11
  • KopaszIsten
    #11
    Megnéztem. Szerintem is sz@r film. Nagyon unalmas az egész film.
  • shownomarcy
    #10
    A Slayer azért jó poén volt :D /elfogult/
  • Dewri
    #9
    Diazban maximum anno a Maszk című filmben lehetett gyönyörködni, mert akkor még kinézett valahogy...
  • jamboox
    #8
    Szerintem Segel csak azért csinálta(tta) meg ezt a filmet, hogy Diazban gyönyörködhessen, meg jól letapizhassa, mert komikusnak még Sandlernél is kínosabb. Ő legalább elsüt néha egy-egy jó poént.
  • Zoliz
    #7
    Szetagymosott plazazo-vasarlo magyarok ezt is megnézik, hátha az asszonyak bejon oszt otthon kufircolhatnak. Semmi mas ertelme nincs.
  • Wittgen
    #6
    Csak a traieler és a képeket láttam a filmből, de nekem 2 dolog jött le:
    1.) Nem fogom megnézni, mert gagyinak tűnik
    2.) Diaz még így negyvenesen is bombaformában van, bármikor bevállalnám :-) külön jó pont, hogy maradt a természetes ciciknél.
  • Ender Wiggin #5
    A Sarah Marshall óta nem láttam olyan Segel filmet, amit ne lett volna szó szerint fájdalmas végig nézni. Úgyhogy nem lep meg, hogy ez is szar. De a Apple-zombie-k recskázhatnak rá.
  • Serutekin
    #4
    Szintén! Még ingyen se nézném meg nem hogy még fizessek is érte. Ez a film egy lapos fing,
  • Zombee
    #3
    Unalmas SzV azon kényszerképzete, hogy az egymondatos sztori jó. Akkor jó, ha jónak találják ki. Ebben a sztoriban így egy mondatban nincs benne másfél óra szórakozás, ez pont az a film, ami majdan letöltve sem fog érdekelni.
  • grebber
    #2
    Beteg hambizabáloknak semmi se jó már.
  • kovacsdev
    #1
    A vége volt kicsit gyenge, de egyébként amúgy egy jó film volt! Nekem tetszett! :)