18
  • Jawarider
    #18
    Mosó erősen emelt a filmen. Pici , nagy dumás, okos, vagány karakter :)
  • NEXUS6
    #17
    Jó volt. Kicsit lazább, nyilt szájúbb, káromkodósabb magyar szinkronnal még jobb lett volna. Ne így is átjött.
    Tömegmúvi? Ja az.
    És? Kinem xarja le!

    ;)

    (A mosó az nagyon ott van benne!)
  • Zombee
    #16
    Kérdés jön! Láttad már a filmet? Mert nekem szórakoztatónak tűnik. Nálunk még nem vetíti a mozi, ahova járunk, egyelőre csak a Cinema City-ben lehet megnézni, de később én beülök erre. Nem lehet mindig Ingmar Bergmant, Lars Von Triert, Orson Wellest, Kurosawa-t, Elia Kazaan-t nézni.
  • gombabácsi
    #15
    csak az a baj, hogy az ilyen buta filmek rajongói leszólják a barátok köztöt, miközben kb egy kategória (de szerintem a barátok közt jobb haha)
  • Laza
    #14
    Egyébként ezek a magyarok mennyire brutálisak, durván tömik a sort és így mennek ... a hatásvadász újságírás alja ami az SG filmes rovatában megy ... a Blikk ehhez képest kutya f..arka :D
  • Laza
    #13
    +1

    Már nincs is szükség arra, hogy magam is reagáljak arra a hozzászólásra :D
  • Zenszkij
    #12
    hát ami neked tetszik az biztos nem jó
  • Narxis
    #11
    Mert mi a jó ? Amire sok ember kíváncsi vagy ami neked tetszik?
  • Hedgehunter #10
    Gyoziket kihagytad!! A Legjobb!!!
  • Zombee
    #9
    Láttad már. Az amerikaiakat nem kell ledegradálni, a magyar ugyanolyan hülye. Barátok közt, Jóban-rosszban, Éjjel-nappal Budapest, Maúnika-show, Józsi Barát show... a popkornzabáló magyaroknak készült mozifilmeket nem is említem. Annyira rossz filmek Amerikában nem kaphatnak országos mozis terjesztést, vagy ha igen, az ilyenekből nincs sajtóvetítés, és itt szokott lenni hogy a stáblistán a rendező Alan Smithee-re változtatja a nevét.
  • Wittgen
    #8
    Tele volt klisékkel halmozva, de ettől függetlenül jól szórakoztam rajta. Pl a Thor 2 sehol sincs ehhez a filmhez képest.
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Bezonyám, majd még egyszer meg is kell néznem. Meg majd videón is. stb.
  • gombabácsi
    #6
    özönlik a nép a popkornzabáló amcsik számára készített ötlettelen, primitív, fantáziátlan, sivár, buta filmre...
  • who am I 7
    #5
    átlag szellemi színvonal 8-13 év.
  • morden2
    #4
    És a maradék 1,8 millió 18 éven alatti mikor nézi meg a filmet :D ?
  • NEXUS6
    #3
    Szégyen!

    Pénteken én is megyek! :D
  • Zombee
    #2
    Miért? Ha a film jó, akkor miért baj, ha megnézik az emberek?
  • Narxis
    #1
    Szomorú.