8
  • TokraFan
    #8
    Cukorberg egy idióta hülyegyerek. Egy kis programozó a sok közül. Jókor volt jó helyen, de ettől még nem lesz karizmatikus és profi vállalatvezető.

    Olyan helyekre vizionál internetet, ahol jelenleg éheznek. Ha kapnának is gépeket, eladnák, hogy kajához jussanak. Szarnak azok az internetre, ahogy cukorberg is szarna, ha éhezne. Idióta.
  • Camouflage
    #7
    Elso korben nekem is ez jutott eszembe. Egyszerubb, olcsobb, talan kevesbe hajlamos meghibasodasra.
  • Tetsuo
    #6
    De annak sem lenne értelme, ahogy ennek sem. Csupán a Ki tud nagyobbat hazudni? c. reklámba szállt be a Facebook is.
    Az sg meg lehozza, mint informatikai hír. :-D
  • Szefmester
    #5
    Most lehet naív a kérdés, de egy napelem cellákkal megspékelt héliumos léghajószerűség nem lenne olcsóbb?
  • Prof William
    #4
    Majd a szupegép amerre elrepül első körben laptopokat és okos telefonokat szór majd le ejtőernyővel. :)

    Aztán jöhet a net.
  • sárkánylovag
    #3
    Mi a baj ezzel majd lesznek... okoskapák is és ha hármat veszel akkor kapsz gyémánt paraszt klubbkártyát 50% kedvezményhez.
  • MasterMason
    #2
    Elképzelem ahogy a harmadik világ faluiban az emberek kapákkal fogják majd az internetet.

    Nem értem ezt a projektet, amíg szgépet meg áramot nem tudnak ilyen robotrepülővel biztosítani, addig ez halott ügy... :D Ahol meg nagyrészt adottak a feltételek tehát elérhető áram és szgép az embereknek, ott már van internet is... Ezek azt hiszik, hogy az elmaradott országokban ott áll már mindenki egy laptoppal a kezében és arra vár, hogy netezhessen...

    Persze jó volna, ha a világ szegényebb részei is fejlődhetnének, de nem vagyok benne biztos, hogy lesznek olyan gyártok akik több száz millió laptopot fognak szétosztogatni a szegények között...

  • Tetsuo
    #1
    Én nagyobbakat is készítenék. Még a Holdnál nagyobbat is.
    :-D És?