11
Oort Online
  • Ironman2
    #11
    BOUNDLESS néven keressétek ezentúl a játékot steamen:

    http://store.steampowered.com/app/324510/
  • Stief
    #10
    Szia!
    Ezt különben sajnálom, mert szerintem piszok jó ötlet, ahhoz képes hogy minecraft baromi jól megy, nem értem hogy evvel mi probléma. Nekem van egy meglátásom, nem is merik az emberek, én is véletlenül találtam rá. Minecraftozok de kíváncsi voltam a műfaj többi játékára és youtubon kerestem rá, hogy minecraft konkurens, és akkor dobta ki. Ez amúgy érdekes mert nagyon benne vagyok játék világba steamtől az orginen, de még nem talákoztam vele. Viszont a project tetszik!
  • Malakai
    #9
    Early-access persze, ahogy elnézem rosszul ment a crowdfunding saját oldalukon, ettől remélik gondolom, hogy meginduljon a lovetta és talán tudnak is előrelépni valamit. (Az oldalukon felbontott 15 feature lépcsőből továbbra is az első három van kész csak.)
  • Stief
    #8
    Steamen már megvehető a játék
  • LeWyTy
    #7
    Nem találok infót.. miben írják? vagy milyen motor? Vagy én mentem el mellette? Gondolom nem java.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.08.07. 19:57:12
  • Neocortex
    #6
    Nem vagyok oda amúgy a minecraft klónokért, de ez igéretesnek tűnik.
    pvpről mélyen hallgatnak, arra lennék kíváncsi nagyon. Nagyobb guild harcok sokat dobnának az egészen. Ha valaki vesz instant accesst írhatna egy kis élménybeszámolót :)
  • Neocortex
    #5
    egy sorral lejebb ott vannak az instant accessek
    Utoljára szerkesztette: Neocortex, 2014.08.07. 14:09:04
  • LeWyTy
    #4
    az nem csak 15$/25$/50$ ?
    De érdekes cucc... +fav
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.08.06. 15:54:37
  • Ironman2
    #3
    Nem rossz,de ha úgy vesszük már elég sok Voxel-alapú játék használ simított tájat! Így kockásan elég ocsmányul néz ki! Sokan el fognak idegenedni az állandó ugrálgatásoktól.
  • Ironman2
    #2
    95 dollárért már most is lehet játszani a prototipussal!

    Videó!

  • Ironman2
    #1
    Egy Voxel-alapú (Minecraft) MMORPH játékot jelentettek be,lesz benne craftolás,és túlélés is.Korábbi Linonhead,és EA veteránok készítik.Igéretesnek tünik a project.2015 elején jön az alfa,majd évközepén a béta.Amúgy már 2013 óta fejlesztik! Bizonyos Wonderstruck nevű csapat fejleszti a játékot!



    Honlap