10
  • Netreg2
    #10
    Kíváncsiságból elolvastam a cikket, de szerintem a grafikára nem lehet panasz, csak kell hozzá rendes gép. A hangok és a háttérzene effektek is jók szerintem. Az AI tényleg problémás, sőt. Előfordul rendszeresen, hogy egy fal mögött állva észrevesznek, míg ha a 10 méterre tőle nyílt terepen velem szemben guggolok vagy fekszem, észre sem vesz.
  • Józsibácsi
    #9
    Játszottam pár órát vele. Szép szép, de ilyen grafika volt 5-6 éve is már. Mozgatás valahogy fura, valami zavaró van benne, a játszhatósága sem túl zsírozott... valahogy nem fogott meg a game... nem törlöm egyelőre, de egyelőre nem hoz lázba, hogy megint elindítsam. Lehet csak meg kell szokni. Az előző rész jobban tetszett...
  • MinimumGame
    #8
  • Ender Wiggin #7
    A hozzászólásaitokat olvasva tényleg a mostani a legsötétebb időszak...
  • Skyline
    #6
    A történelem legsötétebb időszaka jelenleg is zajlik, elég csak megnézni mit művel Izrael.
  • gombabácsi
    #5
    "a Sniper Elite 3 ezúttal sem a történettel hódítja majd meg szívünket, Karl Fairburne oldalán ugyanis továbbra is a történelem egyik legsötétebb időszaka vár ránk"

    tehát csak a vidám történet foghatja meg az embert? :) vagy csak egyszerű fogalmazási zavar ez...
  • Tetsuo
    #4
    A legundorítóbb benne az X-ray.
  • Narxis
    #3
    Jah ez egy elég nagy ratyiság.
  • DontKillMe
    #2
    Öregszem. Nem hoz már lázba ilyen gagyi gamma. :(.
  • Ender Wiggin #1
    az előző két játékben sem lehetett csak lopakodni. az AI maradt ugyanaz, mint volt mikor is? 9-10 éve?