46
Resident Evil Revelations 2
  • vk90
    #46
    Lehet most már valahogy osztott képernyőn játszani pc-n? Ha igen hogyan?
  • LaposElem
    #45
    Episode 3: Judgement
    A boss harcnál az számít, hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki veszi fel a fegyvert. Ha Clair, akkor Bad ending, ha Moira, akkor Good ending (legyőzi a fegyvertől való félelmét).
  • Maxtreme
    #44
    Srácok. Aki végére ért leírhatná hogy mitől függ az hogy a good v a bad ending-et kapja az ember. (lén a "jót" kaptam)
    Am nem vot ez rossz játék, viszont az tény hogy külcsín iszonyat pocsék.
  • LaposElem
    #43
    FOV itt is közelei, de valahogy nem zavaró szerintem.
    A harmadik epizód már jó lett, volt para rendesen (meg akció, és logikai feladvány is, ami kimerült sajna a jól ismert ládatologatásból).
    Minden esetre várom a záró akordot.
  • NeoMaN
    #42
    Ebben is szar a FOV és nem is oehet állítani?
  • LaposElem
    #41
    Ahogy halad előre a fejezet azért javul a helyzet, az utálatos rész után már jó lett a fejezet.
  • Hoz_Hun
    #40
    Amennyire király páros Barry és Natalie, annyira tré a (bocsánat vulgáris leszek) "picsa páros". Mondom ezt úgy, hogy amúgy Clairet csípem.
    Nem tudom másnál is így van ez, de a Barry-Natalie AI (meg egyáltalán a páros) nekem fényévekkel jobbnak tűnik. Először is Natalie aktívan segít, ledobja a zombit téglával, és nem kapják el félpercenként. Moira mit segít? Semmit! Próbál világítani, de állandóan felzabálják (amúgy Clair sem képes normálisan megvédeni magát, ha az AI irányítja). Próbáltam elkapni lesből egy zombit (szobába bent meg vagy még három, gondoltam végig irtom a sort lesből), guggoltunk mindketten. Én barom átkapcsoltam egy pillanatra Moirára (zseblámpát lekapcsolni, mert az a hülye... nincs jobb szó rá, nem tette meg), addig az idióta Clair hátba lőtte a kurva zombit. Persze, hogy mindenki a szobába fölhördült és ránk rontott. Ennyit Claire AI-járól. Mintha nem is ugyan az a csapat programozná a két párost (sőt szerintem külön brancs csinálja). Ezzel szemben, ha Natalival leguggolok Barry még zseblámpát is kikapcsolja. MAGÁTÓL! Nem értem, hogy egy játékon belül, hogy képes ilyen különbözőképpen működni az AI.
    Azt meg sem említem, hogy a láthatatlan ellenfélnél, Natali egyszerűen szuperül irányít mikor Barryvel célra kell tartanom. Az egyszerűen remek! Lehet elfogult vagyok, mert Barry-Natalie páros kicsit "Last of Us" feelinget ad. Moira meg számomra az RE széria eddigi egyik legidegesítőbb karaktere.

    Ja és kinek, hogy tetszik a zárnyitás "mini játék"?
    Mert véleményem szerint ritka borzalmasra sikerült... hogy ez kinek jutott eszébe...
  • LaposElem
    #39
    Én ezzel a pakkal is lassan haladok.
    Claire kampánnyal szarakodok, eddig kevésbé tetszik mint az első epizód... ott legalább haladtunk valamerre (bár ismétlem nagyon lassan haladok idő hiányában).
  • jarlaxxe
    #38
    4x3 az 12 óra az így elfogadható nem számit rövidnek, szvsz.
    Én megvárom a dobozost és majd egybe tolom végig.
  • CalebJoe
    #37
    Sajnos a második rész is olyan rövid lett mint az első, csak több egy kicsit az eksön benne.
  • LaposElem
    #36
    Ma szép lassan kivégeztem a story módot. Nem kapkodtam, mindent meglestem... ez így nagyon rövid volt. Raid mód nem nagyon jött be. A többi epizód remélem hosszabb lesz, mert jóindulattal 3 óra az azért csontos szerintem.

    Történet egyébként rendben van eddig (sok frissítést azért nem tartogat), a kötelező szereplő váltogatást nem nagyon szeretem, de még pont elviselhető arányban van.
  • darkSectorxxx #35
    Az sem segít hogy 14.4-es a legucsó driver amit kidob a karimra a support oldalon az AMD.
    Lehet azóta már nem támogatják, azt az új játékoknál ezért van gebasz...
  • darkSectorxxx #34
    Megvenném ps4-re nem vészesen drága, csak azért nem vettem meg, mert maga a játékot "kb tudtam" mire számíthatok, nem sokra.
    Resi Remastered-et vettem inkább. (habár azt úgyis megvettem volna)

    Megaztán ha valakinek csak pc-je van ez a látvány manapság simán futnia kéne minimumon meg pláne egy alsókategóriás játékgépen.
    Leszedtem 720p-re, meg minden.
    Resi 6-ot elindítottam az éppenhogy fut, bár nem merem mondani hogy szebb mint ez, mert itt a karakterek talán szebbek.

