5
  • Etinger
    #5
    Pont ezért szimpatikus a Sony, mert pontosan azt kínálja ami telefonra való, és telefonon megvalósítható - de azt magasan jobban mint a vetélytársak. Mármint ezt a kijelzőre értettem, ami a belsőt illeti, ott már sajnos nem ilyen rózsás a helyzet.
  • BaLeeX
    #4
    Ember, mondd már meg nekem mi a francnak egy 5-6" méreté telefonhoz QHD kijelző???
    A legnagyobb parasztvakító hülyeség. Respect a Sonynak, hogy nem majmolja a hülyeséget. Mert az akksit meg sokkal jobban szívja.

    Abban egyetértek hogy a Sonynak ezt a két telefont felesleges volt kiadnia, ugyanezt tudta eddig a Z2 ill a Z1 Compact...
  • takysoft
    #3
    hát...
    flagship modeltől elvárná az ember a 4K-t meg a snapdragon 805-öt... főleg h még csak be van jelentve

    más kérdés, h az én HTC One X-em ppi-je "csak" 312, de ugyna nem látok rajta pixelt így sem :D
    most rendeltem egy Oneplus One-t, ami meg 401ppi 5,5 colos fullHD-n.
    (és specekben ugyanazt adja, amit ezek)

    na persze 64 bit megjelenéséig nem is nagyon fog elterjedni a QHD kijelző...
    eleve a létező modellekből láthatóan a snapdragon 801 nem bírja meghajtani... Oppo Find 7 is, meg a LG G3 is picit döcögősen megy (bár az oppo jól optimalizált)
    Várjuk a Galaxy Note új változatat, abban már a 805-ös chip hajtja majd.

    De persze továbbra is csak 3 giga rammal, mert a 32 bites architektúrának ez a teteje (fizikailag max 4 gigát tud megcímezni)
    majd jön a 64 bit...

    De ilyen teleofnokat már lehet kapni. Nemt udom, h ezt flaghsip modelnek akarják-e, de egy olcsó Oneplus One vagy Xiaomi Mi4 tudja ugyanezt...
    meg persze a drágább gyártók modeljei is...

    (ettől még lehet gyártástechológiailag jó, és szoftverben is remek.. csak specifikációban nem villant nagyot)
  • Tinman #2
    Vicc.

    Alig van fejlődés egy Z1C és egy Z3C között... + a Z1C egy ügyes kis progival képes 4k-ba rögzíteni, meg persze 120 fps is megoldott.
  • szomferi
    #1
    kiadták ugyanúgy (+200Mhz magonként nem nagy változtatás) a Z3-at, szép munka... na majd tavasszal talán kerül bele valami olyan vas is, ami friss fejlesztés, ahogy flagshiphez illő...