17
Nagy fájlok küldése ingyen, megbízhatóan, egyszerűen, elegánsan
  • Tetsuo
    #17
    Kivéve a titkosszolgálatokat, ugye. A közvélekedéssel ellentétben nem csak terroristák után nyomoznak. ;-)
  • Montanosz
    #16
    letitkositja oszt doszta))

    500megás titkositott fájl kb félmilla a kürt kftnek, szal nem sokan fognak a fájljaink után lihegni
  • Tetsuo
    #15
    Na igen, ebből a szempontból nincs jó megoldás. Ami biztos, hogy a Google és hasonló cégek teljesen átkutatnak mindent ugye, de ezt nagyjából bizalmasan kezelik, :-) a kisebb cégek kevésbé profin teszik ugyanez és nem annyira bizalmasan... nekem ebenguba ill. inkább elvi kérdés.
    Jelszóval védett zip fájlról van szó amúgy.
  • hugopareiros
    #14
    hát ilyen "cégre" nem bíznám az adataimat o.O
    persze ha mind1 h ők mit csinálnak vele akkor jó megoldás lehet
  • Tetsuo
    #13
    Aham, ja köszi.
    Az osztott.com tűnik a legjobbnak. Ha nagyobb hely kellene, akkor mondjuk a Google Drive.
    Thx.
  • takysoft
    #12
    "ott nem kapott volna ekkora figyelmet"
    miért, válasz kell vagy figyelem? :D

    "így könnyedén a témára kereshetnek mások is."
    jogos..

    "Az sem probléma, ha minden kérdéshez külön topik van, miért is lenne az? ;-)"
    tanulsz pár év adatbáziskezelést, és meg fogod érteni :)

    Amúgy... legegyszerűbb mindenképpen a google drive, és haosnló fájlrendszerbe mountolható tárhelyek.
    15 giga ingyenes, nekem 100 giga havi 500 forint körül van.
    (rajta az összes családi fotóval, meg minden értékemmel, ha elszállna a vinyó)

    Szintén gyors megoldás lehet a torrent, de az már bonyolultabb.
    Csinálsz torrent file-t az adatról, valami ingyenes trackert hozzáadsz. átküldöd a fájlt a havernak, ő elkezdi tölteni, és már csak arra gyeljetek, ohgy valameliykőtök aktív legyen (jó portforward...)
    Előnye, hogy nem kell webtárhely.
    (hasonlóképp lehet saját ftp servered is akár, csak az kicsit bonyolultabb)

    aztán a felcsatólhatós után (neem, nem az a kategória :P ), marad a weblap alapú webtárhely. (bár a becsatolhatósaknak is van webes kliense)
    ezek a mega meg rapidshare és összes többi hasonló, amikben én a magam részéről nem nagyon bízom.
  • Tetsuo
    #11
    Egyrészt nem programot keresek elsősorban, másrészt a "segítség akármi" topikot nem találtam az elsők között és valszeg ott nem kapott volna ekkora figyelmet a téme. ;-)
    A plusz dolog még mindig evidens: így könnyedén a témára kereshetnek mások is.
    Az sem probléma, ha minden kérdéshez külön topik van, miért is lenne az? ;-)
  • Tetsuo
    #10
    Thx. Remélem az adatok kezelésével sem élnek vissza. ;-)
  • Montanosz
    #9
    http://osztott.com/

    ennél jobb és egyszerűbb nemigen van
  • hugopareiros
    #8
    OneDrive, Dropbox, Google Drive?

  • immovable
    #7
    ITT vagy akár ITT
  • Tetsuo
    #6
    Köszi.
  • Tetsuo
    #5
    :-) És melyikben? Néztem a fórumokat, de ehhez még hasonlót sem találtam. Ráadásul akkor abba kötöttek volna bele, hogy nem pontosan az a topik témája és a választ sem kaptam volna meg ilyen gyorsan, hiszen más topikot miért nyitna meg az, aki erre tudja a választ? ;-)
    Szerintem az sg szervere elbírja ezt és könnyebben kereshető, ha külön témánként van minden. Szerinted nem? :-O
  • MerlinW
    #4
    Feltehetted volna ezt a kérdést vagy 20 másik topikban is.. Semmi értelme nyitni egy kérdés-válasz miatt.
  • Alexease
    #3
    https://mega.co.nz/
  • Alexease
    #2
    https://www.wetransfer.com/
  • Tetsuo
    #1
    Ismer valaki olyan fájlcserélő oldalt, ami:
    ingyenes, megbízható, gyors, egyszerű?


    /Köszönöm.