294
Skyforge Sci-fi/Fantasy MMORPG
  • Boszi90
    #81
    Amulethez mi kell hogy fel tudjam venni? Van egy de azt írja alatta hogy proficiency 182. Ez mi?
  • Negritis
    #82
    developing talents:
    eliminate 20 enemies with no more then 10 seconds between vitoriers

    ez pontosan mit vár el? mer párszor már megvolt amit kér
  • Boszi90
    #83
    na asszem én is pont itt tartok a küldiknél. ez engem is érdekelne
  • 2Dkun
    #84
    Ha felveszel játékon belül segítek neked megcsinálni.

    Oliviermira Armstrong néven megtalálsz
  • Negritis
    #85
    igazából ha "érteném" mit kell csinálni akkor meglenne sztem egyedül is
    de pl a számláló se indul el meg semmi
    csinálom ahogy kell 2-3 nagy csoportot összeszedek és elkezdem ölni őket de smi
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.07.19. 18:54:00
  • Zarache87
    #86
    Hali tudom egygy picit keson irok, de lehet meg segit nektek. 20 ellenfelet kell megolnod. A 20 ellenfelnel miinden megolt ellenfel utan 10s all rendelkezesetekre, hogy megoljetek a kovetkezot. Valamelyik kisebb Regoin-ban vagy solo dungiban konnyen megoldhato ez. Egy pici ver jelzes mutataja a visszaszamlalast a skillbar felett.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.07.19. 23:26:25
  • Negritis
    #87
    addig okés, csak "szerintem" ez megvolt bőven legalábbis forestbe beaggroztam 5 v 6 csapat lycant és egyedül vertem le őket mégse adta be pedig az egész csata nem volt hosszú cryoval

    egyébként a heti limit áldás és átok is, áldás mert nem kerülök nagy hátrányba (dehogynem :D) viszont átok mer még játszanék és már nincs messze a slayer :D
  • Palinko
    #88
    ez az, mindenképpen lesznek itt is ufók akiket nem érted hogy lehetnek olyan erősek... szóval a limit ezen nem fog segíteni, viszont a prémiumosokat megfogja egy kicsit, majd többet törődhetnek a rendjükkel, követőkkel.

    aztán nekünk free2playereket nem fog később zavarni a limit sztem, de első héten én nem tettem volna be a készítők helyében.
  • Negritis
    #89
    megvettem a starter packot az első hónap dönti majd el hogy mennyire érdekel hosszútávon a játék
    ha bejön akkor sztem maradok prem mer meló mellett így kevesebb a grind
  • Negritis
    #90
    másik kérdés, hogy a Pantheon fejlesztéshez valami cucc kell amihez mission kell
    azok a missionok honnan érhetőek el?
  • Palinko
    #91
    egyébként az még nem is annyira durva ha elérsz 1 limitet, akkor lesz durva amikor eléred mind 3at :D se pénz, se sparkok, cserébe a haszontalan celestialt meg fossa. ha a gyűrűket, kardokat lebontod az helyett sem ad upgrade cuccot, hanem celestial---- a hátizsákokat amiket kapok már ki sem nyitom inkább megtartom limit után.

