9
  • zola2000
    #9
    Mert azt is ugyanúgy kínában csinálják :)
  • culas25hc
    #8
    Ja, talán még az egész jó. Csak az az akkumulátor... De mondjuk ennyi pénzért még belefér
  • bunny
    #7
    Én már a 4.4-es tableteket is hanyagolom, várom hogy kijöjjön az L és vele a kínai csodák. Nem értem mit akarnak elavult verziókkal és hardverrel. Annyira azért nem olcsó.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    30k alatt kapsz hasonlót, csak négymagos procával + 3G, + GPS, + dualSIM.
  • Cat #5
    Azért az első képen az a 7 collos, 2 GB RAM-os, 1024x600-as IPS tablet 25 ezerért annyira nem rossz ajánlat.
  • M2 #4
    És mit keres az asztalon egy iPhone?! :-)
  • PeeTeR
    #3
    iszonyatosan kinai disztribucio szaga van. a specifikaciok szinte teljesen megegyeznek a noname, sargaorszagbol rendelheto szarokkal - igy nem lesz veletlen, hogy azt az arkategoriat fogjak kepviselni.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Arra hivatkoznak, hogy hát elavultak és szarok a cuccaik, de legalább olcsók. Meglátjuk. De pl. egy VALÓBAN olcsó wayteq 10"-esnek 2560-as felbontása van, de még a 7"-es is 1024-es minima. És az sem egy prémium márka (finoman szólva sem). Nekem is volt már vagy három.

    Szal. hogy mennyi az az "olcsó", csak az a kérdés, mert amúgy kuka az összes cuccuk erősen.
  • culas25hc
    #1
    Érdekes termékeke ezek. A legelső tablet a kivetítőn ha jól látom 7"-on 800x480 -as felbontású, 512 Mb RAM-al. Ezt nem tudom komolyan gondolják -e, ingyen sem használnék egy ilyen készüléket.
    A többi verzió egy fokkal jobb, 1024x600 -as felbontás kis méretben már épphogy elmegy. De mondjuk a 2800 mAh-ás akksi a 3G-s verzióban, az megint csak egy érdesek dolog lesz.

    Talán a 8"-os készülékre mondanám, hogy 2014-ben is korrektnek számít, bár az android csak elviselt volna még 1 Gb RAM-ot.