39
  • Zoliz
    #39
    Warez
  • FoodLFG
    #38
    ha a warez csinálta ki, az külön poén.
    ugye emlékszünk még, hogy mit összekeménykedtek itt nekünk a kisfiúk a film kiszivárgása miatt. shit happens 山(^^)山
  • FoodLFG
    #37
    nem tökmindegy?
    az a lényeg, hogy megérdemlik.
  • endrev
    #36
    Warez: Most ránéztem, alig 5.000 a seedje a DVDSCR-nek... A többi változattal együtt legyen tízezer. Hát peeersze, nagyon betesz a warez!
  • endrev
    #35
    Teljesen jó lett, mi (és az egész teltház) végigvinnyogtuk a röhögéstől a vetítést, és izgalmas is volt. Vitte a prímet a Moziéjszakán X-menestül, teknőcöstül stb. Csak azért nem került nálunk a Galaxis őrzői mögé, mert azt már korábban láttuk, így azt kihagytuk a marathonból.
    Utoljára szerkesztette: endrev, 2014.10.06. 12:46:25
  • iopi
    #34
    Szerintem semmivel sem lett rosszabb a 3. rész, mint amilyen az első kettő volt. Ha sokan nem tudjátok őket komolyan venni ezekben a szerepekben, azzal nincs semmi baj, mert nem is kell őket komolyan venni. A drámákban sírnak és szennvednek, itt robbantgatnak és lőnek. Minden műfajnak megvan a maga kilséje. Aki valamelyiket nem bírja, az kerülje és nem fog szontyolodni.
  • Laza
    #33
    "A harmadikat még nem láttam, mivel még a piratebay-on nincs fent fullhd-ben... szóval a warez nem hinném hogy kicsinálta, mert akkor már rég fenne lenn ott"

    fullhd ... a többségnek bőven elég egy kamerás, szar hangos verzió is, úgyhogy ha a warez csinálta ki, elég a legrosszabb minőséget keresni :)
  • Laza
    #32
    ide is +1 ... most is megmondja a tutit ... csak akkor mit keres egy ilyen filmről szóló cikknél? :D
  • Laza
    #31
    +1 ... szar :D
  • Józsibácsi
    #30
    "Bocs de, J. Statham a Blöffel és A ravasz, az Agy-al került be a filmes köztudatba "

    És én nem ezt írtam testvér? ;)

    "Gondoljunk csak bele, hogy Guy Richie amikor felfedezte őt és betolta a Ravasz az Agy -ba" ...bocs...
  • ProgServ
    #29
    Na...letöltöttem torrentől, de kegyetlen szar volt az első 2 percben nem akartam tovább nézni már...de mondom nem adom fel. Elmentem a moziba kimondottan azért, hogy őket egy picit anyagilag meg nézőszámilag támogssam..tényleg csak ennyi volt a cél.

    Hát ilyet nme sok filmnél éreztem, de a felénél igen erős késztetést éreztem arra hogy kimenjek. Aztán csak végignéztem, nem tudom mindek...de azt meg mégkevésbé értem, hogy hogyan sikerült. Tényleg szar film.

    Ha vicces lenne..de nem az. Ha lenne sztori, de nincs. Ha izgulhatnék bárkiért is..de kiért? Ha lenne valami értékelhető színészi játék...áh, csak akkor nézzétek meg ha Stallonét rég láttátok vásznon és a többieket, de amúgy kár...nem a mozijegyért, hanem azért az időért amt a nézésével töltesz.
  • sirpalee
    #28
    Lehet szórakoztató akciófilmet is csinálni, ahol nem kell ezeket a kvalitásokat sem nélkülözni. Nem egy példát láttunk az elmúlt években.

    Nézd meg a Guardians of the Galaxy-t, szórakoztató, sci-fi akciófilm. És nem 1bites karakterekkel van tele.
  • mérlegjakab
    #27
    Bocs de, J. Statham a Blöffel és A ravasz, az Agy-al került be a filmes köztudatba + a Revolver (szintén Guy Ritchie) és kb ennyi volt a jó filmek listája amikben szerepelt (talán még az Olasz meló). Előtte meg sportoló volt, műugró egész pontosan és nem harcművész. De pl anno Michael Dudikoff az Amerikai Ninjában is milyen hitelesen alakította a ninját pedig nem volt harcművész.
  • Hedgehunter #26
    Jol leirtad..