    ja emígy megkaptam a repülő miszmasz licenszet, de még megvolt az 1. mountom, azért kinyitottam, de nem cserélte le
  • Negritis
    #92
    jah mondjuk én is azt fogom majd valszeg
    amúgy a credit limit sztem jól van belőve a sparknál húzom a szám kicsit :D
  • Morpheus_v2
    #93
    Én most 2500 prestigenél járok, 2. heti limit már jóval barátságosabb (16-18k). Sok class spark is esik, így kb az atlasz kinyitása után már csak azt költöttem a paladin kasztra. :) A mount használati ideje szerencsére csak telik, ha rajta ülsz, szóval ne menjetek AFK-ra mounton.
    A limit szerintem azért kellett, hogy a mmonerdeket visszafogják, akik túúúl gyorsan haladnak és hamar a játék végére értek.
  • Negritis
    #94
    persze, ezért mondom hogy nekem tetszik
    csak az első héten kicsit mellbe vágott hogy eh itt vagyok 3.1k-n kb 2k cucc kellene még hogy meglegyen a slayer és pislogok hogy háát nem lesz meg csak csüt este
    nézegettem redditen és elég sok power lehet húzni a followerekkel
  • JethroHUN
    #95
    Akik felvettek barátnak tudjanak róla. Letöröltem. Nem fogom tovább 20 fps-sel büntetni magam. Minden közelben lévő játékos kb felezi az alap fps értéket... Szar Dx9 grafikához ne kelljen már fél millás gép...
  • smog15
    #96
    Tegnap töltöttem le, ez az első ilyen stílusú játék amivel játszok. Grafikától nem vagyok elájulva meg az optimalizáltságtól sem min. 26 max. 135 átlagosan 70-80 FPS de volt, hogy 655 FPS-t mutatott egy pillanatra :D Játék egyenlőre tetszik csak az a gáz, hogy barátaim már 1600-1700-nál járnak és meg csak 600-nál. Mennyi különbséggel enged játszani a többiekkel?
  • Morpheus_v2
    #97
    Sajnos az insták és területek nagy részének van prestige követelménye, nem biztos hogy beenged ugyanazon a fokozaton, mint amin a barátaid játszani tudnának. Talán ha easy mode-ban megnyitják neked.
  • Negritis
    #98
    be tudnak menni veled asszem, de nem lesz lootjok
    mondjuk ha van időd akkor gyorsan utol tudod érni őket :D

    egy MMO nem kell hogy a látványról szóljon, én elégedett vagyok vele a bolygók változatosak és az egésznek van egy fasza atmoszférája

    valamint nekem fps gondjaim sincsenek
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.07.20. 14:11:06
  • Palinko
    #99
    nem enged, 100 szint a különbség amit enged. emígy se kapnának már semmit. a grafikával meg nem tudom mi a gond, mert ennél jobb nincs nagyon mmo stílusba, ezt nem lehet offline játékkal összehasonlítani, ez még több gépen el kell fusson mint az offline dolgok.
  • Negritis
    #100
    szerintem nem konkrét prestige akülönbség hanem%ban van
    tegnap voltak 2kval thais templeben és ott 2.5ks társaim voltak és mind kaptunk lootot
  • Palinko
    #101
    egyébként csak nekem hiányzik, hogy nincs valami gonosz-jó válasz? csak space istenek lehetünk, előre bekészített válasszal... pedig jó lenne ha lehetnénk végül jók, vagy totál rosszak vagy vegyesek. a totál rosszak vörös névvel és bárhol meg pvp-zhető lenne a jónak is kitalálnának valamit, persze mindkét irány külön bónusszal stb. de ezzel nem éltek :(
  • Negritis
    #102
    nem biztos hogy a véglegesben nem lesz benne

    jó lenne, mert a sztori nem rossz viszont így sincs nagy gond vele (kellett neked is witcherezni :D)

