89
Minden ami LG Mobiltelefonnal kapcsolatos
  • Ironman2
    #89
    Már megoldva!
  • Ironman2
    #88
    LG Optimus F6,windows 10 nem akarja felismerni,pedig korábban működött rendesen a felismerés,mitől lehet ez?
  • pxxl
    #87
    Hali!

    G4-en megint belefutottam abba, hogy hívás közben nagyon halkan hallom a másik felet. Hiába van felnyomva max-ra a hangerő, semmit nem ér. G2-nél már találkoztam ezzel, valami rejtett beállítás vagy mi, de hol találom? Annyira idegesítő, hogy nem hallok semmit, lassan falhoz vágom ezt a szrt. ty
  • szabii98
    #86
    Helló!
    LG G3 S telefonom van és azt kérdezném, hogy normális-e ha videózás közben elsötétül a kép az előlapi kameránál? :D nem olyan fontos dolog, de azért érdekelne hogy gyárilag ilyen-e és hogy miért
  • pxxl
    #85
    majd legközelebb
  • Bánfalvi Barbi
    #84
    Nekem Lg leon van nekem az király telefon?Sokat tud és nem lehet benne olyat pl nem fogadott hivásom volt meg üzenetem és villogjon ha nem nézem meg véletlenül ilyen van benne?És tudtok olyan alkalmazásokat erre a telefonra pl?ami nekem van google play!4,5 inc a telefonom
  • matyi0323
    #83
    Szia. Nekem g3 van, de gondolom g2vel is ugyanez ( logikusan). Szoval a gyari toltom 1.5 A-el tolt, viszont van egy regi samsung toltom az csak 0.7 A-el. Mig a gyari feltola 0-100ra olyan 80 perc alatt, addig a samsung 3 ora alatt. Ha szetszedhetos a toltod, akkor vegyel hozza egy nagyobb A-u fejet( dugvillst..fogalmam sincs mi a hivatalos neve), azzal gyorsabb lesz. Viszont allitjak, hogy ha ugymond lassan toltod akkor tovabb birja az akksi ( oraban is es elettsrtamban is, ez szerintem is igy van, tapasztalatat alapjan )
  • bigbigle
    #82
    Köszi szépen a választ.
  • pxxl
    #81
    1. sárgásodás nálam van, nem mindenkinél jön elő. Nem zavaró annyira, illetve hozzá lehet szokni. de ahogy lejjebb is írtam, csak terhelés alatt jön elő, mikor felmelegszik a telefon
    2. teljesen jól elvagyok vele, mondjuk én nem tömöm tele filmekkel, zenékkel.
    3. passz
    4. 4.4.2-vel indítás után 800-1giga memória szabad, ahogy használod, lemegy 600 környékére. pár nap után (főleg a sok játék után, amit a kölyök nyomat....) 2-400 mega körül van. na akkor már érezhetően lassú, és kipucolni se tudom rendesen. kell a restart.
    5. Teljesen jól van összerakva. a gombok is jól bírják hátul. Nem árt egy védőtok rá, mert a műanyag borítás eléggé sérülékenynek tűnik, egyébként kicsit csúszós érzése is van. na meg a gombok kiemelkednek. nekem olyan vastag tok van rajta, hogy ér hozzá az asztalhoz a kiálló gomb.

    Mindent összevetve sztem ez a mai napig jó telefon, nemrég zászlóshajó volt, még most is keményen odaver pár csillivilli újdonságnak.
  • bigbigle
    #80
    Sziasztok!

    Szeretnék kis segítséget kérni. Ha esetleg van olyan aki huzamosabb ideje használ G2-t akkor írna nekem pár sort hogy mennyire elégedett vele, mennyire ajánlja hosszútávra? Valamint volna pár kérdésem is.

    1, Olvastam több helyen is hogy előfordul valamiféle sárgásodás a képernyő szélén, ez mennyire igaz, mennyire észrevehető?
    2, Mennyire kezeli jól a rendszer azt hogy nem bővithető? Több részre bontja vagy egyben hagyja? (Ha többre akkor választható hogy mikor, mit hová szeretnél telepíteni?)
    3, Miközben teszteket olvastam, előfordult hogy szidták a telefonálás közbeni mikrofont valamint a videófelvevésnél használtat is, hogy nagyon zajos tud lenni, ez mennyire igaz a használatban?
    4, Nem tudom hogy 5.0 alatt mennyi a szabad RAM, de ahogy láttam 4.2 alatt ~600 MB körül mozgott. Ez mennyire érezhető, szokott-e lassulni bizonyos helyzetekben?
    5, Mennyire jó az összeszerelése? Kicsit tartok a hátsó gombok strapabírásától, valamint a műanyagtól, mert ugye előszeretettel szoktak recsegni-ropogni (bár gondolom egy jobb tok megoldás a műanyagra).

    Előre is köszi.
  • desigo
    #79
    Ennyi pénzért ez ingyen van,inkább a szétszerelés-összeszerelés a problémásabb.
    Ha veszel egy ilyet akkor már lehet,hogy egy új aksit is érdemes berendelni mellé.
  • stockhouse
    #78
    köszi a tippet, megnéztem és hát...van gond. 10mA-t írt ki ami elég sovány.
    Fura mert mikor megvettem még minden oké volt, ma kezdte el csinálni érdekes módon.
    Esetleg ez segíthet rajta, vagy van valami szoftver is ami bekalibrálja?

