27
  • cylonflatus
    #27
    Olyan nincs, hogy valami 64 bites, de nem támogatja a 8Gb ramot, lol...
  • sanyicks
    #26
    Van egy gép ami fullon viszi a gta V-öt, PS4-nek hívják ;D
  • Duke Nukemrész2
    #25
    Igen épp akartam azt is írni hogy tavasszal jön a 9-es. Jó drága lesz akkor gépet venni hogy fullon vigye a gta 5-öt.
    Utoljára szerkesztette: Duke Nukemrész2, 2014.09.17. 08:41:09
  • dartois83
    #24
    Semmiképp nem akartam az XP-t az örökkévalóságig használni. Megvárom, míg kijön a "9-es" Windows, aztán majd meglátjuk. Ha pozitív kritikákat hallok róla, azzal fogom összeállítani a next gen gépemet.
  • Duke Nukemrész2
    #23
    Tudni kell azt is hogy az ilyen kaliberű játékok sikítanak egy direct x 11-es vga kártyáért meg 64 bites operációs rendszerért. Szóval felejtsd el ezt a win xp-s dolgot mikor még a 10-et se támogatja a rendszer nemhogy 11-et muhahahahahaha. 9-esen meg már csak ilyen gagyi játékok vannak aminek szinte értelme a 0-ával egyenlő. Az age of wonders 3 támogatja még a 9-et de bűn ronda szerintem vele. Hogy nézne ki a 9-esen a gta 5 is olyan pixeles lenne mint az orbabaszott szar, meg minden pixelből állna nem képekből, egy játszhatatlan kinézhetetlen fostrágya lenne az egész. Az xp korszak már egy jópár éve megszünt elvégre 2014-et írunk nem 2001-et mikor bejött, és a crysis megjelenéséig bírta hogy minden játékot futtasson. Onnantól kezdődött a hanyatlása a rendszernek. Szolva nem is értem mit vársz egy 13 éves szartól már, tudtommal hiába lenne az is 64 bites ha létezett belőle egyáltalán de szerintem nem is volt, még akkor sem támogatná még a 8 giga ramot se, meg semmilyen újabb alkatrészeket se támogat. Szóval ha játékra akarod használni a gépet sürgősen szerezz be egy win7 64 biteset.

  • bakvarnyu
    #22
    Ó milyen meglepő, mivel a PS3 már 10 éves készülék :D
  • Huny
    #21
    Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja??? Miféle atomerőmű kell majd ehhez? Még a ps3-is vért izzad alatta!
  • vatanen
    #20
    Nyílván directx11 alatt el sem fog indulni.
  • Tinman #19
    Az 1. kép büntet!
  • dartois83
    #18
    Ez lehet, de akkor is olcsóbb lesz. Elsősorban nem a játék kedvezőbb ára miatt halasztom a beszerzést, hanem mert a hardware lesz elérhető áron, plusz a jelenlegi gépem teljesen megfelel. 31 évesen nem vagyok nagy gamer (régen sem voltam, de a GTA mindig megvolt), nekem igazán nem szükséges a legkorszerűbb számítógép beszerzése. És valószínűleg majd én s a steamet fogom kipróbálni.
  • Herold
    #17
    Steamen vannak néha jelentős, pár napig tartó leárazások, de akkor sem hinném, hogy a GTA V-re néhány éven belül sor kerül.
  • Zombee
    #16
    Steam-en sima őszi leárazásban 7,5€-ért vettem 2011-ben a GTA összest. Csak a két londoni kiegészítő nem volt benne, minden más igen. Azóta az 1-2. rész kikerült a csomagból, mivel ingyenesek, de aki megvette régen, annak továbbra is elérhető onnan is.

    Tehát kb. 2300Ft-ért ezt kaptam, azóta is volt akcióban. Semmi trükközés, semmi kupon, közönséges leárazás, Magyarországról megvéve.
    Grand Theft Auto
    Grand Theft Auto 2
    Grand Theft Auto III
    Grand Theft Auto: Vice City
    Grand Theft Auto: San Andreas
    Grand Theft Auto IV
    Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City
  • Zombee
    #15
    De az nem vadvilági fotózás volt. Már nem emlékszem, miket kellett fotózni, de épületek is voltak benne városon belül. Konkrétan vadfotózás nem volt.
  • Herold
    #14
    Öhöhö, nézd már meg, mennyibe kerül a GTA IV most. Mikor is jelent meg, 2008-ban? Az 6 éve volt, és még mindig 4-5000 Ft körül van az ára. A GTA sorozatra nem jellemző, hogy hamar olcsó lesz (mit pl. az Ubisoft-féle Splinter Cell széria). Örülhetsz, ha 2 év múlva 12-13 ezer helyett megkapod 10-ért. Nem éri meg ennyit várni rá.
  • dartois83
    #13
    Kösz a hozzászólásokat. Sejtettem, hogy egy hat éves gép nem lesz neki elég, bár sosem tudni...Mindenesetre ráérek még várni pár évet, míg szükséges lesz a gépcsere. Másrészt a GTA V is olcsóbb lesz.
  • Herold
    #12
    A San Andreasban kellett fényképezni, egy mellékküldetés keretében.
  • Zombee
    #11
    Vadvilági fotózás hogy tér vissza, ha soha nem volt a GTA-ban?

