23
F2P PC-exkluzív online játék.
  • Negritis
    #23
    közbe beléptem az SE regemmel és kaptam egyből kulcsot minden :D
    úgyhogy most már csak a "műszak" végét kell kivárni :D
  • Negritis
    #22
    oh köszi, akkor este aktiválom is ha tudom :D
    modnjuk lehet hogy a laptopom nem fogja bírni csak majd az asztalim :D
  • Vincentcloud
    #21
    2E1C9A72-6855-4329-B6EF-4B6986A51BD9
    1A21B019-A7CC-48A0-8C7D-83328FD008FC
    7FA14B56-B215-493D-94D9-415A3FFC45F1
    00708871-1145-4860-8395-2284BEC172CA
    D4753D77-77E1-4C9E-9AF0-81B6F24B6D99
  • Negritis
    #20
    hülye kérdés lesz, de
    1. sokan játszák?
    2. mennyire nehéz kulcsot szerezni?
  • Vincentcloud
    #19
    Hát az enyémbe ne lehessen, én azt akarom hogy javítsák meg :D
    De mindegy visszaraktam a Sleeping dogs-ot jó nekem az is :D
  • ReszegKoldus
    #18
    Másnál úgy láttam level 8-9 körüli safehousenál már nem olyan lepukkant a liftes rész se. Viszont magát a liftet ugye nem szerelhetik meg, mert az azért van ott, hogy bele lehessen hajítani az ellenfeleket :)
  • Vincentcloud
    #17
    Volt olyanom hogy kiszálltam az autóból és beestem az út alá, de amúgy a másikra válaszolva, hát nem igaz hogy ráköltök annyi pénzt és a liftet nem tudják megcsinálni, meg teljesen lepukkant az egész hely hiába fejlesztem, és ez eléggé zavar
  • ReszegKoldus
    #16
    Raid közben vannak a legjobb bugok.
    Pl üres volt a hely, ahol az ellenségnek kellett volna lennie, körbefordultam, erre a semmiből megjelent 5 lövöldöző ember.
    Vagy volt olyan, hogy benyitottam az egyik ajtón, akkor ott voltak az emberek, de hátraléptem kettőt és eltüntek, aztán elindultam előre és megint megjelentek...vagy túl közel mentem az egyik falhoz és úgy vette a játék, hogy megszakítottam a raidet, ezért kirakott az utcára.
    Egyszer beleakadtam valami ládába és sehogy nem tudtam kijönni belőle. Egyszer meg egy ellenségbe akadtam bele és ide-oda pattogtam vele együtt a szobában, aztán beragadtam az egyik sarokba, kb 2 perc vergődés után kipattantam vele az ajtón, ettől kiszabadult "belőlem" és elkezdett ütni mintha mi sem történt volna...
  • ReszegKoldus
    #15
    Érdekes, én másoknál is látom, hogy fejlődik. Legalábbis az a rész, ahova a lifttel kell felmenni a végén, lent ahol a liftbe kell beszállni, az ugyanolyan mindenhol, amennyire figyeltem.
  • Vincentcloud
    #14
    Értem hogy béta, de jelenleg nem túl biztató, nekem az nem tetszik, (lehet hogy az is bug) hogy hiába fejleszted a főépületet, ugyanolyan lerobbant
  • ReszegKoldus
    #13
    Nekem ezzel a részével van a legkevesebb bajom, a bugok és hogy nagyjából ugyanazt kell folyton csinálni, sokkal jobban zavar. :)
  • JaSoN HuNTeR #12
    Nem hangzik valami túl jól, nem tetszik :(
  • ReszegKoldus
    #11
    Arról szól a játék, hogy fel kell építeni gyakorlatilag egy "birodalmat" és amikor belépsz a játékba, berak 6 ellenfelet, akiknek a területét meg lehet támadni. Végig kell verekedni magad egy csomó ellenfélen és a végén le kell verni a főnököt, akié az a terület, aki egy másik játékos. De ilyenkor nem ő irányítja magát, hanem a gép.
    Talán úgy lehetne jól megfogalmazni, hogy támadni aktívan lehet, tehát te támadod meg a másik területet, de a védekezés passzív, szóval ha téged megtámadnak, akkor nem saját kezüleg te védekezel, hanem csak arra hagyatkozhatsz, amilyen védelmet kiépítettél. Ennél bonyolultabban nem tudom leírni :D

    Egyébként nem is látni, ha megtámadják a területedet, csak az eredményt, hogy sikerült-e kivédeni, vagy nem.
  • JaSoN HuNTeR #10
    Mi az hogy más játékosokat lehet megtámadni de a gép irányítja őket? Ezt a mondatot nem igazán értem.

    Nekem sajnos még nem volt időm vele játszani.
  • ReszegKoldus
    #9
    Online az egész, más játékosokat lehet megtámadni, de gép irányítja őket.
  • Jockey
    #8
    nem teljesen vagom, ennek van valami online lehetosege vagy interkacio playerek kozott? vagy csak a belepeshez kell online felulet amugy full single ajatek vagy mi?
  • JaSoN HuNTeR #7
    Írjatok véleményeket a játékról. Én sajnos még nem tudok, most kezdtem letölteni.
  • ReszegKoldus
    #6
    Én nagyon elfogult vagyok, így szerintem nem rossz, de másnak lehet akkora csalódás, mint az Arkham City után az Arkham Origins :)
    Mondjuk jobb lett volna szerintem, ha inkább egy nagyobb területen játszódó új játékot csinálnak ugyanoda...
  • Fpocok
    #5
    9000 béta kulcs várja gazdáját. Most lehet vele játszani már
  • TomStorm
    #4
    Feliratkoztam CB-ra,remélem jól töltöttem ki mindent:)
    Csak az utolsó kérdés volt fura,hogy kivel osztom meg a Béta infókat de nem írták konkrétan,hogy CB csak azt,hogy béta..
  • Overburner
    #3
    Nincs nagy elvárásom vele szemben de szívesen kipróbálom majd. Sleeping Dogs tetszett. Ha nem lesz elcseszve a F2P modellje akkor még jó is lehet.
  • RAZOR27
    #2
    a végén nem értettem mit akart mondani a fószer, de azért remélem lehet fakabátként is menni.
    Utoljára szerkesztette: RAZOR27, 2014.09.23. 12:21:47
  • JaSoN HuNTeR #1
    Sleeping Dogs móka csak PC-re
    A United Front Games egy régóta esedékes bejelentéssel csigázta fel a Sleeping Dogs rajongókat. Az online Hongkongban saját bűnszervezetünk lehet.
    Ahogy azt a fejlesztők már megígérték, megérkezett a Triad Wars részletes bejelentése. Ahelyett, hogy egy tradicionális Sleeping Dogs folytatást kapnánk, egy olyan nyílt világba lépünk be ahol a játékosok formálják a saját történetüket.
    Az előzetes pletykák szerint a Triad Wars egy free-to-play online PC-s játék, legalábbis a beharangozó posztban a United Front Games közösségi menedzsere, James Baldwin erre utalt. Így is lett.


    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2014.09.23. 11:01:32