4
  • AgentKis
    #4
    "Érdekesség, hogy a most bemutatott három példány esetében microSD kártya hiányában nem készíthetünk képeket a beépített kamerával és nem tölthetünk le további alkalmazásokat. A belső tároló mérete ugyanis mindössze 4 GB, ebből pedig alig 2,3 GB áll a felhasználók rendelkezésére,"
    Akkor 2,3 GB-nak üresen kell állni? Miért? 5 megapixeles telefonos képekből azért többezer ráférne. Vagy az engribörc jónéhány része...
  • schultz6354
    #3
    Lehet belejuk memoria kartyat rakni! Olvasd el figyelmesebben, a cikk azt irja , hogy ha nincs! benne memkari akkor nem tudsz kepeket csinalni, de alapbol adnak hozza egy 8gigasat
  • CairoJack
    #2
    Szerintem pedig kifejezetten jó kezdeményezés. Főleg a szoftveres oldala fogott, meg, hogy a gyártók nem piszkálhatnak bele a szoftverbe. A gyártói tákolás - lássuk be - az esetek 99%-ában csak ront a stabilitáson, a sebességen, és úgy általában a felhasználói élményen. Főleg az olcsó telók esetében.
    Ha azt vesszük, hogy ezáltal 20-30-40k-ba lehet majd olyan telókat venni, amik nem fagynak le 3 percenként, nem laggolják agyon magukat, akkor az baromi jó.
    Arról nem is beszélve, hogy hosszantartó, gyors, és minőségi update? Ez Android esetén még a csúcskészülékek sem mindig mondhatták el magukról.

    Én a magam részéről azt mondom, iszonyat jó lenne, ha minden létező telefont meg lehetne venni stock androiddal, úgy, hogy a Google frissít, menetrendszerűen, és a gyártók meg nem barmolanak bele az OS-be.

    Szóval én szerintem ez egy ISZONYATOSAN JÓ kezdeményezés. Középmezőnybe is szívesen látnék egy ilyet, sőt a csúcsmezőnyben is.
  • BCs design
    #1
    pár éve 50-80 ezer forintnak megfelelő okostelefont most 30 ezer forintért lehet kapni, pár év múlva pedig olyan okos telefonokat lehet majd kapni 25-30 ezer forintért ami pár évvel ezelőtt simán volt 100 ezer forint felett is, 5 col, 4 magos proci és hasonlók, ezeknek a butított olcsó telefon megoldásoknak nem sok értelmét látom, főleg hogy egy memóriakártyát sem lehet beléjük tenni
    Utoljára szerkesztette: BCs design, 2014.09.17. 15:47:25