8
  • Zombee
    #8
    Én értem, mit akar mondani, és igaza van. A The Rock féle Herkules képregényadaptáció. És nem mondta, hogy ez az első.
  • cateran
    #7
    MAr megint baromsagokat irogatsz, de hat kit lep meg?:D Szerinted ez az 1. Hercules film? (csak iden volt 2...)
  • Archenemy
    #6
    Ez a Lucy film az az, aminek a plakátján is ott van az a bődületes urban legend, hogy az ember az agyának csak a 10%-át használja?
  • zetortraktor
    #5
    Ki a francot? Lazán hozott 30 millió bevételt. Azért ennyire homálynak nem érdemes lenni. Szerinted melyik fog több bevételt hozni itthon vagy a legtöbb országban? Segítek: biztos, hogy nem a Lucy. Amerikában nem a Herkules érdekelte a népet, a világon mindenhol az fogja.

    Egyébként a Herkules nem remake (mégis minek a feldolgozása lenne, főleg az ezredeik?), képregény-adaptáció.
  • DontKillMe
    #4
    "Nem sokan hitték volna, hogy az akciófilmek szerelmeseit a scifis Lucy jobban fogja érdekelni, mint a The Rock-féle Herkules. "
    -Akinek egy csepp esze van, lazán megmondta volna. Ki a francot érdekel egy ezredik remake? Ilyen majommal, mint a rock.
  • Neocortex
    #3
    á, én bottal se nyúlnék hozzá [#maximum-szarkazm]
  • 1JaegeR1
    #2
    Én meg azon csodálkoztam volna, ha többen lettek volna kiváncsiak The Rock-ra, mint Scarlett Johansson-ra...
  • Lunki88
    #1
    Szerintem nagyon szexi nő ez a Scarlett Johansson. :P