25
Az SG++ egy kiserleti projekt az oldal megjelenesenek tovabbfejlesztesere, illetve jovobeli extra funkciok hozzaadasara.
  • tomsolo
    #25
    tőlem mehet, ez a redezájn nagyjából megvan - cikkek alatti kommentek vannak kb még vissza meg egy kis fésülgetés

    a topikok dark része is meg/bennevan ugye azt meg kb. csak végig kéne vinni

    mondjuk pure css alatt azért elég bizonytalan pár dolog mivel jó pár helyen nincs meghatározott szemantika, így ezeken a helyeken a "ha itt ilyen után jön következőnek az "akkor legyen ilyen megoldás van

    a másik, hogy csak a css alapján nem lehet eldönteni használ-e az adott topik saját css-t (ne adjisten belekavar a dom-ba js-el is) javascripttel lehet nézegetni de ez sem lesz megoldás a már betöltött szkriptekre
  • Ability
    #24
    Koszi az eddigi visszajelzeseket es dicsero szavakat! Gyors par eddig elmaradt valasz:

    #4 mégvadabbdisznó: A beallitasokban tudsz hatteret cserelni. Nekunk nincs kozunk az oldal keszitoihez, de a designt igeny eseten folytatnank a forummal es a tobbi aloldallal.

    #8 #11: Nem mi vagyunk a fejlesztok, mi pont hasznalhatobba probaljuk tenni az oldalt.

    #9 dregnarr1: A mi modositasainkkal sem kell igazan tobbet gorgetni. Az oldal szelesebb lett a jobb helykihasznalas miatt, a szellosebb es nagyobb dobozok pedig javitjak az oldal atlathatosagat.

    #10 Bueno nacho: Koszi a visszajelzest! Tisztaban vagyunk a hianyossagokkal, egyelore csak bemutatonak szantuk a bovitmenyt amig kiderul van-e ra igeny.

    Tomsolo es Merlin: A bovitmeny otletei kozott van a valaszthato skin is. Ha nem idegenkedtek az otlettol akkor mehetne a bovitmenybe csomagolva is. Ezzel eliminalni lehetne a betoltesi/ertelmezesi idot, nem ugralna az oldal, a felhasznaloknak konnyebb es kenyelmesebb lenne.
  • MerlinW
    #23
    Ah, értem.
  • tomsolo
    #22
    chrome alatt igen :) ff alatt kell az
  • MerlinW
    #21
    Szupi.

    A @-moz-document domain("sg.hu") { } -ra nincs szükség pastebin-en, ha azzal együtt másolod be, nem érti a stylish.

    Aki csak a főoldalra és fórum főoldalra szeretné aktiválni, a topikokban nem (felülírja a custom stílusokat) az ezeket az URL-eket adja meg:

    URLs maching the regexp: ^http://sg.hu/$
    és
    URLs maching the regexp: ^http://sg.hu/forum/$
  • tomsolo
    #20
    Na még egy kis reszelés.

    Majd lesz vmi konformizálás is, mert jelenleg pár dolog össze van csak hányva.
    Utána lesz majd rendes dark verzió is.
  • MerlinW
    #19
  • tomsolo
    #18
    Pár dolog reszelődött.

    Meg majd jön/lesz egy szebb szürkeháttér is.(kb ugyanez csak kiszerkesztve.)
  • MerlinW
    #17
    Dark Mode, tomsolo munkája alapján:)
  • adam46
    #16
    Ez kurva jó néz ki, így kellene kinéznie az sg-nek 2014-ben. Támogatom a fórumra való fejlesztést is.
  • modellmaker
    #15
    Nagyon jó. Köszönöm!
  • passatgt
    #14
    http://cl.ly/image/0B2b3i3B2s0r
  • modellmaker
    #13
    Voltam annyira gyökér, hogy Passatgt tervét nem mentettem le, most meg nem érhető el... De csinálnom kell egy saját css-t, mert kiég a szemem, és az tök jó alapot adott volna. Melyik topicba volt beszúrva?
  • passatgt
    #12
  • TopGun
    #11
    Sziasztok! Bocsi, de szerintem rettenetes lett az oldal kinezete! egybe van omlesztve minden! az uj hozza szolasokat nem latom a kedvenceim kozott, nincs ugras a legutolso hozzaszolashoz sem! :(! A regi kinezetet nem lehet tobbet hasznalni?
  • Bueno nacho
    #10
    Nagyon tetszetős a dolog, a szemem könnyebben megbékél vele, mint a hivatalossal. Ha folytatjátok a fejlesztést, én biztosan fogom használni.

    Két megjegyzésem lenne:
    1. Kicsit zavar, hogy nincs semmi kiemelés a cikkboxokon hovernél.
    2. Ha hosszabb a cikk előzetese, akkor a szöveg kilóg a boxból. Ez az hivatalos verziónál is így van, ha ott nem sikerült kezdeni vele valamit, itt jó lenne azért. Mutatok képet róla, ha nem lenne világos, miről beszélek:

  • dregnarr1 #9
    Tovább haladunk a "több kép és dísz, kevesebb infó" útján. Trendi, dizájnos, szép, de nem hasznos és nem praktikus. Ha infót akarok olvasni, akkor nem képnézegető kattintástengerre vágyom, hanem szövegre, amiből megtudom amire kíváncsi vagyok. Szóval a megfelelő helyeken nagyon is jó az új design, de sok helyen csak ront a kényelmiségen.
  • flashpointer2
    #8
    Annyi hogy még windows nyolcabb lesz?
    Aztán win9-el megint dizájnváltás? Így is csak a fórum viszi a hátán az egész oldalt, lehetne a kezdőképernyő egy nagy fórumba lépés gomb is.
  • mrzoltan
    #7
  • XxNoTEandRusHxX
    #6
    nekem tetszik jobb mint ez a mostani foschnarancsos:D
  • Midas
    #5
  • mégvadabbdisznó
    #4
    Itt a fórumon lesz valami dizájnos háttér ehelyett a sima szürke helyett?
  • j0nNyKa
    #3
    au.

    Ability: nice work
  • Fresh Duke
    #2
    Esetleg valami olyasmit lehetne csinálni, ami úgy néz ki, mint a "régi" (még jelenlegi) dizájn.
  • Ability
    #1
    Passatgt terve alapjan elkezdtunk kozosen dolgozni egy bovitmenyen ami kicsit megszepiti az oldal kinezetet. Egyelore kiserleti stadiumban tart a projekt, csak a fooldalon lathato valtozas. Sikertol fuggoen megfontoljuk a teljes oldal atszabasat, illetve joboveli extra funkciok hozzaadasat. Reszletek es telepitesi utmutatok: https://github.com/dzsani/sgplusplus