3
Tolroko
  • Adam5
    #3
    Nekem is volt szerencsém ráakadni eme gyöngyszemre, amikor a TIGSource fórumot bújtam nemrégiben. A kezdeti állapota ellenére hihetetlenül jó a játék légköre. Kicsit olyan exotic, scifi-Morrowind feelingje van, ami nálam mindenképpen jó pont.

    Plusz a concept artok alapján a fajok hihetetlenül jól néznek majd ki. Szóval can't wait! :)
  • Ironman2
    #2
    John Carter 2012-es trailer,amiről a játék szól valójában:

  • Ironman2
    #1
    Nemrég találtam rá erre a gyöngyszemre.Richard Svensson a Pieces Interaktive vezető programozójának játékát ihlette a 2012-es John Carter c.film eseményei,és néhány dolog az Avatar c.filmből is! (honlapjuk szerint,bár én nem talátam ráutaló nyomokat az Avatarból) A Tolroko bolygó egésze bejárható,hihetetlenül óriási terület,nem véletlenül tölt percekig az elején.A grafika fenomentális,egyszerüen káprázatos,az animációkról már nem lehet ezt elmondani.Lehet craftolni,tárgyakat gyüjtögetni,vadászni,légi jármüvet vezetni benne,szóval hatalmas szabad kezet adtak a rajongóknak.Jóhír mindez teljesen ingyen adják nekünk.Saját szervert is lehet,sőt kell indítani benne!

    HONLAP Innen letölthető az újabb 0.100-as verzió!