    Mozi berletem van es ennek ellenere sem voltam kepes beulni erre filmre annyira nem erdekelt..
  • Józsibácsi
    #25
    Erre könnyű válaszolni. Akciófilm, méghozzá önirónikus, semmi mély, intellektuális célt szándékával. És ebben a kategóriában jó. Stathem sem Shakespeare-t játszik, és soha nem is akart. Ő akárcsak Svarci, Van-Damme és a többiek, egy profi harcművészből lett akció sztár, és nemcsak hogy nem tud. NEM IS AKAR többet ennél. Ez egy ilyen műfaj. A hiba tehát nem bennük van, hanem abban aki színészi játékot vár és nem kliséket. Az akciófilm klisés igen. Akárcsak a szimfónikus zene egy aspektusból. Ahogy ha klasszikus szimfónikus koncertekre jársz "el kell szenvedd" hogy hegedűk, csellók nagybőgők és oboák meg persze karmesterek "kliséit" kapod; úgy ha akciófilmnézésre adod a fejed, igen sajnos bizony ki kell bírd, hogy robbanások lesznek, lövöldözések és nagy bunyók.. mindig totál "unalmasan" klisésen ismételgetve... és hosszan sorolhatnám ezeket a "kliséket", melyek műfajok velejárói. Az akciófilm műfaja nem híres a nagy színészi teljesítményről, Oscar díjakról, mert nem is ez a dolga, és botorság ezt várni tőle. Nos ezen körülmények közt Stathem bizony, tetszik nem tetszik, elég magas színvonalon tolja. Gondoljunk csak bele, hogy Guy Richie amikor felfedezte őt és betolta a Ravasz az Agy -ba, abszolút nem bunyós akció szerepet kapott, egy nem kispályás rendezőtől, ami mire is utal? Hogy azért színészi kvalitásai sem annyira nagyon gyengék (nyilván bizonyos kereteken belül, hiszen nem diplomás profi), de mivel nem színész, hanem egy karatebajnok, hát igencsak rendező-érzékeny az úgymond "alakítása" egy szerepben, s jelenesetben is csak annyit tudott produkálni színészileg, amit kihozott Sly belőle. Azonban elnézést, ha nem voltam pontos, de hogy a hátán vitte e filmeket, nem művészi-színészi értelemben értettem, hanem inkább az ütős akcióhős karakteri értelemben. Stathem ebben annyira jó - és nem véletlenül ma az ügyeletes top akció giga-szuper világsztár, hogy azt annyira rosszul csinálja, hanem bizony igencsak ott az x-faktor a paliban ebben a kategóriában; már ott tart, amit nem sokan tudtak előtte, (talán Bruce Willis egy időben - kb a Die Hard 1-2 környékén a 90-es években, és érdekes mód névrokona Bruce Lee), többek közt (se Sly se Swarci nem tudta ezt holott extra akció szupersztárok voltak ők is ugyebár), hogy elég egy pillantás, egy mozdulat, grimasz és kész is vagyunk tőle (a műfaj fanjai nyilván) már be is izgultunk a nagy brutál akció fílingre, holott még semmit nem csinált, egy pofont nem pattintott el... kinek szeme van rá látja, füle van rá hallja... aki nem, annak egyszerűen ez a műfaj, a "buta" akciófilm nem való... tessék nézni esetleg pl rajzfilmeket, vagy szerelmes filmeket, illetve komoly nehéz mélyfilozófiai drámákat helyette...
