Coopert alakító Kyle MacLachlan és a Shellyt játszó Madchen Amick"
    Amennyire emlékszem, rajtuk kívül alig maradt életben valaki a főbb szereplők közül.