11
  • Zero 7th
    #11
    Nem kifejezetten azon múlik, hogy jó lesz-e a film, hogy a színész mennyire hasonlít a játékbeli pixelkupacra. Főleg, hogy jellemzően a hd loading képek sem hasonlítanak a játékban a 3Ds modellre, akkor melyik az "igazi"?

    Pont kurvára leszarós huszadrangú szempont, a forgatókönyv meg a rendezés legyen rendben. Színész tehetség meg nem tudom egyébként miért kéne erre a szerepre, egy faarcú, érzelemmentes klón gyilkológépet kell játszani. Az talán megy mindenkinek jól...

    "A sejt" meg minden idők legdurvább mozis félrefordítása, nagyon fájdalmas...
  • Dewri
    #10
    Bruce Willisnek ott a Red, meg a Red 2. Abban tolja az elpusztíthatatlan ügynököt...
  • Fresh Duke
    #9
    Szerintem jobban hasonlít rá, mint Olyphant.
    Attól, hogy Statham nem képes hajat növeszteni, még nem lenne jó 47-es, vagy nem fog hasonlítani rá. Akkor már inkább Bruce Willis, ő legalább valamennyire tud színészkedni.
  • Lunki88
    #8
    Sokan még a Heroes-ból ismerhetik őt. Én abban láttam szerepelni először.
  • Fernandooo #7
    Mást sem tud az a szerencsétlen...
  • T O M
    #6
    Amikor néztem a Homeland-et, gondoltam is, hogy milyen jó lenne egy Hitman filmbe ez a fickó.
  • CairoJack
    #5
    Nem hiszem, hogy meg kéne néznem Mr. 47-es arcát a google-ban, minekután az első 4 részt kijátszottam vagy fejenként vagy 20 alkalommal (A 4-et legalább 50-szer). Az utolsót csak 2-szer, mert az nekem nagyon nem tetszett, szerintem szánalmasan gyenge volt.

    Abban igazad van, hogy az Olyphant túl fiatal volt a szerepre, és "babaarcú" de ez a fószer is elég mesze áll a karaktertől.
    Tényleg Jason Statham lett volna az ideális választás az első film főszerepére, viszont mára szerintem ő is kiöregedett a karakterből. De valami hozzá hasonló színész kéne...

    Más: Hát nekem ez a Zachary képről sem ugrott be, meg kellett IMDB-znem, hogy rájöjjek, ő a Star Trek-es fickó. Nem csoda, hogy nem vágtam, hogy kicsoda ő, nem vagyok egy ST fan.
  • RAZOR27
    #4
    azért Zachary Quinto-t ha névről nem is, de képről már mindenkinek beugrik
  • Cickány90
    #3
    Őszintén szólva szerintem Jason Statham jó lenne, ő legalább tudja tartani a fapofát :/
  • Dewri
    #2
    Én is ilyesmit akartam írni...:) A cikkben az "olyan színészek fognak feltűnni" úgy hangzik, mintha minimum 2 Oscaros nevek jönnének, erre azt se tudom kikről van szó...

    Egyébként ránézésre ez a fickó sokkal Hitmanesebb, mint "Elefánt" volt a babaarcával, nézd csak meg a google-ban a "hitman játék" keresésre a képeket!
  • CairoJack
    #1
    Szerintem Timothy Olyphant sem volt egy jó választás Mr. 47 szerepére, de ennél a faxinál mérföldekkel jobb volt.
    Ez most persze csak a fizikai megjelenés, mert ezt a színészt nem ismerem, sőt, a "Rupert Friend mellett kiemelt szerepben feltűnő" színészek neve sem ismerős egy cseppet sem.
    De sok fog múlni a storyn is.
    Szóval első blikkre ez a reboot pont annyi eséllyel sülhet el jól, mint rosszul.
    Ami biztos, ez a manus annyira hasonlít a Hitman-re, mint a Kovács Koko Pityu...