81
  • Alexease
    #1
    Regen nepszeru volt Screener, ha nem jelent meg a film bemutato elott 1 hettel, mar parazott a nep:)
  • zetortraktor
    #2
    Sorolhatod a példákat. :) De nem fog menni, mert soha nem volt népszerű - legalábbis premier előtt nem. A DVD megjelenésekor naná, hogy már jóval hamarabb megjött a screener.

    De baromi egyszerű visszanézni a rilizes oldalakon, akár több évre visszamenőleg is látni, hogy milyen gyakran volt szivárgás év közben.
  • Narxis
    #3
    Én megvárom YIFY-t.
  • Alexease
    #4
    Ja, lehet hogy tenyleg nem a mozis premier elott jelentek meg, hanem a DVD-sek elott;)
    Annyira azert nem erdekel a dolog, most csak a Screener volt a lenyeg, mert mar regen lattam hasonlot.
  • jonika1buzi
    #5
    A KÚRVA ANYJÁT A SOK TORRENTES HÜLYEGYEREKNEK
  • a.carkey
    #6
    Bezzeg ha tőlünk kerül ki, már jön is az atom, "túltoltuk a kocsmát" szintű premier eltolásokkal. :)
  • Fernandooo #7
    Ilyen alja szar filmeket kár egyáltalán leforgatni. Üzleti szempontból persze biztos megéri, mert sok légy szereti a szart, de mint film... :D Tipikusan az a kategória, amit még ingyen sem nézek meg. Az elsőt láttam, hihetetlenül primitív volt, a többire nem vagyok kíváncsi, ez nem szint. És még mielőtt: Akciófilm témában is vannak jó alkotások. Csak hirtelen: Act of Valor (ha kivesszük belőle a kötelező USA buzulást, egy igen hiteles alkotást kapunk), Lone Survivor. Szóval ingyen se, tőlem aztán kikerülhet akárhová, letöltésre sem méltatom az ilyesféle szemetet.
  • zetortraktor
    #9
    "Üzleti szempontból persze biztos megéri, mert sok légy szereti a szart, de mint film... :D Tipikusan az a kategória, amit még ingyen sem nézek meg. Az elsőt láttam."

    Tapsoljuk meg a légy kollágát.
  • Renátó1985
    #10
    Ízlések és pofonok, kár ezen pörögni, béke van!
  • Alyr Archon
    #11
    Kicsit eltájoltad magad. Ezeknek a filmeknek a lényege a szórakoztatás, nem a valósághű ábrázolás, meg mélyenszántó gondolatok...
    Az AoV-t meg inkább sorolnám doku, mint az akciófilm kategóriába, ugyanis színészek alig játszottak benne. A Lone Survivor megtörtént esetet dolgoz fel, tehát szintén nem a szórakoztatás a célja...
  • WiLDoR
    #12
    szerintem nagyon jó volt az első kettő rész is, ezt is kiváncsian várom.
    nem várom el a filmtől, hogy mélylélektani bemutatót tartson nekem a spiritualitásról és a kvantumfizikáról, csak annyit szeretnék, hogy 1,5 órára szórakoztasson el.
    az első 2 résznek ez sikerült, remélem ennek is fog.
  • Jawarider
    #13
    Moziban fogom nézni.
  • Fernandooo #14
    Jóember, ha nem nézem meg az elsőt, akkor hogyan döntöm el, hogy überkirály, vagy ócskaszar? Gondolkozzál már, ne csak ész nélkül hörögjél... Szórakoztatásban is vannak ugyebár szintek. Barátok Közt, meg a többi betiltandó mocsok. Van igénytelen szórakoztatás és igényes. Na, ez nálam simán az igénytelen kategóriába esik. És az igényes szórakoztatás sem a kvantumfizikáról szól, bár biztos sokan vannak olyanok, akik egy nem csimmbumm film láttán hasonló helyzetben vannak, mint a bazári majom, aki elé letesznek egy többismeretlenes matematikai egyenletet... :D
  • Narxis
    #15
    A Lone Survivor messze nem volt olyan jó, engem nagyon csőbe húzott a trailer. Egyszer nézhető de kb. 3 ugyanilyen filmet láttam már korábban, csak ez állítólag igaz történeten alapult.
  • Skyline
    #16
    Kiváló popkorn mozi volt az első a régi idők Stallone filmjeit felidézve.
    A második rész szintén, ezzel sem hinném hogy gond lenne. Ha nem tetszik nem kell ilyeneket nézni.
  • Fernandooo #17
    Ne hülyéskedj. Köszi, hogy megmondtad, pedig fullra azon gondolkodtam, hogy mit kellene csinálnom, most, hogy szerintem ez a sorozat simán trash. Hálás vagyok. :D
  • Fernandooo #18
    "Nem kell válaszolnod, igazam van." :D Legjobb aláírás ever. Pacsi! :D
  • Narxis
    #19
    kösz :D
  • jonika1buzi
    #20
    a köcsög torrentező buzik egyenek szart mosdanak meg hugyban szárrítkozznak meg fingban
  • bmw
    #21
    Te meg jard ujra a sulit hatra ragad rad vmi mert ugy nezki otthon nem jartak sikerrel....
  • ntex
    #22
    Mert te soha semmit nem töltöttél le torrentről igaz?

