7
  • Zombee
    #7
    Nekem nem tetszett, de azzal a készítők kisebb kockázatot vállaltak, mert egy valamennyire ismert, a célközönségnél sikeres képregény volt az alapja.

    Amúgy a Farkasember és Frankenstein szörnye már találkoztak Universal filmben, meg a 87-es Monster Squad is jópofa, bár ezek régi filmek, azok még jók voltak. :)
  • RAZOR27
    #6
    Ha valami hasonlót hoznak ki belőle mint a League of Extraordinary Gentlemen, akkor engem megvettek kilóra :D sokan fikázták, de nekem tetszett. Jobb volt a hangulata mint a bosszúállóknak.
  • Laza
    #5
    Miről beszélsz? az igazi szörnyek itt vannak az SG-n :D
  • Jrex
    #4
    A múmiák,zombik és láthatatlan emberek NEM szörnyek!!! Az igazi szörnyek az alien meg ilyenek....
  • zetortraktor
    #3
    Egyébként meg a szokásos kamuhiszti. Évi 200 filmből van 20 reboot és 30 folytatás. Vagy fordítva. Nézd a többi 150 filmet.
  • zetortraktor
    #2
    Kár, hogy a nézőket rohadtul nem érdekli az, ami új.

    (Móricka komolyan úgy gondolja, hogy ha nem készül "új", akkor a rendezőknek vagy az íróknak nincs fantáziája? Hmm.)
  • KopaszIsten
    #1
    Kár, hogy a film rendezőknek/producereknek/forgatókönyvíróknak nincs fantáziája/kreativitása. Akkor lehetne új filmeket rendezni (új világokat teremteni) a sok reboot helyett. :(