  • desigo
    #77
    Ott valami probléma lesz az aksival vagy a töltővel.Nekem nullásról százra max 90 perc alatt feltölti.
    Kifejezetten gyors az előző HTCmhez képest.
    Tedd fel az Ampere alkalmazást.
    Ezzel meg tudod nézni,hogy hány mAmperrel töltődik.
    Pár 100 az kifejezetten rossz
    1500 felett nagyon jó.
  • stockhouse
    #76
    Sziasztok,
    Nemrég elkezdtem használni egy G2-tőt és nagyjából elégedve vagyok vele.
    Tapasztalt valaki olyasmit, hogy a töltés kifejezetten lassan megy?
    Próbáltam kikapcsolt állapotban és bekapcsolva (akár sim nélkül és egyéb service off), de ilyen 7 órát írt a teljes feltöltésig, 15%-ról 22%-ra pedig kb másfél óra alatt ment föl.
    Stock android 4.4.2 és gyári töltővel.
    Esetleg van valami tippetek, vagy ez mindig ilyen lassú? (iPhone-om volt előtte)
    Utoljára szerkesztette: stockhouse, 2015.06.17. 13:36:38
  • Zsoltee_a_bator
    #75
    Nekem nem sargul, pedig megfoztem mar parszor szerencsetlent a kocsiban:)
  • desigo
    #74
    Párom telóján a jobb felső sarokban a percnél látni halványan sárgulást
    Mivel gari lejárta után 3 héttel jött elő marad is így...
  • pxxl
    #73
    G2-nél volt valakinek olyan probléma, hogy a kijelzőn bal oldalt terhelés alatt 1-2 cm-es sárga csík jelenik meg? Azt tudom, hogy ez egy "ragasztószalag" vagy mi, ami a melegtől besárgul. (gg lg...) Megoldás érdekelne, nem hiszem, hogy le akarom passzolni a vodának a telefont hetekre. (még garis) Esetleg más, okosabb, gyorsabb megoldást tud valaki? :)
  • desigo
    #72
    Üdv !
    Az expansysnál előrendelheted 200-ért.
    Esetleg az xxlgsmnél 300-ért.
    Egyéb infót én még nem láttam.

    Viszont itt egy jó teszt : androidpolice.com/2015/05/14/lg-g4-review

  • cibi17
    #71
    Sziasztok! G4-es LG-rol nincs meg valami hir, h nalunk mikor kezdik el forgalmazni?
  • desigo
    #70
  • cibi17
    #69
    sziasztok. rendeltem egy G3-ast. tudtok ajénlani hozzá valami jó tokot? melyik hasznos és mi áll jól neki?
  • undY1ng #68
    Továbbá lehet volt már kérdés, de megoldható (szintén G2 mini) , hogy ne a telefon memóriájába mentsen mindent hanem az SD kártyára?
  • undY1ng #67
    Ez a CleanMaster dolog tényleg lelassítja a telefont? (g2 mini) Sokan azt mondják, hogy felesleges használni, mert nem takarít sok mindent.
  • gabi89
    #66
    Nexushoz minek? Nincs teli rakva LG-s programokkal, éppen ezért ez a szolgáltatás ami adatokat küld az LG-nek sincs jelen.
  • Mixe3y
    #65
    Ezt ajánlom átolvasásra:

    http://prohardver.hu/tema/re_lg_g3_mindent_a_szemnek/index.html

    Btw nekem október óta van, imádom.
  • cibi17
    #64
    Sziasztok! Két kérdésem lenne.
    Szeretnék venni az S3-am helyett egy új telót, kinéztem az LG G3-at.
    Szeretnék valami infót kapni róla, esetleg aki régebb óta használ ilyen telót, pro/kontra, előnyök/hátrányok, esetleg bármi jó tanács...? (pl az s3-am dög lassú és nem tudom, h miért... haveromé kb 3x gyorsabb. hiába csinálok soft resetet, semmi, ugyan az. pedig újan vettem. csinálok egy factory resetet, és rögtön nézem, h a 831ramból mennyi foglalt és 680-713ig foglalt.. majd pár nap után már 750nél is tart, vagy még több. frissítéseket is már kikapcsoltam ,mindent megpróbáltam, ami eszembe jutott...) ilyenek nem jellemzőek a G3-ra?
    Másik kérdésem pedig, h mikor várható a G4 érkezése, h lejebb menjen az ára?

    köszönöm szépen..
  • Narxis
    #63
    Nem hinném.
  • Fenrir
    #62
    Van ilyen lehetőség Nexus 5-höz is?
  • matecsavo
    #61
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy miért csúszhat ki a fülhallgató a telefonból? Nem lehet rendesen bele dugni tegnap óta és kicsúszik. Mi baja lehet? LG G2
  • Narxis
    #60
    jetaudio plus
  • Mixe3y
    #59
    shuttle+
  • undY1ng #58
    LG G2 mini-re valami jobb zene lejátszó mint a gyári?
  • szabii98
    #57
    nem volt az olyan rossz akkor még :D
  • pxxl
    #56
    Majdnem 4 :) (2011 január)
  • szabii98
    #55
    Galaxy Ace-t cseréltem G3S-re....
    a különbség hihetetlen :D olyan felszabaduló érzés
    jóó, 2-3 éves különbség van köztük, legyen is sokkal jobb :D eddig nagyon bejövős
  • Narxis
    #54
    Root Explorer Pro tud root nélkül 4.4-es androidon sd kártyára másolni. Talán próbáld azzal.
  • Narxis
    #53
    Extra szabad RAM

    Kipróbáltam tényleg működik.
  • undY1ng #52
    Ez az android rendszer marhajó. Egy picivel nagyobb dolgot szeretnék rámásolni az SD kártyára... majd pár perc után leállítja a másolást olyan címszóval, hogy megszakadt a kapcsolat........ Vétéef? Ötlet? Ja és rohadt lassan kezdi el a másolást!
  • Narxis
    #51
  • undY1ng #50
    Clean Master nevű app. segített eme problémában, hasznos kis progi! ;)