    Egyébként valóban legalább annyi lehetne a "kalózokban" hogy megvárják a megjelenést mielőtt valamit kipublikálnak.
  • jonika1buzi
    #23
    és mi köze hogy ehhez hogy én mit töltöttem le

    TORRENTEZŐK=TOLVAJ PATKÁNYOK
  • Zenszkij
    #24
    U MADE MY DAY . Hál istennek sok a hülye a világban, akárcsak te, így jól lehet szórakozni.
  • jonika1buzi
    #25
    torrent lopás,mert nem fizetsz érte
  • barret
    #26
    Gondolom te mindent megveszel kipróbálatlanul ugye?
  • jonika1buzi
    #27
    bnm
  • raptor22
    #28
    Szerintem az a bajod, hogy eddig senki nem küldött meghívót neked az enkórra:):)
  • Narxis
    #29
    Nem lehet mindenki prof. phd debil Zenszkij.
  • Krinyo
    #30
    Én még nem loptam mozikópiát, hát te? :D
  • pixx
    #31
    Én anno mindkét részt letöltöttem, és mert tetszett, megvettem blu-ray lemezen. Ezzel se lesz szerintem másképpen.
  • dzsagon
    #32
    Orbán is az pedig szerintem neki nincs is ideje torrentezni.
  • Zenszkij
    #34
    máskor ne igyál, megárt neked
  • netperformer
    #35
    A digitális sajtó vajon tudja, hogy ennek a hírnek a terjesztésével ugyanolyan jogi körülményeket hoz létre, mint a piratebay?
  • djuliann
    #36
    hülye sg.hu. kösz hogy szóltál !..most még többen töltik le lol
  • Narxis
    #37
    Máskor ne írjál, megárt neked.
  • Krisztiam #38
    le is töltöttem :DD
  • Zenszkij
    #39
  • Zombee
    #40
    Nem csak az SG. Az Indexen, meg még özön másik oldalon írtak róla. Tudod, ha valaki nem olvassa az egyiket, akkor se maradjon le a hírről.
    Nem tudom, hazai torrentek hogy állnak a screenerhez, a zenkóron tudom, hogy tiltott.
    Én ettől még moziban fogom megnézni, DVD-n is kötelező vétel lesz a másik kettő mellé.
  • Zenszkij
    #41
    hazai torrentekre nem rakták ki, de aki úgyse moziba nézné meg, annak nem mindegy?
  • koppasz
    #42
    Mert egy selejt vagy akit kár volt a világra fialni... egy rohadt jó filmre amiben a legnagyobb akció sztárok szerepelnek olyat mondani, hogy alja szar meg szemét... nézzed akkor a 2 fillért nem érő faszságaidat te szerencsétlen azok valóak neked (Y) Hú de útálom az ilyen nyomorultakat, az ilyeneket mindet inkább befőttes üvegbe vertek volna bele azt a falhoz baszták volna, most nem rontanák a levegőt