  • sirpalee
    #24
    Milyen film az, amit Statham (nulla színészi játék, ami van az is kb egy fix, unalmas, klisés karakter rak eléd) visz a hátán? :D
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2014.09.25. 15:16:59
  • Józsibácsi
    #23
    Az első rész szerintem nagyon jó volt, a második is elment. Mindet a Stathem vitte a hátán persze. A harmadikat még nem láttam, mivel még a piratebay-on nincs fent fullhd-ben... szóval a warez nem hinném hogy kicsinálta, mert akkor már rég fenne lenn ott, de nincs, és ebben lehet hogy közrejátszik az, hogy Sly elég keményen nekiment a warez világnak az E3 premierjén. Mindenesetre nagy valószínűséggel inkább azért bukott, mert egyrészt már megint az erőltetett, rétestészta folytatgatás, harmadik rész elég ritkán jó (hacsak nem egy eleve kész nagy volumenű történet van részekre felosztva, pl Gyűrűk ura vagy Star Wars). Az E1 bombasiker volt, de sem nem Stallone sem nem Swarci, sőt még csak nem is Stathem miatt, hanem AZ ÖTLET MIATT, hogy önirónikus akció vígjáték, ami azért elég jó kemény akciófilm is egyben, ezt a műfajt a Halálos Fegyver sagán kívül nem igazán sikerült senkinek jól és sikeresen interpretálni. Valóban ígéretes volt azaz lett volna az Expendables sorozat, ha össze tudtak volna hegeszteni egy ütős folytatást, a sikeres első rész után, de nem tudtak, hiába lövöldöz Bruce Willis, Swarcival karöltve, hiába jön Chuck Norris, mint egyszemélyes hadsereg; sajnos valahogy a második rész, bár nézhető volt, de nem ütött nagyot, nem volt wow faktor benne, felejthető film lett. Én azt mondom, hogy Stallone ki van már fulladva (és persze már vagy 15 éve!), mivel ő írja, ő rendezi, ő producerálja, és ezeket nem engedi ki a kezéből, ezzel hibázik. Az Exp 1-el felvillant, mert jó ötlet, jó koncepció, jó rendezés, jó sztori stb és be is jött... de ezután nem kellett volna erőlködni. Sokat akart a szarka.. A második résznél, meg kellett volna elégedni a sikerrel, hátradőlni és egyet hátrébb lépni, odaengedni fiatal tehetségeket, mind az írás, mind a rendezés munkájára (ha már minden áron kell az a nyavajás folytatás), s az isteni Sly már csak ripacskodhatott volna kicsit, jutalomjátéknak és kasszírozhatott volna... De nem.... és hát ahogy lenni szokott Sly hullámzó életútján, ismét bukott egy nagyot... se la vi... azért sajnálni nem kell, utcára nem fog kerülni emiatt... ;)
  • Montanosz
    #22
    mindhárom rész gagyi volt
  • Skyline
    #21
    Az első két filmet imádtuk. Visszahozták a régi érzést...Ez viszont erőltetett lett és erősen túlzó.... Nagyon gyenge....