    Szerintem ez most valami technikai hiba(hibák) folytán megy ilyen rosszul.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.28. 21:04:23
  • hunbalee
    #33
    Ez a mai játékoknál sajnos egyáltalán nem meglepő,de valóban szomorú dolog.
    Ezért akinek van xbox 360-ja inkább arra vegye meg a kinézet ugyis mindenhol gyenge ,de konzolon legalább jól fut.
  • darkSectorxxx #32
    Inkább arra kellene megoldás hogy a gépemen pl lehetőleg legalább minimumon fusson a játék akadásmentesen, botrányos az "optimalizáltság"
  • hunbalee
    #31
    Egy modder megcsinálta.Már van offline coop
  • darkSectorxxx #30
    Annyira csúnya a játék, hogy nem nehéz vele ijjesztgetni. :D
  • TBTPumpa
    #29
    A következő rész tartalmából:
  • darkSectorxxx #28
    "Valaki erre mondana egy tippet: PC-n mikor megyek előre remeg a kép, vagyis lehet inkább a karakter, mintha beszorulna mindig, ilyen rázkódva tudok vele mozogni.
    Ez mitől lehet?"

    Ekkora egy
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.26. 18:27:51
  • TBTPumpa
    #27
    Majd én is behúzom a játékot mindenképp valamiféle akcióban. Warezban tuti nem töltöm le.
    Viszont most kell a pénz az Ori and the Blind Forest-re és a Dead or Alive 5 játékokra.
  • CalebJoe
    #26
    Olyan 2-2,5 óra de van aki egy óra alatt letolta (nem a gatyát).
  • darkSectorxxx #25
    Bocs én 27-ről tudtam. Lehet bekavart valami más, szinte minden honapban a nagy címek 20-28 közé jönnek kevrtem biztos nagyon valamivel... vagy 17 , már nem tudom, de 25.-e most meglepett, megyek lerántom megnézem jól döntöttem-e mikor nem rendeltem elő 3500-é.
  • TBTPumpa
    #24
    Ma érkezett az első epizód. Jövő hét szerdán érkezik a következő.
  • hunbalee
    #23
    Az első értékelések


    Destructoid – 9
    IGN – 7
    God is a Geek – 8.5
    Gamespot – 7
    GamesRadar – Nincs pontozás
  • Seth
    #22
    Milyen hosszú volt az első epizód?
  • CalebJoe
    #21
    Végig is toltam, tényleg ugyan az mint az eddigi részek mondjuk nem is vártam többet ismerjük a Capcomot a szar optimalizálás annál jobban bosszant, talán majd a következő epizóddal jön egy javítás is.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.02.25. 17:49:48
  • darkSectorxxx #20
    Hogy próbáltad? nem 27-én kéne jönnie?
  • alma2
    #19
    bekaphatjak, nincs a pc-s verzioban offline coop..

    Kiprobalva meg mindig az az erzesem, mintha a fejlesztok leragadtak volna a 15 evvel ezelotti kliseknel, jatekmenetnel, grafikanal, gyakorlatilag mindennel :)

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2015.02.25. 16:23:53
  • TBTPumpa
    #18
    A teljes csomag PC-re 7.890 Ft
  • TBTPumpa
    #17
  • wedge31
    #16


    Az első rész február 25-től lesz elérhetö.
  • darkSectorxxx #15
    Ma kéne megjelennie nem???????????
  • wedge31
    #14
    " A Capcom megerősítette, hogy az epizodikus Resident Evil: Revelations 2 első felvonása február 18-án jelenik meg, míg a maradék három rész egy hetes csúszásokkal lesz majd beszerezhető. Mindez azt jelenti, hogy a második rész február 25-én, a harmadik március 4-én, a negyedik pedig március 11-én válik letölthetővé a PSN-ről, a Steamről és az Xbox Live-ról. Az ár minden felvonás esetében egységes lesz, 5,99 eurót kell majd értük fizetni.
    Lehetőség lesz megvásárolni a teljes szezont is, ami 24,99 euróba fog kerülni. Ebben az esetben Moira Burtonra és Natalia Kordára koncentráló spinoff epizódok ütik a markunkat, valamint a Raid módhoz megkapjuk Hunkot is.
    Ha szeretnénk dobozos formában beszerezni a játékot, akkor arra is lehetőségünk lesz. A Capcom bejelentése szerint a bolti változat március 10-én debütál (egyelőre csak az Egyesült Államokban), 39.99 dolláros áron, és a fent említett tartalmak mellett négy alternatív kosztümöt (Claire, Moira, Barry, Natalia), valamint Raid mód-extrákat (Wesker, Throwback Stage Pack pályacsomag) fog tartalmazni.
    És ha mindez nem lenne elegendő, akkor a kiadó megerősítette, hogy Barry Burton is játszható karakter lesz. " GK
  • Rayden02
    #13
    "Resident Evil Revelations 2 - Second Trailer"
  • wedge31
    #12
    Tíz perces gameplay.

  • Fpocok
    #11
    Majd ha kijön mind a négy rész, lew*rezolom a g*cibe. Ezért a szennyért egy centet sem adok.
  • Rayden02
    #10
    Kamerás játékmenet felvétel:
  • Rayden02
    #9
    ohh
  • Sirch
    #8
    Örömmel olvasom. 25$-ért a komplett játék igazán baráti premier ár. Eddig minden Resident Evil a duplájába került megjelenéskor.
  • Fpocok
    #7
    A lehető legrosszabb dolog, ami történhet a játékkal. Már eddig is a földbe volt döngölve, most már a föld alá került. Kössz Capcom, szopj le.