13
  • StoneCold7
    #13
    Jó magyar tévésorozat? Ezt így egybe? Kicsit veszélyes megnyilvánulás. Én inkább maradok a minőségi sorozatoknál, és nem kajálom be ezeket a gyenge szarokat, amiket jónak neveznek, mert nem a szokásos kritikán aluli hulladék, hanem egy hangyaf@sznyival jobb :)
  • yamato41
    #12
    Ugyanilyen alapon bármelyik állami kiadást meg lehetne kérdőjelezni. Mondhatnám, hogy az én adóforintomból meg ne a kúráljanak alkeszeket, vagy drogosokat. De mindez totál értelmetlen.
  • Cat #11
    Nekem a nyereségalap azt jelenti, hogy nem az én adóforintjaimból fizetnek rendezőket, színészeket, forgalmazókat, hanem egy befektető a saját pénzét kockáztatja. Ha rossz, ha jó, nem érdekel, mert nem én fizetem.
  • yamato41
    #10
    Miért gondolod, hogy a nyereségalapú film jó? A nyereségalap azt jelenti, hogy populáris kell csinálni, ami sokakat érdekel, a nem éppen agysebészeket is. Semmivel nem lesz jobb egy film, sorozat csak azért, mert nyereségalapon működik. Sokkal inkább bugyutább, gagyibb lesz.
    Jobb igényességtől, ízléstől lesz, ez pedig nem pénzfüggő. Pénz pedig az ötlet megvalósításához kell. Nem véletlenül írtam a Munkaügyeket. Az egy ötletes, mai vizuális igényeknek megfelelő sorozat. Nem a nagyközönségnek, hanem egy rétegnek szól. De annak nagyon. Kiváló rendezés, jelmezek, színészi alakítások, vizuális világ, zene, minden, ami kell.
  • Alexease
    #9
    Ismet? !:)

    A magyar szineszek jok. Szinhazban es szinkronban. TV-ben es filmen egyszeruen szarok. Bar valszeg a penzmosas alapjat kepezo szar, gagyi, bugyuta, osszecsapott, nevetseges, tortenetek, stilus, gyartas, kivitelezes es elvaras tehet rola.

    A lenyeg, jol lehuzzak a penzt, aztan annyi.
    Amig nem lesz nyeresegalapu a filmezes (nalunk soha), addig nem is kenyszeriti oket senki, hogy normalis dolgot csinaljanak.
  • yamato41
    #8
    Miért, mit kell azon különösképpen értelmezni, hogy egy névtelenül megjelent cikk tövig benyal a HBO-nak elferdítve a dolgokat, kihagyva egy jó sorozatot csak azért, hogy a benyalás a legmélyebb tövig történjen?
  • Narxis
    #7
    +1

    Magyar sorozatokat kerülöm nagy ívben. Egyszerűen nem tetszik egyik se plusz a színészek alakítása is olyan fura. Színházban sokkal jobbak, tévében olyan bugyuta.
  • flashpointer2
    #6
    a munkaügyek tényleg jó :D
  • zetortraktor
    #5
    Annak nincs sok értelme, ha felsorolod, hogy szerinted mi a jó. Ha nem látott, akkor az ő baja. Vagy a szarokat nézte meg jó érzékkel, vagy nem is nézett semmi ilyet. A lényeg, hogy mások láttak és néznek jókat.
  • zetortraktor
    #4
    Nem az a gyépés, aki nem képes értelmezni a szavakat? Az ilyen fail megszólalások miatt mindig érdemes kommenteket olvasni.
  • Broafka
    #3
    Ajánlom figyelmedbe:
    Terápia
    MAB (ez egy websorozat) 6 perces részek, magyar horror. best!
    Szomszédok
    Kisváros
    stb
  • MerlinW
    #2
    "Ismét lesznek jó magyar tévésorozatok"
    Én még sosem láttam jó magyar tévésorozatot a 34 évem során:)
  • yamato41
    #1
    Gyépés cikkíró! Nem ismered a Munkaügyeket?