    A végén meg elhiszem hogy poén akart lenni hogy Ford mintha a Millenium Falcon pilótája lenne kacsázik az oszlopok között mint annó a meteorok között és lenyom egy pörgést is...De borzalmasan gagyin volt megcsinálva...
  • pixx
    #20
    Szerintem meg túlválallta magát film, sokféle akart lenni, de sajnos így csak közepes lett. Ettől még így is jobb a legtöbb divat sz_rnál :D

    Banderas nagyon jó volt benne. :D
  • lapaleves
    #19
    pff a másodikban a nyitójelenet olyan vót mintha én rajzoltam volna. ugyanmár. most néztem a rambo 3-at, 1957-ben jobb effekteket nyomtak mint ebben a szarban. és az volt a fő attrakció az egész filmben, szánalom.

    ezek után senkise kíváncsi torrenten se a következő szemétre. már-már megdöbbentő.
  • a.carkey
    #18
    Szerintem semmi gond nem volt a filmmel. Sokkal, de sokkal szarabb filmek vannak ennél.

    Banderas zseniális volt. Gibsonnak is volt pár poénja. Macheteben játszott ő már genyát.

    Oké, kiöregedtek, felvarrták magukat párszor, de semmivel nem rosszabbak egy spiderman/superman/batman/amerika kapitány/stb. ruhában repkedő/repülő/verekedő majomnál.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.25. 11:21:53
  • ddt500
    #17
    Az első rész nagyon tetszett, a második is jó volt csak a nyitójelenet látványosabb volt mint a film többi része, ez a harmadik nem jött be. Ford tényleg hiteltelen volt, a fiatalok súlytalanok, Gibsonnal nem volt problémám de Van Damme jobban játszotta a főgonoszt.
  • tomboy013
    #16
    Nekem ennek a filmnek már a trailere sem tetszett, pedig a 2. rész után megfogadtam, hogy a harmadikat moziba nézem mert annyira király lett a 2. Egyszerűen elvette a kedvem a túl vidámra szabott trailer és a korhatár besorolás. Úgyhogy nem mentem végül el.
    Pluskast: Mel Gibson a Machete 2-ben volt még rosszfiú ami egy roppant minőségi film :D
  • kdennis
    #15
    Bakker leírtátok a megoldást!!!!!
    "pedig a készítők még a korhatárt is leszállították"

    EZÉRT LETT SZAR... minden uj akciófilmet korhatárba szorítják, nincs vér nincs káromkodás.... mi a végeredmény? SZAR!
  • immovable
    #14
    Hazugság.
  • Pluskast
    #13
    Nem hiszem, hogy ez korhoz lenne kötve. Én pl 36 vagyok vettem a fáradságot és megvettem a mozijegyet, de azt kell, hogy mondjam nekem valami hiányzott a filmből és számomra egyes színészek alakítása kínosan gagyi volt (konkrétan Harisson Ford és Mel Gibson). Egyszerűen nem tudtam komolyan venni a szerepüket. Harisson Ford akin abszolút meglátszik, hogy 73 éves egy aktív CIA ügynököt alakít? Na ne! Mel Gibsont meg egész egyszerűen nem tudtam elfogadni mint gonosz figurát. Lehet, hogy mert egy film sem jut eszembe ahol gonosz karaktert játszott?
    Tényleg úgy van ahogy Narxis írta. Ez így egyben már sok volt. Mindent egybe vetve az első és a második részek jobbak voltak.
  • Narxis
    #12
    Jó dolog de ami ebben van az már sok.
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Jó kis film, de mi elmentünk szépen a moziba és megnéztük, szal. nem miattunk bukott!
  • Wittgen
    #10
    Arról nem a film és annak készítői tehetnek, hogy a mai kis tinipöcsök csak a CGIorgiára tudnak merevedést produkálni. Igaz, nem lett véres film, de nekem így is bejött. Jó dolog az oldszkúl akciófilmfílinget kicsit átérezni.
  • kutyak
    #9
    Az első rész is iszonyú gagyi volt, a többivel már nem is próbálkoztam, még letölteni se.
  • Serutekin
    #8
    Jaj ne legyen már ennyire fogyatékos mindenki... A látványfilmek kaszálnak mert egyedül csak azokat érdemes moziba megnézni a többit bőven elég otthon. Egy egy közepes film kivénhedt színészekkel és unalmas katonai sablonokkal. Most mit vártam pár vén fasztól dől majd a lé?
  • MasterMason
    #7
    Már anno is leírtam, hogy a torkánál kell megragadni ezt a kérdést.

    És a felbujtókat, a színészeket, rendezőket és producerek kellene börtönbe csukni illegális letöltésekre való felbujtás miatt.
  • Ender Wiggin #6
    már vártam, hogy kalapos mikor mondja meg a tuttit. emberek, gyerünk letölteni, majdnem féltucat film vár rátok...!
  • kalapos01
    #5
    Mármint nincs olyan film, ami téged érdekelne. Mert jó film, sőt rohadt jó film bőven van, csak az elmúlt héten majdnem féltucat. De hát ezek nem érdekelnek, várod az agyonreklámozott cuccokat - ez nem a filmipar hibája, csak sokak csökött ízléséének a hibája.
  • Marinecorps
    #4
    +1
  • Narxis
    #3
    Ilyen hülye egy kérdést. Elég megnézni és látni, hogy gagyi lett.
  • Andrew1986
    #2
    A warez nagyon tudja csökkenteni egy nem túl jó film bevételeit, mert mire a negatív kritikák elkészülnek, addigra már sokan megnézték, de így már előre utána lehet nézni, hogy érdemes-e elmenni rá.
  • flashpointer2
    #1
    Inkább a filmipar csökkenti a warezt, már hetek óta nincs egy jó film amit letölthetnék