22
  • e98ff
    #22
    azért ahoz kell egy 64 bites processzor is :)
  • ssx22
    #21
    Mi az hogy "nem tud kezelni, csak maximum 4 GB RAM-ot" Operációs rendszer címezi meg a memóriaterületeket tehát ha 64 bites windóz meg tud címezni 8 GB ramot akkor a játék is tudja kezelni
  • Zombee
    #20
    Ez hogy jön ki neked?
  • Zombee
    #19
    Hiányzott a fodrász? :) Tudtál helyette társkeresőzni :)
  • T0nk
    #18
    Ha 32 bites lesz, akkor maximum 2 Gigát fog tudni kezelni.
    Mint az közismert.
  • Co1e
    #17
    ne aggódj.... sztem ennek a résznek lesz kb 30-50 dlc , ha nem több
  • Bari06
    #16
    Ha még csak DLC formájában sem adják ki a cuccokat, na ott akkor k*rva nagy gáz lesz gyerekek...
  • Lunki88
    #15
    Ne adj nekik ötleteket. :)
  • Cickány90
    #14
    A sims 5-ben pedig már csak egy üres dobozt lehet megvenni, a játékot pedig külön DLC-ben adják majd XD
  • Cickány90
    #13
    Azért a San Andreasban elég sok mindennel kísérleteztek, lehet, hogy a GTA IV-be csak azokat rakták, amiknél úgy éreztek, hogy ott a helye :)
  • Lunki88
    #12
    Azért a gta iv-ből is sok minden kimaradt a san andreas-hoz képest. Pl. nem lehetett víz alatt úszni, kondizni, fodrászhoz menni, biciklizni stb. :)
  • Neloin
    #11
    Szánalmas! Ez nem fejlődé, ez visszaesés. Ez olyan mint ha a GTA IV-et kevesebb autóval kisebb bejárható pályával, rövidebb storyval adták volna ki az előzőekhez képest. Érdekes ott minden addigi fejlesztést bele tudtak pakolni a következő részbe.
  • Kryon
    #10
    Végülis, a Hello Kitty Online is megél :D
  • ivanova36
    #9
    Kyron: nézd meg kérlek a Sims Online megjelenési dátumát, majd a WoW-ét. A kettő között eltelt kis idő. És nem hülyéztem le senki mert éppen a wow a kedvenc játéka. Arra utaltam ezzel hogy akkor még, nem volt a mmo mint műfaj elterjedve. Nem volt mmo 10m+os előfizetői réteggel.
    A Sims Online akkoriban ezek miatt és a más szokásos tartalomhiány miatt bukott.
    Természetesen nem kizárt hogy most már lenne rá igén, kérdés hogy belekezdenének-e ismét.
    És szívesen a vidám estét, máskor is.
  • Zombee
    #8
    Gáz. Kíváncsiságból felraktam a karaktergeneráló demót, a látvány eddig ugyanolyan, mint a 3. résznél. Emeletes ház mindig is volt benne. Ha az eddigi lehetőségeket sem tudják biztosítani, akkor mi szükség van rá? Milyen előrelépés lesz? Ennél egy közepes Sims 3 DLC-nek is több értelme van, az legalább ad valamit, nem elvesz. Nem tudom, aki vérbeli rajongó, hogy emészti meg ezt a dumát. Az a baj, hogy ez is kasszasiker lesz, mert az emberek töredéke még SG szintű oldalakat sem olvas.
  • Zombee
    #7
    Viszont lehet, hogy wowozott a Simje a digitális világban! :)
  • esemve
    #6
    Nem kell félni, lesz majd emelet DLC, taxi DLC, kutyamentö DLC, szomszedsag DLC stb.
  • maxy182
    #5
    Már csak az a kérdés, hogy akkor egyáltalán mit lehet csinálni ebben a részben? Nézni a falat?
    Ezen a játékon annyira érződik, hogy az EA arra ment rá, hogy a legszutyokabb gépen is elmenjen, és minden kislány meg tudja venni magának, tehát minél több pénzt tudjanak keresni vele. Ez kompromisszumokkal járt. Lehet, hogy lábon hugyozták magukat?
    Egy realisztikus Sims kéne, baromi élethű grafikával, nem ez a szar! Arra még én is vevő lennék!
  • Co1e
    #4
    érdekes h még az 1 alapjátékba is belefértek ezek a cuccok :D
  • Kryon
    #3
    "nem volt eléggé érett rá a játékostársadalom még"

    Köszönöm a vidám estét :D

    Elképzelem ahogy az átlag mmo gamer hazaesik melóból és belogol tovább élni a hétköznapi szürke kis életét, ahelyett, hogy inkább kikapcsolódna valami más világban :D
    És nyilván hülye és éretlen, ha mondjuk inkább wowozni van kedve "sims online" helyett :D
    Utoljára szerkesztette: Kryon, 2014.08.18. 21:03:06
  • ivanova36
    #2
    Volt Online belőle, csak becsődölt. nem volt eléggé érett rá a játékostársadalom még, plusz tartalom sem volt benne.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Sims_Online
  • Lunki88
    #1
    Miért nem csinálnak már egy online simset? Szerintem lenne benne potenciál bőven. :D