68
Viselhető okoseszközök topikja
  • grebber
    #41
    Csak én vagyok a látástudatlan vagy tényleg nincs benne GPS?
  • Bucser
    #42
    Ha nem nem irnak ki hogy verge az elejen akkor is tudtam volna, hogy a Verge csinalta a reviewt. Hisz minden masodik mondatban az Apple watchhoz hasonlitjak mintha az lenne a smartwatchok nonplusultraja.. (szerintuk az is)
  • szucsy89
    #43
    nekem tetszik (kinézetre, funkcionalitását még mindig, egyik okosórának sem látom igazán, leglaábbis nekem még nem jött el az időm hogy legyen egy).
  • GregSB
    #44
    Csak halkan megjegyzem, hogy az Apple Watch kapta náluk a legalacsonyabb pontot eddig az órák közül (7).

    A lenti LG is több pontot kapott (7.3), és a Moto 360 is (8.1).

    Hasonlítani meg persze hogy ahhoz hasonlítják, amiből az első pár hét alatt több fogyott elemzések szerint, mint az összes eddigi okosórából összesen.
    Utoljára szerkesztette: GregSB, 2015.05.10. 22:05:04
  • GregSB
    #45
    Ilyen lesz a kerek kijelzős Samsung Gear felülete

  • Bucser
    #46
    A samsung ott lo mindig rohadtul melle, hogy az orai csak a sajat platformjukkal kompatibilis. (Tizen miatt)

    Siman vettem volna egy Gear S-t, de mivel a szemelyes telom egy Sony ezert kapasbol ki is esett a pikszisbol... Erre asszony meglepett egy Moto 360-al.
  • GregSB
    #47
  • GregSB
    #48
    Új Moto 360 review
  • GregSB
    #49
    Gear S2 Review



    Nem értem minek erőlteti a Samsung a Tizent. Ha Android Wear-es óra lenne tök jó lenne.
    Utoljára szerkesztette: GregSB, 2015.10.15. 12:58:07
  • szucsy89
    #50
    Kíváncsi leszek erre nagyon, teljesen egyetértek vele. Nem adok ki ennyi pénz az Apple (vagy bármilyen másik) okosóráért, mikor pár év múlva a szoftvere használhatatlan lesz, egy órát 10+ évre vesz az ember...
  • GregSB
    #51
    Telefont is évekre vett az ember mielőtt megjelentek az okostelefonok, aztán mostmár fejletebb országokban évente cserélgetik őket...
  • GregSB
    #52
    De egyébként ja, a $2000 + os kategóriában érdekes lesz látni mit tervez az Apple.

    Valamit lépniük kell (pl ezeknél az óráknál ingyen vagy minimális áron upgradelik a hardvert X évente) hogy versenyezni tudjanak a klasszik órákkal.
  • krisz073
    #53
    Sziasztok,

    Tanácsot szeretnék kérni.
    2 órát néztem ki magamnak egy Samsung Galaxy S6 Edge+ telefonhoz:

    Samsung Galaxy Gear S2
    Moto 360 2. Gen

    Szerintetek melyikkel érdemes foglalkozni? Tizen vagy Android Wear?
  • Bucser
    #54
    Android Wear. Tizen proprietary platform.
  • szucsy89
    #55
    van valakinek tapasztalata a Huawei Watch-al vagy a Moto 360-nal kapcsolatban? volt már a kezén, esetleg kipróbálásra, stb? köszi
  • Bucser
    #56
    1st gen MOTO 360-am van.

    Mi a konkret kerdes?
  • szucsy89
    #57
    egyszerűen: milyen :) pár szót írhatnál róla

    hosszas vívódás után lehet elszánom magam, hogy kipróbáljak egyet. most még úgy vagyok vele h úgy érzem el fogom adni rövid idő után, de eléggé tech kütyü buzi vagyok, ki kell próbálnom. főként a mindennapi használatban miknét funckionál, mennyi "telefon elővételt" spórpl meg és az akkuidő érdekelne

    köszi:)
  • Bucser
    #58
    Szoval battery life 1 nap.

    Csak egy eszkozhoz lehet csatlakoztatni egyszerre es ha ujra asszocialod masikhoz akkor leresetel. Ha ket telod van akkor nem lehet aggregatornak hasznalni.

