9
  • Zombee
    #9
    Minden egyes rebúútal, rimékkel, csökken az esélye egy új, jó filmnek, mert ezekre megy el a pénz. Ráadásul megint egy nem túl régi filmről van szó, amiben a kor ifjú sztárjelöltjei játszottak. Más kérdés, hol vannak azóta, de ma nem is találni ilyet se.
  • StoneCold7
    #8
    És mi ez a hiszti, hogy ha valakinek nem tetszik egy komment akkor ne nézzen valamit? Te meg a kommentre ne reagálj ha nem tetszik és kerüld el... Persze mindenre a megoldás, hogy ha nem tetszik ne nézd... De attól még mindig gyászos a helyzet.
  • madox007
    #7
    "És a vélemény meg a seggjuk összefüggése." neked nem húzta alá pirossal a helyesírás figyelő (vagy mi a tökömnek hívják.. :D)? XD na mind1 az egyébként amit mondani akartál igaz.. a fent említett mondat akár az első kommentre is vonatkozhatna... és akkor nem indult volna vita. :P valóban... megnéztem pár angol- amerikai fórumot.. vegyesek voltak. volt aki ellenezte. valóban..
    Utoljára szerkesztette: madox007, 2014.09.18. 15:39:36
  • Macropus Rufus
    #6
    hiszti ide, hiszti oda, ezek a reboot-ok remake-ek és társaik azt jelentik, hogy hálivúdnak elfogyott az 5lete. Nincs illetve baromi kevés új film készül, viszont kell a bevétel. Ekkor hozzá nyúlnak régi filmekhez. Túlképpen új filmet nem fogunk látni, csak egy létező sztorit írnak újra. A látvány biztosan jobb lesz, a többi meg nem biztos.
  • Ender Wiggin #5
    @peeet: +1

    @madox: Mindegy egyes reboot egy kalap szar, összehasonlítva a korábbival (nem mintha a Tudom, mit tettél tavaly nyáron jó film lett volna). Amennyiben az ellenérzések kifejezése "óbégatás", akkor szerintem a nemtetszését kifejező ember leoltása méginkább az. Tudod, szólásszabadság, migyemás. És a vélemény meg a seggjuk összefüggése...Szerinted csak a magyarok tiltakoznak a rebootok ellen? Javaslom, hogy mássz ki a barlangodból. De akár össze is bútorozhatsz zetorral. :-)

    Utoljára szerkesztette: Ender Wiggin, 2014.09.18. 14:44:27
  • madox007
    #4
    a hiszti attól még hiszti.. én is osztom zetortraktor véleményét.. Nem érdekel? vagy feleslegesnek tartod? rendben . akkor fogod magad és elkerülöd a filmet.nem a neten óbégatsz h minek??? (nem személyeskedem, általánosan mindenkire gondolok) de a magyarok általában ehhez vannak szokva... a pesszimista óbégatáshoz és a "nekem semmi sem elég jó " hozzáálláshoz. Az eredeti tudom, mit tettél.. számomra kedves emlék a fiatal éveimből. nekem nem szar film, hanem egy klasszikus slasher a szolidabb fajtából. a főszereplő színészek sorsát -ha nem is szorosan, de minimum abban, hogy mit forgatnak mostanság- követem. Nem tetszik, nem nézed. örök érvényű kijelentés szerintem. arra meg hogy "amennyiben nem fos filmek újra és újra feldolgozását rebootját ontaná a filmipar...." az a válaszom hogy a 90-es évek tinihorrorjaiból a sikoly mellett a Tudom, mit tettél... volt a másik amit a mai napig emlegetnek... a film címe szállóige lett, sokszor újság cikkek címébe bújtatják a "tudom mit....." utalásokat a cikkhez igazítva... a filmnek még mindig nagy a rajongó tábora, ergo pénz forrás a gyártónak. nem kell azon fenn akadni hogy rebootot kap.. én várom. kiváncsi vagyok mit kezdenek vele.. ha a regényig visszanyúlnak (amitől a film elég rendesen elrugaszkodott, hiszen a regényben nincsenek gyilkosságok úgy tudom) akkor sok irányban elindulhatnak és akár még egy újfajta megközelítést is kaphatunk...
    Utoljára szerkesztette: madox007, 2014.09.18. 13:37:45
  • zetortraktor
    #2
    Mi van mostanság ezekkel a hisztikkel? Ha zavar, akkor nem nézed meg, ennyire egyszerű. Annak készül, akit érdekel. Hadd csinálják.