    sikerült ma pár óra alatt húzni 500 powert úgy hogy a base sparkok nicnsenek :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.07.20. 23:36:49
  • Boszi90
    #103
    Sziasztok! Hogy van az hogy nincs egy Spark-os pálya sem? Már nem vagyok messze az új kasztom kiválasztásától, és elfogyott az összes :S Mi kellene ahhoz hogy ezek újra meglegyenek?
  • Negritis
    #104
    valószínűleg te is felhasználtad a heti limitedet (ahogy én is)
  • Boszi90
    #105
    ohh... és mikor van restart?
  • Morpheus_v2
    #106
    Játék szerint szerda reggel 5-kor resetel a spark limit.
  • Negritis
    #107
    lehet amúgy azon kívül is fejlődni, pl a pantheonod fejlesztésével
    vagy ha a különböző köveket rakod bele az atlaszodba (én erre tegnap jöttem rá pl)
    vagy jobb cuccot találsz vagy még kaphatsz class sparkot és azzal is tudsz haladni
    de nem olyan jó érzés mint mikor az Atlas-on haladsz a kitűzött cél felé az tuti :D
  • DarkBlade
    #108
    Beragadtam a domboldalba, mi módon tudnám a karakterem kiszabadítani?
  • DarkBlade
    #109
    Már tárgytalan, kiléptem és vissza 6x és arrébb rakott a játék.
  • Boszi90
    #110
    A gond az hogy már nem sokra vagyok a kitűzött célomnál, már csak pár dolgot kell kitennem az atlason hogy meglegyen a kívánt kasztom :( És milyen kövekre gondoslz? Amúgy van pár cucc, amik nem tudom hogy mire jók, pl a Holy Texts, az Okki Tablets, és a Adept's Emblem?
  • Anthrax
    #111
    Lesznek Followerjeid ahhoz kell, mint wowban, küldetésekre küldheted őket
  • Boszi90
    #112
    köszi
  • Morpheus_v2
    #113
    A teljes atlaszban van az első elagázás környékén 3 különböző "köves" rész (ether core). Ezekhez kapsz különböző köveket (pl sun ether core), amit pár argentért (30-50) beletudsz rakni az atlaszba és ad neked statokat.

    Utoljára szerkesztette: Morpheus_v2, 2015.07.22. 07:25:05
  • Palinko
    #114
    áh tiszta szopás, kinyitottam a slayert de több mint 700 prestigevel kevesebbje van mint a palának így gondolkodóba estem, hogy érdemes-e vele játszani egyáltalán, vagy a palát húzni végig. pedig most a slayerre is egy rakás pontot elköltöttem... meg a belső atlaszára is
  • Morpheus_v2
    #115
    Nincs fegyvered az új kaszttal, ami azt jelenti hogy az enchant-ot se kapod meg hozzá. Tehát 2 fegyver 2x 120-130 prestige + 2x 150-300 prestige enchant, ami nincs meg még.
  • Negritis
    #116
    gondolom se cucc se semmi anélkül nem csoda hogy esik annyit ....
  • Palinko
    #117
    tudom ezért bementem pvp be ott sok minden szokott esni, de 0 cuccot kaptam, meg nem tudtam csinálni semmit bármelyik szétkap... meg ez a 2 es képesség az aknás tök fos, világít nekik nem fognak ráfutni. igazából a mobok ellen tetszett a karakter, de csak 1. szigetre küld vele :DDD de emígy nem tűnik valami jónak, csalódás
  • Anthrax
    #118
    Tényleg, unlockolsz új kasztot, fegyvert hogy szerzel neki ? Nincs valami lehetőség,hogy mással mész,de a loot ahhoz a classhoz essen amit én szeretnék ?
  • Negritis
    #119
    én is kifogom szedni és tesztelni mer a cryo-t utálom
    a kineticcel volt egy okki islandem dupla rewardért nem volt az igazi de azt is kiszedem mer slayer után az alchemist a cél
  • Morpheus_v2
    #120
    Eddig nem találtam rá megoldást sajnos, pvp még a legkézenfekvőbb, mert 10 perc után nagy esélye van a fegyverdobásra. Ha más kaszttal mész akkor az kapja a fegyvert. :/
    Én most baromira jól szórakozom a slayerrel. A skilljei fele távolról is mennek, ha kevés volna a hp-m és nem merek közel menni, akkor se fogok csak egy helyben malmozni. Arról nem is beszélve, ha elrontok valamit és benyelek egy nagyon nagy sebzést, akkor átrak shadow mode-ba, ahol a mobok nem látnak és kapok még egy esélyt. Mondjuk nekem volt 1800 evolition pontom rá, így amikor kinyitottam egyből tovább tudtam rakni mint a fele.