    Ha a notificationok a lock screenen rejtve vannak az oran sem lehet elolvasni oket. (Ami kicsit szar, mert unlockolni kell a telot hogy elolvassam)

    Ami jol mukodott az a silent notification es a gesture control, a step counter, bar a pulzus kontroll egy rakas kaki. A flash mode (zseblampakent tudom hasznalni az orat) is vicces plane mivel voice kontrollal is mukodik.

    Tetszik a camera viewfinder integracio es a google now is jol mukodik ha hasznalsz tomegkozlekedest. (legalabb is Londonban irja hogy mikor melyik busz vagy vonat jon))

    Diktalas es egyebek mukodnek plane ha nem 2-3 nyelven hasznalod a telefont.

    Facebook integracio egesz jo az egyetlen gyotrelem, hogy minden este tolteni kell es hiaba a Bluetooth LE szivja az aksit eleg rendesen ha mondjuk egy BT fules is ra van kotve a telora es zenet is hallgatsz.

    Mind Google music es Poweramp kontrollalhato az orarol. (playlist valtas is Powerampban)
  • szucsy89
    #59
    köszi.

    hát, ez nem volt vmi meggyőző. lehet várok még vele...
  • amiroq
    #60
    Sziasztok! Érdemes böngészni: http://www.skyedge.eu/hu . Rengeteg érdekes okos kütyü, részletes leírás, nekem leesett némelyiken az állam.
  • Béluska74
    #61
    Halihó! Vettem a mai napon egy okosórát és működésre is bírtam,összekapcsolódott a telefonommal,de engem irritál,hogy az okosórába kell beszélni és onnan is hallom a hangot. Nem lehet ezeket úgy beállítani,hogy csak jelezzen (érzékien remegjen a kezemen)? Mert a munkahelyen jobban szeretem a telefont a fülemhez szorítani (eléggé hangos környezetben dolgozok) mint az órát...
  • RaidenHUN
    #62
    Nincs esetleg az órán egy Jack dugó és akkor rá tudsz dugni fülhallgatót vagy hangfalat, ilyen esetben nem kell a füledhez szorítani az órát. Esetleg még megpróbálhatod azt is, hogy egy rágóval leragasztod az órának a hangszóróját és akkor abból nem fog hang se jönni.
  • Béluska74
    #63
    Nincs rajta semmiféle fülhallgató csatlakozó. A rágós tippedet pedig felírom a hülye ötletek szótárába és ha kiadhatóvá válik akkor ömleszteni fogom a világra....
  • RaidenHUN
    #64
    Értem.
    Ha tényleg nincs rajta Jack dugó, akkor esetleg megpróbálhatod egy ilyennek rákötni az egyik végét a hangszóróra: link.
    Ha ez se segít, akkor nem tudom mi fog.
  • Béluska74
    #65
    Ennek az ötletnek egy külön fejezetet is lehetne szentelni. De itt már felmerül a kérdés a hangminőség és a hatótávolság kérdésében,bár ha jól láttam a képen egy egy régebbi modell. Pedig az az elegáns vezetésű fémház vázszerkezet akár még modernné is tehetné és biztos vagyok abban,hogy az akkumulátor idővel sem lesz soha gondom.
  • RaidenHUN
    #66
    Viccet félretéve:
    - Beállítások - Bluetooth - Beállítások között eszköznél kéne lennie egy olyannak, hogy "Telefon" Média" vagy valami hasonló és ezeket kell kipipálni vagy be. Nézz körbe a Bluetooth beállításokban (bal fent klikk - speciális, vagy fogaskerék eszköznél, eszközön) vminek lennie kéne.
    - Ha nincs akkor nézd meg okosórának van e valami appja, amiben lehet beállításokat konfigurálni, Samsung Huawei óráknak pl van ilyen.
    - Ha ez se megy, akkor Taskerrel be tudsz állítani egy olyan profilt, hogy ha hívás jön akkor erre az időre csatlakozzon le az óra vagy kapcsoljon ki a bluetooth, ha vége a hívásnak akkor meg csatlakozzon vissza az eszköz automatikusan.
  • Béluska74
    #67
    Áhhh köszönöm ezeket megpróbálom.
  • Shiwo
    #68
    Hali,

    lehet hülye kérdés, de létezik olyan okosóra (vagy karkötő), amihez 2 telefont is lehet egyszerre csatlakoztatni, kiírja mindkettő értesítéseit, rezeg, ha bármelyiken hívnak ?