    Amúgy az, hogy valamin fut a GTA4, nem jelenti azt feltétlenül, hogy sima portolásnál az 5. rész is futna, a gépigénye meg egészen biztos, hogy a Max Payne 3 fölött lesz, senkinek ne legyenek illúziói.
  • Macropus Rufus
    #10
    Rockstar oldalán még semmi

    itt már van valami, de ez nem a GTA V hiatalos oldala, gondolom csak tippelnek
  • Herold
    #9
    Szerintem a GTA V. miatt azt már megtehette volna 1 évvel ezelőtt is, ha módjában áll.
  • M0RN1NGST4R
    #8
    azért a GTA IV optimalizációnál érdemes azt az aprócska részletet megemlíteni, hogy xbox-on is brutálisan szarul nézett ki, és ennek ellenére laggolt is mint a p.csa. A GTA 5-nél véleményem szerint remek munkát végeztek a fejlesztők, sokkal szebb, nagyobb, nyitottabb lett a játék és az fps szám is szemmel láthatólag növekedett. Az 5 pc-s verzióját tekintve én optimista vagyok, bár kérdés, hogy az újítások mennyire lesznek gépigényesek. Ha csak simán portolták volna a GTA5-öt pcre, akkor sztem egy olyan gépen, amin elfut a 4, nagyságrendekkel jobban futott volna az 5.

    #2: jobban jársz, ha veszel egy xbox-ot. Többet kéne költeni a gépedre, hogy érdemben fusson rajta a játék.
  • Ender Wiggin #7
    Hát, 9800GT-vel nem rúgsz labdába már sehol. Akármelyik modernebb kártya, nem kell a legdrágábbra gondolni, muszáj kategória.
  • lipovics
    #6
    Én annak idején előrendeltem a négyet, még egyszer nem követem el azt a hibát. 1 vagy 2 hónapot (már nem emlékszem) kellett várni, míg a patch-kel kijavították a béta kiadás hibáit. Így egy rakat pénzért béta teszter lehettem. Közben a support meg minket gyalázott. Az akkor felső középkategóriás gépemen 20 volt az átlag fps.
    Most nem rendelem elő, akkor megfogadtam, soha többet.
  • BladeW
    #5
    Tekintve, hogy mennyire "jól" optimalizálták az IV-et, szerintem elkezdheted nézegetni az árlistákat...
  • Tarathiel2
    #4
    XP-n jó eséllyel nem fog futni, ez a gép meg a minimum követelmény környékén lesz valószínűleg, elindulni el fog de sok örömöd nem lesz benne még minimum grafikán se. Egy modernebb videokártya és 8 GB RAM sokat segíthet, ha nem akarsz komplett új gépet.
    Utoljára szerkesztette: Tarathiel2, 2014.09.13. 11:47:48
  • masterthief
    #3
    A gépigényről sehol nem fogsz infót találni, mivel nincs még hivatalosan publikálva sehol. Majd a Rockstar közli valamikor. Véleményem szerint a Max Payne 3 gépigényére fog hasonlítani, lehet hogy kicsit nagyobb is lesz. Nem tudni. Ez csak találgatás.
    Szerintem lassan neki ugorhatsz a fejlesztésnek. Vannak még jó játékok a GTA V-ön kívül.
  • dartois83
    #2
    Valamit lehet tudni a PC-verzió gépigényéről? Nekem egy közel hat éves gépem van, igaz, úgy konfiguráltam, hogy a GTA IV fusson rajta, méghozzá nem alapszinten (Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz Kentsfield 65nm technológia, ASUSTeK Computer INC. P5Q (LGA 775), 4,00GB Dupla-csatorna DDR2 @ 396MHz, 1024MBNVIDIA GeForce 9800 GT (Gigabyte), Windows XP Home Edition 32-bit Szervizcsomag 3). Bár nem terveztem fejleszteni, mivel egy ideje nem játszom, de a GTA V már kellő inspiráció lehet hozzá.
  • DonPedro22
    #1
    Várom... :)