7
  • Zenszkij
    #7
    csendben elmorzsoltam egy könnyet értetek...LOOOL
  • paby88
    #6
    witcher filmet a népnek
  • tomazin
    #5
    örülök neki,h a képek alatt már végre ott van a cím is (régebben nem volt, nem olvasom el minden hónapban a "havimozi"-t)
  • codaco
    #4
    Ilyenkor simán visszakértem volna a jegy árát.
  • who am I 7
    #3
    sg-n minden hónapban az év legerősebb hónapja van
  • cylonflatus
    #2
    A Zéró elmélet nagyon súlyos. Szeretem a scifit, sőt imádom, minden tiszteletem T.Gilliamé, de ez a film. Megnézném még egyszer, mert fáradt voltam, és volt már így, hogy egy filmet másodjára imádtam, mert elkövettem azt a hibát, hogy félálomban, félszemmel néztem iolyan filmet, amire azért oda kell figyelni. De ez... ez olyan nyomot hagyott bennem, hogy nem biztos, hogy neki tudok ülni még egyszer, pedig szokva vagyok az elvont, szürreális dolgokhoz is.
  • Chriss745
    #1
    "A pálmát természetesen a T.S. Spivet különös utazása és az Utóélet vitte" - elvittük a 6 és 8 éves gyermekeinket erre a T.S. Spivet nevezetű csodaműre, mert (6)-os karika díszelgett alatta, mikor a kiskölök fejbelőtte a testvérét, majdnem átment rajt a vonat és arról beszélgetett egy hajléktalannal, hogy azért lett veréb a neve, mert mikor az anyja szült a padlón egy veréb berepült az ablakon és azonnal megdöglött, felálltunk és elhagytuk a mozit. Vérlázító, látszott a gyerekek tekintetén a félelem. És csodálkoznak, hogy az emberek nem járnak moziba, hanem inkább letöltik a filmeket?
    Utoljára szerkesztette: Chriss745, 2014.10.02. 11:29:27